Napoli nie wykorzystało wielu okazji i przegrało z Atalantą 1:2. Słaby mecz Arkadiusza Milika [ZAPIS RELACJI]

• poniedziałek, 22 kwietnia 2019

Koniec! Napoli przegrało 1:2 z Atalantą. Gospodarze mogli wygrać 4:0, ale marnowali okazje. Goście byli skuteczniejsi i zdobywają 3 punkty. Atalanta wskakuje na 5. miejsce w lidze i ma tyle samo punktów, co czwarty Milan. Będzie ciekawie w końcówce sezonu we Włoszech

• 87. min.

Powinno być 3:1 dla gości, ale zmarnowali akcję 3 na 1

• 87. min.

Kolejny strzał Milika, ale bardzo niecelny

• 80. min.

Bramkę zdobył Pasalić

• 80. min.

Potwierdza się, goście grają dużo lepiej w 2. połowie, bo skuteczniej. Napoli stanęło

• 80. min.

GOL DLA ATALANTY!

• 76. min.

Strzał Milika niecelny. Było blisko

• 120. min.

Ilicić mocno i broni Ospina. Atalanta walczy o zwycięstwo, Napoli ciężko oddycha

• 71. min.

Napoli miało mnóstwo sytuacji, a tylko remisuje z Atalantą 1:1. Zostało 20 minut

• 69. min.

Strzela niezawodny Zapata!

• 69. min.

• 67. min.

Mertens i boczna siatka. Kolejna setka Belga i kolejna zmarnowana

• 65. min.

Ospina niepotrzebnie wyszedł z bramki, ale Atalanta tego nie wykorzystała

• 61. min.

Piękna akcja Mertesa, ale podanie do nikogo. Powinno być 2:0

• 55. min.

Gomez znów uderzył! Mocno, wybita piłka, a dobitka niecelna. Atalanta się budzi

• 50. min.

Milik dostał prostopadłe podanie, minął bramkarza i oddał strzał. Nie ma gola, bo z linii bramkowej wybili obrońcy gości! Nie ma gola, technologia GOAL LINE potwierdziła, że nie było trafienia!

• 45. min.

Gramy!

• 45. min.

Jeśli Napoli pokona dziś Atalantę, pomoże Krzysztofowi Piątkowi, bo goście walczą z Milanem o miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów

• 45. min.

Koniec 1. połowy. Napoli gra nieźle, Atalanta bardzo słabo. Gospodarze prowadzą zasłużenie 1:0.

• 44. min.

Mertens podawał, ale piłka wybita z lini bramkowej Atalanty

• 42. min.

Końcówka 1. połowy. Atalanta na razie rozczarowuje. Napoli bliskie zejścia na przerwę z prowadzeniem

• 35. min.

Piękna akcja Zielińskiego, był już sam na sam, ale przegrał rywalizację z bramkarzem gości

• 34. min.

Kapitalna szansa Mertensa, ale wciąż 1:0 dla gospodarzy

• 30. min.

A jednak to nie gol Belga. To ostatecznie samobój, a gola strzelił Gianluca Mancini

• 28. min.

Mertens trafił i gospodarze prowadzą 1:0!

• 28. min.

GOL DLA NAPOLI!

• 24. min.

Niewiele się dzieje od paru minut. Walka w środku pola i sporo niedokładności

• 22. min.

Milik przygotował sobie piłkę do strzału, ale zablokowany. Za długo zwlekał

• 21. min.

Atalanta na razie nie potrafi zbliżyć się do pola karnego gospodarzy

• 19. min.

Pada deszcz w Neapolu i wielu zawodników ślizga się na murawie

• 18. min.

Pierwszy raz rozpędził się Zapata. Rożny dla gości. Było groźnie, ale faul i Napoli przy piłce

• 15. min.

Napoli większośc akcji konstruuje środkiem pola. Na razie jeszcze tam mało miejsca i brakuje gospodarzom dokładności.Goście jeszcze bez okazji na gola

• 11. min.

A teraz dobra szansa gospodarzy! Mertens był sam na sam ale zmarnował okazję, a nie był faulowany

• 10. min.

Gospodarze prowadzą grę, ale brakuje im dobrych okazji

• 7. min.

Zieliński do Milika, ale przechwycił tę piłkę bramkarz gości. Ciekawa akcja

• 3. min.

Strzał z dystansu Callejona ale za lekki. Łapie bramkarz

• 2. min.

Napoli odpadło ostatnio z Ligi Europy w 1/4 z Arsenalem

• 2. min.

Rzut wolny i dośrodkowanie Zielińskiego, ale łapie bramkarz gości

• To ostatnie spotkanie 33. kolejki Serie A

• Ruszamy z meczem!

• Początek spotkania o 19:00

• Tomasz Hajto doradza transfer Piotrowi Zielińskiemu. "Tam by się sprawdził"

Tomasz Hajto doradza transfer Piotrowi Zielińskiemu. "Tam by się sprawdził"

Tomasz Hajto jest przekonany, że Piotr Zieliński poradziłby sobie w Premier League. - Odnalazłby się w Liverpoolu - stwierdził ekspert Polsatu Sport w świątecznym "Cafe Futbol".

• Arkadiusz Milik jest postrachem słabeuszy i średniaków. Przeciwko gigantom gaśnie

115 minut - tyle średnio Arkadiusz Milik czeka na gola w Serie A w tym sezonie. Niemal przed każdym meczem możemy zakładać w ciemno, że Polak znowu trafi. Niemal, bo gdy Napoli mierzy się z trudnym rywalem, Milik gaśnie. 25 latek stał się postrachem słabeuszy i średniaków, a co z mocnymi przeciwnikami?

• Ancelotti nie wie, jak rozwiązać problemy Napoli. Zieliński może odejść, Milik przedłuży umowę

Gdy Arsenal zagrał dobry mecz, pokonał Napoli 2:0. W rewanżu był przeciętny, a i tak wygrał - 1:0. Pozornie wyrównany dwumecz miał pod kontrolą od pierwszej do ostatniej minuty i zasłużenie awansował do półfinału Ligi Europy. Napoli skupia się już na nowym sezonie, bo awans do Ligi Mistrzów jest niemal pewny, a mistrzostwo niemożliwe.