Serie A. Inter pokonał Milan w derbach Mediolanu. Krzysztof Piątek bez sytuacji [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 17 marca 2019
  • 90. min. + 6

Dziękujemy za uwagę.

Niesamowity przebieg miała druga połowa tego meczu. Milan walczył o remis, ale nie zdołał dogonić Interu. Goście wygrywają i wyprzedzają gospodarzy w tabeli o 2 punkty. Teraz to Inter jest trzeci w lidze.

Koniec meczu! Inter wygrał w derbach Mediolanu 3:2!

• 90. min. + 4

To chyba była piłka meczowa dla gospodarzy! Uderzał Cutrone, ale obrońca Interu wybił!

Milan bardzo bliski wyrównania! Inter jednak uratowany przez d'Ambrosio!

• 90. min. + 1

Sędzia doliczył 6 minut.

• 88. min.

Trener Interu Luciano Spalletti protestował i wyleciał na trybuny!

• 88. min.

Conti faulował Martineza, ale dostał żółtą ostatecznie, a nie czerwoną kartkę

• 88. min.

Sędzia zmienia decyzję!

• 88. min.

Szanse Milanu na remis maleją niemal do zera.

• 88. min.

Czerwona kartka! Conti wylatuje z boiska!

• 87. min.

Śpieszy się Milanowi, ale gospodarze wciąż nie potrafią wyrównać. Inter bliski wygranej.

• 79. min.

Milan miał szansę na wyrównanie! Najpierw Cutrone, potem Piątek. Ale wciąż 2:3. A nawet jeśli - i tak był spalony.

• 78. min.

Świetny mecz rozgrywa dziś Politano, który co chwilę rozrywa obronę Milanu.

• 72. min.

Co za mecz w Mediolanie! Inter prowadzi już tylko 3:2!

• 72. min.

Mateo Musacchio po dośrodkowaniu i zamieszaniu zdobywa bramkę

• 68. min.

GOOOL DLA MILANU!

• 68. min.

Martinez wykorzystuje "jedenastkę"!

• 67. min.

GOOOL DLA INTERU! 3:1!

• 67. min.

Nie ma wątpliwości, karny zasłużony.

• 67. min.

Castillejo fauluje Politano

• 67. min.

KARNY DLA INTERU!

• 65. min.

Świetna szansa Interu, ale broni Donnarumma!

• 61. min.

Reaguje trener Milanu i wpuszcza Cutrone na boisko. Gospodarze zagrają teraz na 2 napastników.

• 61. min.

Milan znów wierzy, że jeszcze może zdobyć dziś punkty!

• 57. min.

Bakayoko!

• 57. min.

Gol dla Milanu!

• 52. min.

Kapitalne dośrodkowanie Politano i de Vrij zdobywa bramkę głową. Milan w bardzo trudnej sytuacji.

• 51. min.

de Vrij strzelcem gola!

• 51. min.

2:0 dla Interu!

• 50. min.

Martinez próbował indywidualnej akcji, ale nie dał rady obronie Milanu.

Mocny początek Interu. Gagliardini strzela, ale broni Donnarumma.

Wracamy do gry.

• 45. min. + 2

Krzysztof Piątek przez 45 minut bez sytuacji. Polak jest dobrze kryty przez obrońców Interu

Koniec 1. połowy. Inter prowadzi z Milanem 1:0. Goście są lepsi i zasłużenie są na prowadzeniu.

• 45. min.

Sędzia doliczył 2 minuty.

• 43. min.
  • 43. min.

Milan gra wciąż zbyt przewidywalnie. Inter prowadzi zasłużenie.

• 42. min.

Skriniar miał sytuację stuprocentową! Stoper Interu nie trafił celnie głową. Inter znów bardzo blisko zdobycia bramki.

• 38. min.

Piątek świetnie odebrał piłkę, ale Bakayoko ją stracił. Koniec akcji Milanu.

• 36. min.

Trudny mecz dla Piątka. Obrońcy Interu wymieniają go sobie, jest bardzo dobrze kryty. Ale wiemy, że wystarczy mu pół sytuacji, by strzelić gola. Na razie jednak lepszy jest dziś Inter.

• 31. min.

Powinno być 2:0 dla Interu! Vecino zmarnował kapitalną okazję!

