AC Milan - Inter. Gol na wagę remisu w 92. minucie! Emocjonujące derby Mediolanu - to jest Twój LIVE [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 20 listopada 2016
  • KONIEC

Derby Mediolanu za nami. Milan zremisował 2:2 z Interem, zwycięstwo tracąc w samej końcówce za sprawą trafienia Perisicia.

• 90. min. + 3

Koniec! Inter uratował punkt w samej końcówce.

• 90. min. + 2

Perfekcyjnie rozegrany przez Inter korner. Piłka zgrana głową na długi słupek, gdzie "przyczajony tygrys, ukryty smok" Perisić skierował futbolówkę z najbliższej odległości do bramki.

• GOOOOOOL

90. min. + 2

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Inter ponownie doprowadza do remisu!

• 90. min. + 1

Dośrodkowanie do Joveticia, ale tego uprzedza stoper Milanu i będzie jeszcze rzut rożny.

Paolo Tagliavento dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• 88. min.

Milan koncentruje się już tylko na defensywie, choć trzeba podkreślić, że broni się mądrze. Inter nie potrafi sforsować czerwono-czarnego muru.

• 86. min.

Ostatniej zmiany dokonuje trener Milanu: Pasalić za Bonaventurę.

• 84. min.

Cofnął się Milan w końcówce. Piłkarze Vincenzo Montelli rozpaczliwie atakują.

• 82. min.

Donnarumma ratuje Milan! Aktywny dziś Perisić dośrodkował na piąty metr, gdzie piłkę trącił Icardi. Futbolówka wpadłaby do bramki przy samym słupku, gdyby golkiper Milanu nie popisał się na linii kapitalnym refleksem.

• 80. min.

Inter jeszcze nie składa broni. Ataki Nerazzurrich są jednak bardzo nieskładne. Brakuje precyzji, a przede wszystkim pomysłu.

• 78. min.

Zmiana za zmianą: w Milanie Lapadula wchodzi w miejsce Nianga.

• 76. min.

Bramka Candrevy bez wątpienia jest ozdobą nie tylko tego meczu, ale i całej kolejki.

• 73. min.

Zmiana w Interze: Jovetić za Brozovicia.

• 71. min.

Rzut wolny dla Milanu, ponad trzydzieści metrów do bramki, ale nie zniechęciło to Kucki, który zdecydował się na strzał. Efekt mizerny, bo piłkę łapać mogli kibice zasiadający na wyższych sektorach trybun San Siro.

• 69. min.

Zmiana w Milanie: Mati zastąpił Baccę.

• 66. min.

Nie ma dzisiaj szczęścia Perisić. Znowu w dogodnej sytuacji nie trafił w bramkę. Jak nie idzie, to nie idzie.

• 63. min.

Trwa walka o środek pola.

• 59. min.

Suso minął rywala i uderzył z bliska po długim słupku. Płaskie uderzenie, trudne do obrony, Handanović nie miał wiele do powiedzenia.

• GOOOOOOL

58. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2:1 dla Milanu.

• 55. min.

Łatwo Joao Mario zwiódł Gomeza, ale jego strzał już tak dobry nie był. Futbolówka w rękach Donnarummy.

• 53. min.

Candreva huknął jak z armaty z około 25 metrów i umieścił piłkę w samym okienku bramki! Cóż za przepiękny strzał.

• GOOOOOOL

52. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Inter wyrównuje. Ale bramka!

• 50. min.

Chaotyczne zwody Bonaventury, jedna, druga przebitka i wciąż pomocnik Milanu przy piłce. Zdołał wywalczyć sobie trochę miejsca i uderzył płasko w środek bramki. Po drodze rykoszet i futbolówka minimalnie mija słupek.

• 48. min.

Pierwsze minuty drugiej połowy nie wnoszą nic nowego. Wciąż dużo ostrej, fizycznej walki. Momentami zbyt ostrej, jak teraz, kiedy Ansaldi za faul ukarany został żółtą kartką.

Zaczęła się druga połowa.

