Napoli pokonuje Juventus. Gol w ostatnich sekundach [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 22 kwietnia 2018
  • Dziękujemy za relację z niezwykle emocjonującego meczu, w którym Napoli pokonało Juventus. Dobrej nocy!

• 93. min.

Kibice Juventusu nie wierzą i zarzucają tchórzostwo trenerowi.

• 93. min.

Obrońca Napoli poszedł jak taran. Co za moc, co za energia. Strzał głową z siłą pocisku

• 93. min.

Kibice żegnali piłkarzy Napoli w niesamowity sposób, nawet nie spodziewamy się, jak ich przywitają

• 93. min.

Niesamowity przebieg meczu! Juventus od początku grał na remis, ale Napoli wykorzystało swoją szansę! Juventus ma już tylko jeden punkt przewagi nad drużyną Polaków. Do końca sezonu zostały zaledwie cztery kolejki! Ależ będą emocje

• 93. min.

KOOOOOOOOOOOOOONIEEEEEEEEEC NAPOLI WYGRYWA!

• 93. min.

Sędzia zaraz zakończy mecz

• 93. min.

Spalony Juventusu! Chyba już nie zdążą

• 93. min.

Ostatni rzut wolny dla Juve

• 92. min.

Sekundy do końca

• 92. min.

Napoli oddało 12 strzałów (4 celne), Juventus tylko cztery strzały

Koulibalyyyyyyyyyyyy wyskoczył najwyżej w polu karnym i pakuje piłkę do bramki po rzucie rożnym!

• 89. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL NAPOOOOOOOOOLIIIIII

• 87. min.

Ależ walka

• 87. min.

Callejon znowu strzela zza pola karnego, ale broni Buffon!

• 85. min.

Koulibaly po profesorku, czyści wszystko przed polem karnym swojej drużyny

• 85. min.

Lichsteiner faulowany przed polem karnym Napoli, ale gwizdek milczy!

• 83. min.

Bardzo dobry strzał Zielińskiego z 25 metrów! Buffon musiał się sprężyć, ale daje radę!

• 80. min.

Milik decyduje się na strzał z 30 metrów! Ale bardzo niecelnie. Poniosła go fantazja

• 78. min.

Pjanic zagrywa na długi słupek, ale nie ma zagrożenia, bo łapie Reina. Sędzia gwiżdże też faul na bramkarzu

• 78. min.

Allan fauluje Madzukicia i będzie rzut wolny

• 78. min.

Aaaaaaaależ blisko asysty Milik. Ruszył z kontrą Insigne, podał do Polaka, ten zagrał kapitalne prostopadłe podanie, ale czubkiem buta przerywa Benatia.

• 78. min.

Milik popychany, rozkłada ręce. Sędzia jednak nie gwiżdże

• 77. min.

Milik próbował przejąc piłkę na środku, ale naciskał Pjanić i wybija piłkę spod nóg

• 74. min.

Zieliński napędza wszystkie ataki, to od niego rozpoczynają się akcje. Teraz na lewo Jorginho, ale Napoli zmuszone do wycofania piłki

• 73. min.

Gola i tak by nie było, bo sędzia dopatrzył się spalonego

• 73. min.

Callejon!!! Jak on tego nie trafił. Kapitalny strzał, ale jeszcze lepsza interwencja Buffona. Grande Buffon!

• 71. min.

Zieliński pograł z Milikiem przed polem karnym, ale za bardzo koronkowo!

• 70. min.

Jest zmiana w Juventusie. Wchodzi Mandzukić. Schodzi Costa

• 69. min.

Tempo gry jakby spadło.

• 66. min.

Insigne strzela zza pola karnego, ale niecelnie. Zupełnie nieprzygotowana piłka

• 65. min.

Napoli zaczyna częściej wymieniać piłkę na połowie Juve

• 65. min.

Kolejny Polak pojawia się na murawie! Piotr Zieliński wchodzi. Hamsik schodzi z boiska. Polak ma 25 minut

• 62. min.

Milik już walczył o pozycję w polu karnym Juve, ale faulował Howedesa

• 61. min.

Polak to wielka nadzieja Napoli! Milik ma odmienić oblicze swojej drużyny. Mertens grał fatalny mecz

• 61. min.

Na boisko wchodzi Arkadiusz Milik! Schodzi Dries Mertens.

W redakcji Sport.pl przywitaliśmy go owacją na stojąco :-).

• 57. min.

Milik i Zieliński już się rozgrzewają

• 55. min.

Callejon dostał podanie w pole karne i nawet się nie zastanawiał. Uderza z woleja, ale bardzo niecelnie

• 53. min.

Cuadrado miał dużo miejsca! Mógł zrobić wszystko, ale za długo się zastanawiał i obrońcy blokują.

• 51. min.

Za moment na boisku powinien pojawić się Piotr Zieliński

• 50. min.

Ależ szansa dla Napoli! Hamsik dostał piłkę w polu karnym i kropnął w boczną siatkę

• 47. min.

Buffon zagrywa na bok do Howedesa. Ten naciskany mocno przez zawodników Napoli

W pierwszej połowie Dybala był niewidoczny. Miał zaledwie 9 kontaktów z piłką

Schodzi Paulo Dybala, a w jego miejsce pojawia się Cuadrado

GRAMY

Wracamy do Turynu. Przed nami pasjonująca druga połowa. Niezwykle wyrównane spotkanie w pierwszej połowie, liczymy, że w drugiej będzie jeszcze lepiej.

