Aplikacja Sport.pl LIVE

Serie A. Szczęsny pokonany! Niespodzianka w Rzymie. Roma zremisowała z Bologną.

• poniedziałek, 11 kwietnia 2016
  • 90. min. + 4

Koniec meczu! Niespodzianka. Roma, która była w gazie, zremisowała na własnym boisku z Bologną. Goście stworzyli sobie tylko jedną dobrą sytuację, którą na bramkę zamienił Rossettini. Gospodarze w drugiej połowie szaleńczo naciskali, ale tylko raz zdołali pokonać Mirante - dokonał tego Salah w 50. minucie.

Roma po 32. kolejce zajmuje 3. miejsce (12 pkt straty do pierwszego Juventusu), Bologna jest 13.

• 90. min. + 3

Głupie zachowanie Tottiego. Minuta do końca, a on się zdenerwował i wykopał piłkę gdzieś daleko za boisko. Żółta kartka

• 90. min. + 2

Czas upływa bardzo szybko, a dośrodkowania Romy są wciąż niecelne. Nic się tutaj już raczej nie zmieni

• 89. min.

Roma: Keita zmienił De Rossiego. A sędzia doliczył cztery minuty

• 89. min.

Pjanić podawał niecelnie, piłka trafiła w sędziego, a ten miał pretensje

• 88. min.

Perotti dostał piłkę na 13. metrze, ale uderzył na siłę... wysoko nad bramką

• 87. min.

Teraz w opałach był Rudiger. Niemiec był otoczony przez dwóch piłkarzy Bologny, ale miał jakimś cudem nie stracił piłki

• 87. min.

Pjanić w swoim stylu przyspieszył akcję, minął jednego, drugiego rywala, poszedł do końca na przebitkę, ale w końcu stracił piłkę. Innej metody Roma chyba nie ma. Bologna broni się całym zespołem

• 83. min.

De Rossi ładnie wypatrzył Tottiego, ten zagrał do Salaha, który pomknął z piłką kilka metrów i mocno uderzył z dystansu. Zabrakło kilkunastu centymetrów!

• 81. min.

Zmiana w zespole gości: Krafth zmienił Maiettę

• 79. min.

Świetny rajd Perottiego, który minął rywala, dobiegł do linii końcowej i płasko dośrodkował w kierunku Dżeko. Efekt ten sam, co zwykle - piłkę wybili obrońcy Bologny

• 77. min.

Teraz Bologna miała swój moment. Najpierw próbował Rizzo, po chwili mocnym uderzeniem z 18. metra popisał się Pulgar. Obie próby nieskuteczne

• 74. min.

Roma pod coraz większą presją kibiców. Zostało 15 minut regulaminowego czasu gry, a Bologna znowu broni gęsto przed swoim polem karnym

• 70. min.

El Shaarawy opuszcza boisko, w jego miejsce Dżeko

• 68. min.

Znowu Roma gra podobnym schemacie: Salah wpadł w pole karne i płasko dośrodkował do środka... znowu dobrze interweniują obrońcy

• 67. min.

Tym razem Bologna zdecydowała się na strzał. Prosto w mur

• 66. min. + 20

Rudgider brzydko fauluje Zunigę i Bologna przed podobną szansą, jak po tej, gdy strzeliła bramkę

• 65. min.

El Shaarawy odzyskał piłkę na połowie rywala i popędził w pole karne Bologny. Został powalony przez powracającego obrońcę, ale sędzia nie gwizdnął

• 63. min.

Wprowadzenie Tottiego było dobrą decyzją Spalettiego. "Il Capitano" przed chwilą mocno uderzał z dystansu i z dużymi kłopotami obronił Mirante

• 58. min.

Kolejny stały fragment dla Romy. Dobra centra Perottiego, ale De Rossiemu zabrakło kilkunastu centymetrów, by sięgnąć piłki

• 58. min.

Zmiana w drużynie gości: Oikonomou za Masinę

• 55. min.

Totti ładnie, miękko dośrodkował z rzutu wolnego do Rudigera, ale Niemcowi zabrakło dwóch metrów, by oddać strzał

• 53. min.

Roma w gazie, po strzelonej bramce ma trochę więcej miejsca w środku pola. Przed chwilą ładne podanie Tottiego do El Shaarawy'ego, ale Egipcjanin jej nie sięgnął

• 50. min.

