Słaby mecz Genoi i Piątka. Liverpool znów odstatkuje Manchesterowi City [ZAPIS MULTIRELACJI]

• środa, 26 grudnia 2018

Na razie kończymy, co nie znaczy, że to koniec piłkarskich emocji. Już dziś wieczorem mecz Interu z Napoli. Na razie jednak dziękujemy, do zobaczenia!

Tottenham 5:0 Bournemouth

• 87. min.
  • 63. min.

Wyniki w Premier League:

Burnley 1:3 Everton

Leicester 1:1 Manchester City

Liverpool 2:0 Newcastle

Manchester United 1:0 Huddersfield

Tottenham 3:0 Bournemouth

• 58. min.

Chyba trochę przesadził Mo Salah, który był faulowany na wspomniany wcześniej rzut karny.

Koniec meczów we Włoszech. Wyniki:

Atalanta 2:2 Juventus

Bologna 0:2 Lazio

Cagliari 1:0 Genoa

Fiorentina 0:1 Parma

Sampdoria 2:0 Chievo

• 45. min.

Przerwa w Premier League. Wyniki:

Liverpool 1:0 Newcastle

• 78. min.

Cristiano Ronaldo wszedł na boisko i zdobył bramkę! Bramkę, która (na razie) sprawia, że Juventus nie przegra po raz pierwszy w sezonie.

• 27. min.
  • 50. min.

Szansa dla Genoi. Z lewej strony podawał Lazović, piłkę sprytnie przepuścił Piątek, jednak uderzenie Bessy było niecelne.

• 45. min. + 4

Wyniki:

Atalanta 1:1 Juventus

Bologna 0:1 Lazio

Sampdoria 0:0 Chievo

Przerwa. Dobra, nie jest tak dobrze, jak się spodziewaliśmy. Ale dramatu też nie ma zwłaszcza, że zaraz do gry wchodzi Premier League. Łapcie za serniczki, najlepiej z kawką i widzimy się za kilka minut.

• 44. min.

Dwa dośrodkowania w pole karne Cagliari. Oba w stronę Krzysztofa Piątka, jednak dwukrotnie dobrze ustawiali się obrońcy gospodarzy i nici z zagrożenia.

• 39. min.

Wyniki:

Cagliari 0:0 Genoa

Fiorentina 0:0 Parma

• 27. min.
  • 18. min.

Prostopadłe podanie do Piątka, Polak biegł na bramkę Cagliari, ale najpierw nie opanował piłki, a chwilę później sfaulował rywala.

• 12. min.

Pierwsza szansa dla Krzysztofa Piątka! Reprezentant Polski uderzał jednak z ostrego kąta i dobrze interweniował bramkarz Cagliari.

• 1. min.

GRAMY!

• Wróćmy do Włoch. W składzie Juventusu na mecz z Atalantą nie ma Cristiano Ronaldo. Po co o tym piszemy? Ano po to, by przypomnieć wam, że w związku z tym na pozycji lidera strzelców Serie A może umocnić się Piątek.

• Dziś Polaków w Premier League nie obejrzymy. Dopiero jutro Southampton Jana Bednarka podejmie West Ham United Łukasza Fabiańskiego.