Serie A. Krzysztof Piątek z golem, ale wygrała drużyna Wojciecha Szczęsnego [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 06 kwietnia 2019
  • Dziękujemy za relację!

• PILNE

90+4. min.

Koniec meczu! Juventus wygrywa 2:1 z Milanem po trafieniach Dybali z karnego oraz Keana. Dla gości bramkę zdobył Krzysztof Piątek!

Sędzia doliczył 4 minuty.

Ależ okazja Milanu! Strzał został zablokowany przez obrońców, Piątek sygnalizował zagranie ręką, a dobitkę znakomicie broni Szczęsny. Karnego jednak z pewnością nie będzie.

• 86. min.

Żółta kartka dla Mandżukicia.

• 85. min.

Zmiana w drużynie gości. Boisko opuścił Calabria, na nim pojawił się Cutrone.

• 84. min.

GOOOOOOOOOOOOOL! Błąd obrońców Milanu, piłkę w polu karnym otrzymał Kean, który pewnym strzałem wyprowadza Juventus na prowadzenie!

• 84. min.

Piłka po jego strzale minęła jednak bramkę Szczęsnego.

• 83. min.

Faulowany Bakayoko przed polem karnym. Bardzo dobra okazja do zagrożenia bramce Szczęsnego.

• 80. min.

Rajd prawym skrzydłem w wykonaniu Bernardeschiego, ale piłka po jego strzale poleciała nad poprzeczką.

• 79. min.

Dośrodkowanie po rzucie rożnym w pole karne Milanu, ale Alex Sandro uderzył niecelnie.

• 77. min.

Calhanoglu otrzymał żółtą kartkę.

• 76. min.

Zmiana w Milanie. Schodzi Suso, w jego miejsce wchodzi Castillejo.

• 75. min.

Atak Juventusu, ale faulowany w polu karnym był Romagnoli.

• 74. min.

Kolejna akcja Milanu, ale znakomicie ustawiony Alex Sandro powstrzymał atak.

• 71. min.

W odpowiedzi ruszył Juventus lewym skrzydłem, ale próba dośrodkowania została zablokowana. Po rzucie rożnym piłka trafiła pod nogi Keana, który uderza ponad poprzeczką.

• 70. min.

Krzysztof Piątek otrzymał piłkę na połowie rywala, minął przeciwnika i ruszył w kierunku bramki Szczęsnego. Został jednak zatrzymany przez wracającego obrońcę.

• 67. min.

To powinna być bramka dla Juventusu! Dośrodkowanie w pole karne, zgrał piłkę głową Mandżukić, ale Bentancur strzelił w obrońcę.

• 66. min.

Paulo Dybala odczuł zderzenie z Musacchio w polu karnym. Zostaje zmieniony, a w jego miejsce wszedł Kean.

• 65. min.

Calhanoglu strzelał z rzutu wolnego. Świetny strzał, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

• 63. min.

Borini dryblował w polu karnym, oddaje strzał na bramkę Szczęsnego, ale trafia jedynie w boczną siatkę.

• 61. min.

Zmiana w zespole gospodarzy. Pjanić wszedł w miejsce Spinazzoli.

• 60. min.

Musacchio został także ukarany żółtą kartką za faul, po którym podyktowany został rzut karny.

• 60. min.

GOOOOOOOL! Paulo Dybala strzałem w środek bramki pokonuje Reinę!

• 58. min.

Rzut karny dla Juventusu! Musacchio nie trafił w piłkę, sfaulował Dybalę, a sędzia nie miał wyjścia - musiał wskazać na 11. metr!

• 58. min.

Kolejny strzał na bramkę Juventusu, ale tym razem pewnie broni Wojciech Szczęsny.

• 57. min.

Rugani fauluje Piątka w środku pola.

• 56. min.

Strzał z pola karnego Boriniego, ale zablokowany przez obrońców. Piłkę po rzucie rożnym bez trudu wybili zawodnicy Juventusu.

• 55. min.

Juventus próbuje skonstruować atak na połowie rywala, ale szczelnie ustawiona obrona Milanu nie pozwala realnie zagrozić bramce Reiny.

• 53. min.

Jeszcze jedna okazja Milanu, ale próba strzału zablokowana przed obrońców.

• 52. min.

Piłka po dośrodkowaniu z narożnika trafiła w boczną siatkę.

• 51. min.

Piątek otrzymał piłkę przed polem karnym, uderzył bez przyjęcia, ale kapitalnie piłkę odbił Szczęsny. Rzut rożny dla gości.

• 50. min.

Piątek przyjął piłkę na połowie rywala, ale faulował przy okazji Bonnucciego.

• 49. min.

Dośrodkowanie z lewej strony boiska w pole karne Milanu, ale pewnie piłkę chwyta Reina.

• 48. min.

Akcja Milanu, ale wybijają piłkę zawodnicy Juventusu. Od nowa swój atak będą budować goście.

• 47. min.

Zablokowany przed polem karnym Mandżukić.

• PILNE

46. min.

Wracamy do gry!

• PILNE

45+5. min.

Koniec pierwszej połowy! Milan Krzysztofa Piątka prowadzi na wyjeździe z Juventusem Wojciech Szczęsnego 1:0.

• 48+4. min.

Rajd na lewym skrzydle w wykonaniu Mandżukicia, ale został zatrzymany przez obrońców Milanu. Sędzia faulu nie widział, z czym nie mógł pogodzić się Chorwat. Doszło do małej sprzeczki, ale sędzia wszystkich pogodził.

