Serie A. Parma - Juventus. Kolejna szansa Ronaldo na debiutancką bramkę [Relacja LIVE]

• sobota, 01 września 2018
  • 90. min. + 1

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne

Sport.pl - to jest Twój LIVE.

• KONIEC MECZU

90. min. + 1

Koniec meczu! Juventus pokonuje Parmę 2:1.

Jeszcze Parma dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale piłka ląduje w rękach Szczęsnego.

4 minuty doliczone do drugiej połowy.

Żółta kartka dla Cuadrado

• 87. min.

Juventus próbuje jeszcze zaatakować, ale bez jakiegoś większego zaangażowania. Wynik jest satysfakcjonujący dla zawodników Allegriego.

• 84. min.

Cuadrado faulowany przy swoim polu karnym

• 82. min.

Jeszcze próbują gospodarze. Inglese uderzał z lewej strony, ale nie udało mu się wcelować w bramkę.

• 79. min.

Zmiana w Juventusie

Schodzi Khedira, wchodzi Dybala. Dla Argentyńczyka jest to mecz numer 100 w barwach Juventusu.

• 73. min.

Schodzi Pjanic, wchodzi Can.

• 71. min.

Bardzo dobra okazja dla Juventusu. Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłka wybita poza pole karne. Dopadł do niej Costa, ale futbolówka poleciała na słupek

• 65. min.

Opatrywany poza boiskiem będzie Di Gaudio.

• 61. min.

Podwójna zmiana w Parmie

Schodzą Gervinho i Rigoni, a wchodzą Da Cruz oraz Deiola.

• 58. min.

Alex Sandro zagrywa do Mario Mandzukicia. Chorwat odgrywa piętką do Matuidiego, który na pełnym biegu wpakował piłkę do bramki.

• GOOOOOOL

58. min.

GOOOOOOOOOL JUVENTUS

Blaise Matuidi

• 58. min.

Ronaldo, ale ponownie górą golkiper Parmy

• 55. min.

Schodzi Bernardeschi, wchodzi Douglas Costa

• 55. min.

Ronaldo z okolicy 11 metra, ale obok bramki

• 52. min.

Juventus wysoko ustawiony w drugiej połowie. Zespół Massimiliano Allegriego starają się zaatakować pressingiem już na połowie rywali.

• 50. min.

Gobbi fauluje Bernardeschiego w środku boiska.

• 49. min.

Bernardeschi pada w polu karnym, ale zdaniem sędziego nie było faulu.

• 48. min.

Khedira zagrywa prostopadle do Ronaldo, ale piłkę zdołał złapać Sepe.

Zaczynamy drugą połowę. Obie ekipy bez zmian.

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy

• 45. min.

Parma mogła z przytupem zakończyć połowę, ale płaski strzał Rigoniego został obroniony przez Szczęsnego. Dobitka była już niecelna.

• 43. min.

Bernardeschi wpadł w pole karne i zgarnął piłkę. Jednak był już za blisko Sepe, aby skutecznie uderzyć.

• 42. min.

Bernardeschi wpadł w pole karne i z ostrego kąta próbował strzelać, ale broni Sepe.

• 40. min.

Żółta kartka dla Bernardeschiego

• 36. min.

Ronaldo zagrywa piłkę ręką

• 35. min.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z głębi pola od Pjanicia, ale za mocne podanie i od bramki Sepe.

• 33. min.

Dośrodkowywał na lewym skrzydle Gobbi. Piłkę przedłużył jeszcze Inglese, a Gervinho pokonał Wojciecha Szczęsnego.

• GOOOOOOL

33. min.

GOOOOOOOOOOL PARMA

Gervinho

• 30. min.

Chwila przerwy we Włoszech na uzupełnienie płynów, opatrywany był też Cuadrado.

• 26. min.

Korner dla Juve. Uderzał Ronaldo, ale obok. Chciał jeszcze wślizgiem ratować akcję Bonucci, ale nie udało mu się ta sztuka i dalej mamy 1:0 dla Juventusu.

• 23. min.

Próbuje z linii pola karnego Pjanić, ale prosto w defensorów Parmy

• 21. min.

Kolejne dośrodkowanie, tym razem ze strony Juve. Próbował uderzać Mandzukić, ale obok bramki. Jeszcze się tam czaił Ronaldo, ale jego trafienie i tak nie byłoby uznane, ponieważ Portugalczyk był na pozycji spalonej.

• 20. min.

Parma wychodzi z kontrą. Dośrodkowanie jednak ciut za wysokie i nikt nie zdołał zamknąć akcji strzałem.

• 18. min.

Bernardeshi posłał taki centrostrzał, który ostatecznie paruje, na aut Sepe

• 17. min.

Ronaldo faulowany i będzie groźna okazja do dośrodkowania, bądź może nawet i strzału z rzutu wolnego.

• 14. min.

Potężny strzał Stulaca i poprzeczka ratuje Szczęsnego oraz Juventus od utraty bramki!

• 13. min.

Będzie okazja do wyrównania dla gospodarzy.

• 13. min.

Żółta kartka dla Pjanicia za faul na Di Gaudim

• 12. min.

Z daleka uderza Khedira, ale odbija piłkę Sepe. Jeszcze próbował Bernardeschi, ale Włoch został złapany na pozycji spalonej. Jego próba i tak poleciała obok bramki.

• 10. min.

Kontra Juventusu. Ronaldo, ale gospodarze odbierają piłkę Portugalczykowi

• 9. min.

Gervinho wpadł w pole karne i podał do swojego kolegi, który był już przed niemal pustą bramką. Jeden z obrońców Juve w ostatniej chwili wybił wślizgiem piłkę na rzut rożny.