• PRZERWA
    Antoni Partum Antoni Partum Piotr Majchrzak Piotr Majchrzak

Żegnam się i zostawiam Was w dobrych rękach!

• PRZERWA

Za nami pierwsza połowa. Od pierwszej minuty Napoli stosuje bardzo wysoki pressing, ale Juventus na razie się dzielnie broni. Problem w tym, że w ofensywie nie istnieje. Goście częściej atakują, ale wrzutki do mikrusów (Mertensa i Isnigne) to nie jest najlepsza metoda, na rosłych stoperów Juve. Może Arkadiusz Milik ożywiłby to spotkanie? Panie Sarri, do dzieła!

• 45. min.

Rzućmy okiem na statystyki strzałów celnych: Juve - 0, Napoli - 1

• 44. min.

Dybala faulowany. A już myśleliśmy, że nie ma Argentyńczyka na boisku. Słabiutki mecz napastnika.

• 41. min.

Tylko Benatia i Pjanić (26) zaliczyli więcej podań od Buffona (25), to najlepiej świadczy o grze Juventusu...

• 38. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOLAAAAAAAAAANIEMA! Insigne pokonał Buffona, ale był na metrowym spalonym. Bramka nieuznana

• 35. min.

Allan centruje w pole karne, ale Benatia wygrywa pojedynek główkowy i oddala zagrożenie

• 33. min.

Allan huknął z dystansu, ale nie była to chyba zbyt przemyślana decyzja. Fatalna próba Brazylijczyka.

• 31. min.

Costa łapie się za twarz i pada na murawę. Ale faulu nie ma. Do łódzkiej filmówki też by się nie dostał...

• 29. min.

Bardzo wysoki pressing gości, ale Juve świetnie gra pod presją i utrzymuje się przy piłce

• 25. min.

Ostre wejście Pjanicia... Bardzo brutalne widowisko, nikt nie cofa nogi...

• 23. min.

Napoli przeważa!

• 23. min.

Hamsik strzelał z ostrego kąta, ale nie trafił w bramkę!

• 21. min.

Dośrodkowanie w pole karne... i przytomna interwencja Buffona, która wybija piłkę na rzut rożny

• 19. min.

Mertens strzelał z dystansu, ale to uderzenie nie miało prawa zaskoczyć Buffona

• 18. min.

Asamoah znowu fauluje Callejona, ale tym razem obejdzie się bez kartki...

• 17. min.

Słupek! Ależ miał szczęście Reina!

• 17. min.

Albiol sfaulował Higuaina na skraju pola karnego! Hiszpan zobaczył żółtą kartkę, a do piłki podejdzie Pjanić. To może się skończyć bramką.

• 14. min.

Hoewedes! Niemiec strzelał głową, ale przy okazji sfaulował obrońcę Napoli

• 12. min.

Chiellini doznał kontuzji i zejdzie z boiska. A to oznacza, że Hoewdes będzie stoperem, a na prawej stronie obrony zagra Lichtsteiner, który pojawił się na murawie

• 11. min.

Rui podchodzi do rzutu wolnego! I co? Słabiutki strzał..

• 9. min.

Mertens pada na murawę! Benatia zobaczył żółtą kartkę za faul na Belgu. Żółtko obejrzał także Asamoah, bo arbiter wrócił do sytuacji sprzed chwili, kiedy reprezentant Ghany ściął Callejona.

• 8. min.

Juventus gra na razie bardzo spokojnie. Ale drużyna Allegriego jest znana z wyrachowanego stylu gry. Stara Dama czeka na kontrę.

• 5. min.

Kolejna akcja Napoli. Rui dośrodkował z lewego skrzydła, ale piłkę głową wybił Chiellini

• 3. min.

Hamsik wrzuca w pole karne, ale Insigne nie sięgnął piłki. Trudno się dziwić, bo ma zaledwie 163 cm

• 2. min.

Napoli stosuje bardzo wysoki pressing, ale Juve umiejętnie utrzymuje się przy piłće

• 1. min.

No to jedziemy!

• Obaj Polacy zasiedli na ławce rezerwowych, ale liczymy, że w drugiej połowie pojawią się na boisku

• Skład Napoli:

Reina - Hysaj, Albiol, Koulibaly, Rui - Allan, Jorginho, Hamšík (C) - Callejón, D. Mertens, L. Insigne.

Rezerwowi: Rafael, Sepe - Ch. Maggio, Milić, P. Zieliński, Chiricheş, Rog, Machach, Diawara, Ounas, Tonelli, Milik.

• Skład Juventusu:

Buffon - Höwedes, Benatia, Chiellini, Asamoah - S. Khedira, Pjanić, Matuid i- Costa, Higuaín, Dybala.

Rezerwowi: Pinsoglio, Szczęsny - Cuadrado, Aléx Sandro, Barzagli, Mandžukić, Rugani, Lichtsteiner, Bernardeschi, Bentancur.

• W tym momencie Juventus ma 85 punktów, a Napoli cztery oczka mniej

• Już o godzinie 20:45 początek wielkiego hitu Serie A. Juventus gra z Napoli. Zwycięstwo Juventusu oznacza, że Napoli pożegna się prawdopodobnie z szansami na mistrzostwo Włoch