• PRZERWA

Do przerwy Milan prowadzi w derbach Mediolanu 1:0 po golu Suso. Mecz, w którym więcej jest walki niż piłkarskiej finezji, ale derby rządzą się swoimi prawami.

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy.

Bacca już wychodził na sytuację jeden na jeden z Handanoviciem, ale w ostatniej chwili odebrano mu piłkę.

• 45. min.

O minutę przedłużona pierwsza połowa.

• 42. min.

Zabójcza kontra Milanu. Bonaventura długa holował piłkę, aż w końcu podał prostopadle do Suso, który najpierw oszukał balansem ciała Ansaldiego, a potem posłał piłkę tuż przy dalszym słupku. Bez szans Handanović.

• GOOOOOOL

41. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Milan prowadzi 1:0.

• 38. min.

Ależ zmarnował teraz okazję Candreva. Dostał kapitalne podanie na piąty metr, był niepilnowany, miał mnóstwo miejsca, ale skiksował i posłał piłkę obok bramki.

• 35. min.

Murillo za Medela. Nie wiemy, czy zmiana spowodowana jest urazem, czy też to zabieg taktyczny.

• 32. min.

I jeszcze jedna centra, i raz jeszcze piłka nie przechodzi nawet pierwszego obrońcy Milanu.

• 31. min.

De Sciglio ostrym wejściem potraktował Candrevę. "Żółtko" i rzut wolny w okolicach narożnika pola karnego.

• 28. min.

Kolejna centra przed bramkę Donnarummy, ale wybija piłkę Kondogbia.

• 25. min.

Otworzył się nam wreszcie mecz. Znowu w polu karnym Milanu w dobrej sytuacji znalazł się Perisić. Tym razem powstrzymali go stoperzy.

• 23. min.

Ładna akcja Interu. Prawym skrzydłem urwał się obrońcom D'Ambrosio i świetnie dostrzegł w polu karnym Perisicia. Centra, a Chorwat strzela głową tuż obok słupka.

• 21. min.

Kucka fauluje Kondogbię w środku boiska. Gdyby nie to przewinienie, Inter przeprowadziłby groźny kontratak.

• 19. min.

Koncertowo zmarnowali ten stały fragmenty gry piłkarze Milanu. Centra zatrzymała się na pierwszym obrońcy.

• 18. min.

Odgryzł się Milan, wyprowadzając kontrę, którą faulem blisko bramki kończy Kondogbia. Żółta kartka dla Francuza.

• 16. min.

Inter w ataku pozycyjnym. Cierpliwie futbolówkę rozgrywają piłkarze Stefano Pioliego. Milan dobrze zorganizowany w defensywie, więc z posiadania piłki przez gości niewiele wynika.

• 14. min.

Spotkanie toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Lepiej w pierwszym kwadransie prezentuje się jednak Inter.

• 12. min.

Perisić strzela z około dziesięciu metrów prosto w Donnarummę.

• 7. min.

Emocje budzi póki co bardziej dobór koszulek przez oba zespoły niż to, co dzieje się na boisku. Obie drużyny grają w domowych kompletach strojów, przez co niełatwo je odróżnić.

• 5. min.

W natarciu Inter, który wywalczył rzut rożny. Krótko rozegrał go Icardi i jego koledzy szybko stracili piłkę.

• 3. min.

Niang przewrócony w polu karnym, ale faulu nie było. Od bramki zacznie Inter.

• 1. min.

Pierwszy gwizdek i gramy!

• Gorąca atmosfera na San Siro. Piłkarze już na boisku. Zaraz zaczynamy.

• W takich składach mecz rozpoczną oba zespoły:

Milan: Donnarumma - Abate, Paletta, Gomez, De Sciglio - Kucka, Locatelli, Bonaventura - Suso, Bacca, Niang

Inter: Handanović - D'Ambrosio, Miranda, Medel, Ansaldi - Brozović, Mario, Kondogbia - Candreva, Icardi, Perisić

• Przed nami derby Mediolanu. Milan walczy o utrzymanie kontaktu z pierwszym w tabeli Juventusem. Dla Interu to przede wszystkim mecz o prestiż - w tabeli zespół Stefano Pioliego jest dopiero jedenasty.