• 45+2. min.

Jeszcze jeden strzał sprzed pola karnego, ale pewnie piłkę chwyta Reina.

Obrońcy Milanu fatalnie wybili piłkę, dośrodkowanie w pole karne, strzał przewrotką Mandżukicia, ale Reina fenomenalnie broni.

• 45+1. min.

Faulowany w pobliżu pola karnego Dybala.

• 45. min.

Sędzia doliczył 4 minuty do pierwszej połowy.

• 43. min.

Jeszcze jedna piłka w kierunku Mandżukicia, ale przejmuje ją Reina.

• 42. min.

Zółtą kartką ukarany Bernardeschi.

• 42. min.

Podanie na skrzydło w kierunku Mandżukicia, ale ten nie dobiega do piłki.

• 39. min.

Krzysztof Piątek!!! Milan na prowadzeniu! Bonucci stracił piłkę przed własnym polem karnym, Bakayoko podał ją do Polaka, a ten pewnym strzałem pokonał Wojciecha Szczęsnego.

• 39. min.

Długa piłka w kierunku Piątka, ale zbyt długa i pewnie chwyta ją Szczęsny.

• 38. min.

Obrońcy Juventusu wybili piłkę. Goście budują atak na własnej połowie.

• 37. min.

Nie ma rzutu karnego dla Milanu! Piłkarze Gennaro Gattuso rozpoczną grę od rzutu rożnego.

• 36. min.

Sędzia biegnie do monitora, aby obejrzeć samodzielnie całą sytuację.

• 34. min.

Dośrodkowanie w pole karne, piłka zablokowana przed obrońcę. Piątek sugerował zagranie ręką, czekamy na decyzję VAR.

• 33. min.

Jeszcze jedna długa piłka w kierunku Piątka, ale napastnik nie doszedł do piłki.

• 31. min.

Obrońcy Milanu zatrzymali gospodarzy. Długa piłka w kierunku Piątka, ale Szczęsny wyszedł z bramki i zatrzymał atak.

• 28. min.

Rzut rożny dla Juventusu. Ale najpierw przerwa w grze, sędzia musiał zareagować, bo zbyt agresywnie walczyli o pozycję w polu karnym piłkarze obydwu drużyn.

• 27. min,

Gospodarzy wymienili kilka podań tuż przed polem karnym Milanu, ale obrońcy ostatecznie zatrzymują atak Juventusu.

• 25. min..

Emre Can został zmieniony przez Khedirę.

• 24. min.

Po raz kolejny na uraz narzekał Emre Can. Za chwilę chyba zostanie zmieniony.

• 22. min.

Milan próbuje budować ataki, ale nie jest w stanie realnie zagrozić bramce Wojciecha Szczęsnego.

• 20. min.

Ostro potraktowany przy linii bocznej Borini. Faulował Betancur.

• 18. min.

Zawodnicy Gennaro Gattuso rozgrywają piłkę na własnej połowie.

• 16. min.

Akcja Juventusu na połowie rywala, a przed polem karnym faulowany był Mario Mandżukić, ale Chorwat był na pozycji spalonej. Protesty piłkarzy gospodarzy jednak nie zmienią decyzji sędziego.

• 15. min.

Po raz kolejny ostro potraktowany Krzysztof Piątek.

• 14. min.

Bardzo szybka akcja Juventusu, ale złapany na spalonym Mandżukić.

• 12. min.

Goście wychodzili z kontrą, ale sfaulowany został Krzysztof Piątek.

• 11. min.

De Sciglio chciał dośrodkować piłkę z prawego skrzydła, ale poślizgnął się, co znacznie pogorszyło jakość jego zagrania. Piłka w rękach Reiny.

• 10. min.

Wysokie tempo gry prezentują obydwa zespoły. Kolejne dośrodkowanie w pole karne Milanu przechwycone przed Reinę.

• 9. min.

Na boisku leży Emre Can, któremu koniecznie jest udzielenie pomocy.

• 8. min.

Spinazzola wbiegał z piłką w pole karne, ale pogubił się w dryblingu i jego rajd skończył się bez oddania nawet strzału.

• 7. min.

Suso oddał strzał sprzed pola karnego. Piłka minęła jednak bramkę Szczęsnego o kilka metrów.

• 6. min.

Nic z niego jednak nie wyszło. Goście od nowa będą budować atak pozycyjny.

• 6. min.

Dośrodkowanie z lewej strony boiska, ale obrońcy Juventusu wybijają piłkę. Będzie rzut rożny.

• 4. min.

Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne Milanu, ale żaden z piłkarzy Juventusu nie był w stanie sięgnąć piłki.

• 2. min.

Ależ okazja Milanu! Doskonała kontra gości, piłka spadła idealnie na głowę Krzysztofa Piątka, ale ten przestrzelił.

• 1. min.

Pierwsza dobra okazja gospodarzy, ale dośrodkowanie w pole karne wypiąstkował Reina.

• PILNE

1. min.

Gramy!

• Sędzia zagwiżdże po raz pierwszy o godz. 18:00.

• Milan musi zrezygnować ze swojej broni przed hitowym meczem. Krzysztof Piątek na tym straci

- To może być broń, jaka przyniesie Milanowi Ligę Mistrzów - pisała "La Gazzetta dello Sport" o duecie Krzysztof Piątek - Patrick Cutrone. Problem w tym, że w starciu z Juventusem Gennaro Gattuso będzie zmuszony do rezygnacji z tego duetu.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu Juventus - AC Milan.