• 25. min.

Calhanoglu z daleka, ale bezskutecznie

• 24. min.

Dużo walki w środku pola. Derby na całego!

• 22. min.

Politano uderzył zbyt lekko i broni bramkarz Milanu.

• 21. min.

Milan na razie zbyt wolny i przewidywalny

• 20. min.

Kolejna szansa Paquety, ale wciąż 0:1. Brazylijczyk na razie aktywniejszy od Piątka

• 17. min.

Inter był bliski podwyższenia na 2:0! Calabria uratował Milan!

• 17. min.

17 minut za nami, a Krzysztof Piątek jeszcze bez sytuacji.

• 14. min.

Inter będzie szukał szans w kontrach, by podwyższyć na 2:0. Na razie zabrakło mu dokładnosci, by znów zaskoczyć Milan.

• 13. min.

Milan próbuje budować akcję pozycyjną. Inter dobrze się broni.

• 9. min.

Bramka Interu

• 8. min.

Dobra akcja Milanu. Strzelał Paqueta, ale broni bramkarz Interu!

• 7. min.

Nieudany rożny Milanu. Gospodarze muszą się podnieść po stracie gola.

• 7. min.

Po okazji Callhanoglu pierwszy rożny dla Milanu.

• 6. min.

Milan słynie w tym sezonie z dobrej obrony. Tymczasem już na początku derbów traci bramkę.

• 5. min.

Po Lautaro Martineza piłkę wpakował do siatki Vecino.

• 4. min.

Inter prowadzi 1:0. Co za początek gości!

• 3. min.

Vecino! Donnarumma pokonany!

• 3. min.

GOOOOL DLA INTERU!!!

• 1. min.

Zaczynamy 223. derby Mediolanu!

• Krzysztof Piątek zdradził, komu kibicował w dzieciństwie. Nie był to AC Milan

Krzysztof Piątek zdradził, komu kibicował w dzieciństwie. Nie był to AC Milan

Krzysztof Piątek odpowiedział na pytania najmłodszych fanów za pośrednictwem "Tuttosport". Polak zdradził, komu kibicował w dzieciństwie. Dodał również, że podziwiał Thierry'ego Henry'ego i Dennisa Bergkampa.

• Koledzy z Milanu zapowiadają pomoc dla Krzysztofa Piątka. Chce zrealizować swój cel

- Krzysztof Piątek chciał "dziewiątkę", ale na nią trzeba zasłużyć. To ważny numer - powiedział dyrektor sportowy Milanu Leonardo, tłumacząc dlaczego władze nie spełniły prośby Polaka. Mecz z Interem Mediolan to idealna okazja do zrealizowania tego celu. Hakan Calhanoglu już zapowiedział pomoc.

• Krzysztof Piątek ma trudno w Milanie. Jego sytuacja zmieniła się po transferze

Krzysztof Piątek ma trudno w Milanie. Jego sytuacja zmieniła się po transferze

Krzysztof Piątek ma w Milanie trudniej, niż mógłby się tego spodziewać. Po transferze z Genoi ma paradoksalnie mniej okazji na strzelanie goli. Ale Polak nic sobie z tego nie robi i pod względem skuteczności jest najlepszy w czołowych ligach Europy.

• Latający cyrk Interu Mediolan. Trener do zwolnienia? To najmniejszy problem

Latający cyrk Interu Mediolan. Trener do zwolnienia? To najmniejszy problem

Kapitan został pozbawiony i odsunięty od drużyny, bo jego żona krytykowała jego kolegów. Szatnia jest podzielona na trzy frakcje, dyrektor i prezes wspierają inne frakcje. To, że trener jest zagrożony zwolnieniem, wydaje się w tej chwili najmniejszym zmartwieniem. Latający cyrk Interu Mediolan powrócił - i to w najgorszym momencie, bo tuż przed najważniejszymi derbami Mediolanu od lat.

• Początek spotkania już o 20:30!

• Milan jest obecnie 3., a Inter 4 w lidze włoskiej. Gospodarze mają nad gośćmi 1 punkt przewagi.

• To pierwsze derby z udziałem Krzysztofa Piątka. Polak gra oczywiście w pierwszym składzie gospodarzy.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na hit ligi włoskiej: derby Mediolanu AC Milan - Inter!