Serie A. Sampdoria wygrywa z Napoli. Fenomenalny gol Quagliarelli [Zapis relacji]

3 : 0
Terminarz

• niedziela, 02 września 2018
  • Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne.

Sport.pl - to jest Twój LIVE

• 90. min. + 3

Sampdoria pokonuje u siebie Napoli 3:0. Ozdobą meczu była fantastyczna bramka Fabio Quagliarelli, po asyście Bartosza Bereszyńskiego.

Koniec meczu

Trzy minuty doliczone

• 86. min.

Quagliarella z dystansu, ale Ounas zdołał wślizgiem odbić na rzut rożny

• 80. min.

Milik próbuje, ale strzał prawą nogą łapie Audero.

• 77. min.

Tymczasem Krzysztof Piątek z drugą bramką. Genoa przegrywa jednak z Sassuolo 3:5.

• 76. min.

FANTASTYCZNA bramka Quagliarelli. Wydawało się, że nic z tego rzutu wolnego już nie będzie. Piłka powędrowała na prawą stronę do Bereszyńskiego. Polak dośrodkował do Quagliarelli, a Włoch piętką posłał piłkę do siatki. Mało prawdopodobne, że Napoli jeszcze się z tego podniesie.

• 76. min.

GOOOOOOOL SAMPDORIA

Fabio Quagliarella

• 74. min.

Rzut wolny dla Sampdorii blisko pola karnego, ale strzał poszedł w mur

• 69. min.

Dośrodkowanie w pole karne Sampdorii, ale dalej radzi sobie defensywa.

• 65. min.

Zieliński faulowany i szybko zaczęli dalej piłkarze Napoli

• 62. min.

Groźnie pod bramką Sampdorii. Zieliński zszedł z lewej strony do środka. Piłka trafiła pod nogi Diawary. Ten uderzył, ale strzał został zablokowany przez obrońców gospodarzy.

• 58. min.

Zmiana w Sampdorii

Schodzi Murru, wchodzi Sala

• 55. min.

Mertens płasko, ale bez problemu łapie Audero.

• 51. min.

Kolejna próba Napoli i na rożnego broni Audero. Piłka poszła po centrze do Allana, a jego strzał ponad bramką gospodarzy.

• 50. min.

Milik uderzał głową na bramkę Sampdorii, ale prosto w Audero.

Podwójna zmiana w Napoli

Zeszli Insigne i Verdi, a weszli Mertens i Ounas

Zaczynamy drugą połowę.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Sampdoria wygrywa u siebie z Napoli 2:0.

• 45. min.

Dwie minuty doliczone.

• 44. min.

Dośrodkowanie Sampdorii w pole karne po rzucie rożnym, ale Napoli radzi sobie z tą centrą.

• 41. min.

Zieliński z daleka, ale próba zablokowana.

• 36. min.

Wymuszona zmiana przez kontuzję w Sampdorii

Schodzi Saponara, wchodzi Ramirez

• 32. min.

Dobre płaskie podanie z bocznego sektora boiska do Quagliarelli. Włoch obrócił się i podał do Defrela, a ten pewnie drugi raz tego dnia pokonał Ospinę.

• GOOOOOOL

31. min.

GOOOOOOOOL SAMPDORIA

Gregoire Defrel

• 27. min.

Tymczasem w meczu Sassuolo - Genoa. Bramkę na 1:0 dla gości zdobył Krzysztof Piątek

• 25. min.

Milik uderza na bramką gospodarzy, ale bez problemów Audero

• 21. min.

Insigne stracił piłkę przed polem karnym Sampdorii

• 19. min.

Podanie z lewej strony do Quagliarelli, ale strzał Włocha broni Ospina

• 16. min.

Milik fauluje Tonelliego.

• 12. min.

Kontra Sampdorii po rzucie rożnym dla Napoli. Szybka akcja, którą zapoczątkował Lineetty. Polak podał do Ekdala, a Szwed przerzucił na prawo do Defrela, który wykończył akcję.

• GOOOOOOL

11. min.

• 6. min.

Murru dośrodkowuje w pole karne, ale zbyt płasko i wybijają piłkę zawodnicy Napoli.

• 4. min.

Linetty faulowany w środku boiska.

• 3. min.

Sampdoria wysoko atakuje gości. Gospodarze utrzymują się na połowie Napoli

• 1. min.

Zaczęli!

• Piłkarze już na boisku. Przed meczem będzie jeszcze minuta ciszy dla uczczenia ofiar zawalenia się mostu w Genui.

• Aż czterech Polaków w wyjściowych składach obu zespołów. Dodatkowo na ławce Sampdorii Dawid Kownacki.

Sampdoria
Bramki: Defrel (11.), (32.), Quagliarella (75.) Skład: Audero - Bereszyński, Andersen, Tonelli, Murru - Linetty, Barreto, Ekdal - Saponara - Defrel, Quagliarella
Napoli
Skład: Ospina - Hysaj, Albiol, Koulibaly, Rui - Allan, Zieliński, Diawara - Verdi, Milik, Insigne