Prawie dwa gole Krzysztofa Piątka, dobry mecz Thiago Cionka. Grali Polacy w Serie A [ZAPIS MULTIRELACJI]

• sobota, 22 grudnia 2018
  • 81. min.

Drugi faul na Piątku i druga kartka. Druga żółta i w konsekwencji czerwona. Palomino wylatuje z boiska.

• 80. min.

Aaaj, było blisko. Mertens z ostrego kąta trafił w słupek, a dobitkę Callejona wybronił Cionek.

• 60. min.

O, niedobrze.

• 52. min.

Zieliński blisko asysty, niestety jego podanie wzdłuż bramki zostało zablokowane.

• GOOOOOOL

45. min. + 1

[Genoa - Atalanta] GOOOOOOOOL! KRZYSZTOF PIĄTEK! 13. gol polskiego napastnika w tym sezonie Serie A! Napastnik gospodarzy strzelił głową, piłka odbiła się od jednego z obrońców i wpadła do bramki.

• GOOOOOOL

[Napoli - Spal] GOOOOL! Napoli obejmuje prowadzenie tuż przed końcem pierwszej połowy! Na listę strzelców wpisuje się Albiol.

• 45. min.

[Genoa - Atalanta] Doskonała okazja gości! Pod bramką gospodarzy doszło do ogromnego zamieszania, ale Radu zdołał obronić dwa uderzenia rywali.

• 40. min.

Do przerwy kilka minut. W obydwu spotkaniach wciąż bezbramkowe remisy

• PILNE

34. min.

[Genoa - Atalanta] KAPITALNA INTERWENCJA RADU! Ilicić marnuje karnego, wciąż mamy bezbramkowy remis!

• 34. min.

[Genoa - Atalanta] Rzut karny dla Atalanty!

• 28. min.

[Genoa - Atalanta] Odważna próba Lazovicia. Zawodnik gospodarzy zszedł z lewej strony boiska, zamarkował dośrodkowanie i uderzył technicznie zewnętrzną częścią stopy. Berisha zdołał jednak złapać piłkę.

• 21. min.

[Napoli - Spal] Obydwa zespoły mają problemy z wypracowaniem groźnych sytuacji. Stąd dużo strzałów z dystansu, większość jednak niecelna, tak jak uderzenie Lorenzo Insigne sprzed chwili.

• 21. min.

[Genoa - Atalanta] Groźnie pod bramką gospodarzy! Toli strzelił efektownie piętą, ale Radu w ostatniej chwili zdołał odbić piłkę ręką.

• 18. min.

[Genoa - Atalanta] Genoa miała groźny rzut wolny, ale żaden z jej zawodników ofensywnych okazji do strzału nie miał. Bessa dośrodkował bowiem fatalnie, posyłając piłkę poza linię końcową boiska.

• 11. min.

[Napoli - Spal] Ależ blisko było Napoli! Zieliński zagrał piłkę w pole karne, ta trafiła ostatecznie do Driesa Mertensa, który skierował ją do bramki. Po chwili jego radość przerwał jednak sędzia, który odgwizdał spalonego.

• 6. min.

[Napoli - Spal] Teraz zaskoczyć gości się udało! Rog przejął piłkę w polu karnym rywala, minął zwodem jednego z obrońców i oddał strzał lewą nogą. Gomis poradził sobie jednak z jego uderzeniem.

• 3. min.

[Napoli - Spal] Napoli na razie spokojnie kontroluje grę, ale chyba nie do końca wie, jak zaskoczyć defensywę Spal. Gospodarze długo wymieniają podania wszerz boiska.

• 1. min.

[Napoli - Spal] Milik rozpoczął spotkanie ze Spal na ławce. To zła informacja szczególnie biorąc pod uwagę to, że Carlo Ancelotti na piątkowej konferencji prasowej zapowiadał, że wystawi najmocniejszy skład.

Arkadiusz Milik wylądował na ławce. Carlo Ancelotti wystawił najsilniejszy skład

Nie sprawdziły się prognozy i zapowiedzi włoskich mediów - Arkadiusz Milik nie znalazł się w pierwszym składzie Napoli na mecz ligowy ze Spal. To zła wiadomość szczególnie dlatego, że przed meczem Carlo Ancelotti zapowiedział skorzystanie z najmocniejszego składu, jakim dysponuje.

• [Genoa - Atalanta] [Napoli - Spal] Obydwa spotkania rozpoczęte!

• Za chwilę zaczynamy!

• Początek spotkań o godz. 15:00.

• W sobotę Krzysztof Piątek rozegra 17. mecz w Serie A.

• W spotkaniu Napoli ze Spal w pierwszym składzie gospodarzy zagra Piotr Zieliński, natomiast w drużynie gości wystąp Thiago Cionek. W starciu Genoi z Atalantą zagra natomiast Krzysztof Piątek, który będzie bronił pozycji lidera w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi włoskiej. Polak ma na koncie 12 goli. Drugi Cristiano Ronaldo 11, a trzeci Ciro Immobile 10.

• Dzień dobry! Witamy w multirelacji spotkań włoskiej Serie A. W meczach o 15:30 będziemy mogli zobaczyć kilku polskich piłkarzy.