Krzysztof Piątek bez gola, ale za to strzelał Robert Lewandowski - historyczne bramki [ZAPIS MULTIRELACJI]

• sobota, 02 marca 2019
  • 69. min.

Arbiter jeszcze sprawdza na VAR, czy Polak nie symulował. Ale tak nie było - Consigli wylatuje z boiska.

• 65. min.

Czerwona kartka dla bramkarza Sassuolo. Golkiper wyrzucony z boiska za faul na Piątku poza własnym polem karnym!

• 43. min.

Boga tym razem trafia do siatki - uciekł Calabrii i świetnie strzelił pod poprzeczkę, ale sędzia zauważył spalonego.

• 35. min.

Goooooool! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka w kierunku Musacchio, który kieruje ją do siatki. Milan - Sassuolo 1:0.

• 27. min.

Milan kontratakuje. Paqueta kończy akcje strzałem, ale nie golem. Wciąż 0:0.

• 24. min.

Goście nieco się przebudzili, odzyskali piłkę. Konkretnie Boga, który wywalczył rzut rożny.

• 21. min.

Donnarumma! Fantastyczna interwencja bramkarza Milanu! Strzelał Duricić.

• 20. min.

20 minut za nami. Dominuje Milan, ale nie daje to konkretnych sytuacji. Jak na razie tylko jedna: wypracowana przez Piątka, który uderzył po ziemi sprzed pola karnego, ale prosto w ręce Consigliego.

• 18. min.

Paqueta w kierunku Piątka, ale nie było to zbyt dobre dośrodkowanie.

• 16. min.

Rzut wolny dla Sassuolo, faulowany Berardi.

• 13. min.

Wszyscy zatrzymali się na kilkanaście sekund. Piękna scena - oklaskami wspomniano Davida Astoriego, mija rok od śmierci piłkarza.

• 13. min.

Piłka w kierunku Piątka. Polak był jednak skutecznie blokowany i jej nie opanował.

• 11. min.

Pierwszy celny strzał Milanu: Piątek, ale prosto w ręce Consigliego.

• 9. min.

Rzut wolny dla Milanu - faulowany Calhanoglu.

• 7. min.

Milan od początku meczu dużo utrzymuje się przy piłce, ale na razie niewiele z tego wynika.

• 4. min.

Centra w kierunku Piątka - piłka odbija się jednak od głowy Polaka i trafia w ręce Consigliego.

• 2. min.

Jeśli zespół Krzysztofa Piątka wygra w dzisiejszym spotkaniu, awansuje na trzecie miejsce - wyprzedzi największego lokalnego rywala, czyli Inter.

• 1. min.

Zaczęli! Goście od środka.

• AC Milan prowadzi swój marsz w górę tabeli. Wszystko dzięki Krzysztofowi Piątkowi, który po przyjściu na San Siro strzela gola za golem. Kolejna okazję, by znowu trafić do siatki, będzie miał dzisiaj. Za chwilę, bo początek meczu Milan - Sassuolo o 18.