Salah dostał idealne podanie od Tottiego, stanął oko w oko z bramkarzem i bez problemu go pokonał

• GOOOOOOL

50. min.

Gooooooooooooool! To się musiało stać. Salah wyrównuje stan gry

• 47. min.

Mocne uderzenie Romy! Pjanić teraz z 18. metra, ale niecelnie

Czy Roma kiedykolwiek jeszcze strzeli bramkę? Teraz Salah, który uderzał z 12. metra, znowu trafił w słupek

Gramy!

• PRZERWA

Totti na boisku! Zmienił Falque

• PILNE

45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy! Roma ma zdecydowaną przewagę w każdym aspekcie gry, ale to Bologna prowadzi na Stadionie Olimpijskim. W 25. minucie jedyny celny strzał gości na bramkę zamienił Luca Rosettini.

• 45. min. + 1

Bologna miała znowu szansę ze stałego fragmentu gry, ale tym razem nabiegającym zawodnikom gości nie udało się oddać strzału

• 44. min.

Zdecydowana przewaga Romy w posiadaniu piłki. 64%25 do 36%25

false
  • 41. min.

El Shaarawy urwał się obrońcom, ale źle złożył się do kozłującego podania. Jego strzał z łatwością obronił Mirante

• 37. min.

Bologna nie ma ochoty na tworzenie akcji, rzadko też kontruje. A Roma? Bez planu na grę. Co jakiś czas decyduje się na płaskie dośrodkowania, ale za każdym razem przytomnie broni Mirante

• 35. min.

Gospodarzom brakuje ostatniego podania. Być może dlatego na rozgrzewkę wyszedł Francesco Totti

• 33. min.

Roma napiera, ale seria dośrodkowań trafia prosto w rękawice bramkarza gości

• 30. min.

Pjanić płasko dośrodkował w pole karne Bologny, ale Salah nie sięgnął piłki

• 25. min.

Stały fragment gry i świetne dośrodkowanie w pole karne Romy. Rosettini urwał się obrońcy i strzałem głową pokonał Szczęsnego. Polak był bliski obrony...

• GOOOOOOL

25. min.

GOOOOOOOOOOOOL dla Bologny! Rosettini

• 23. min.

Coraz lepszy mecz w Rzymie! Perotti świetnie wypuścił Salaha, ten był sam na sam z bramkarzem, ale piłka po odbiciu się Mirante trafiła w słupek. Wciąż bez bramek

• 21. min.

Teraz blisko bramki goście! Bologna miała stały fragment i płasko dośrodkowała w pole karne Romy, tam interweniował De Rossi, który o mało nie wpakował piłki do bramki Szczęsnego

• 19. min.

Rzut wolny dla Romy. Pjanić miękko dośrodkował w pole karne gości, tam strzał oddał Perotta, ale piłka w znacznej odległości minęła bramkę gości

• 17. min.

Bardzo groźnie pod bramką Bologny, ale ci bronią się całym zespołem i za każdym razem udaje im się jakoś w ostatniej chwili wybić piłkę

• PILNE

16. min.

Duże zamieszanie pod bramką Bologny, El Shaarawy zdołał oddać strzał przy bliższym słupku, piłka jakoś prześlizgnęła się do bramki... ale sędzia uznał, że napastnik Romy był na spalonym

• 14. min.

Dośrodkowanie w pole karne Romy i pierwsza interwencja Szczęsnego

• 12. min.

Trybuny Stadionu OIimpijskiego pustawe...

• 10. min.

Pierwsza akcja gości. Próba prostopadłego zagrania do Floccariego została zatrzymana przez obrońcę Romy. Chwilę później Bologna miała rzut rożny, ale bez specjalnego zagrożenia pod bramką Szczęsnego

• 8. min.

Perotti był już w polu karnym, jednak zbyt długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany

• 6. min.

El Shaarawy zszedł do środka, pomknął z piłką kilka metrów, ale jego zagranie do Salaha było niecelne

• 5. min.

Bologna zamknięta pod własnym polem karnym. Roma szuka prostopadłego podania do napastników, ale piłka za każdym razem zatrzymuje się na obronie gości

• 4. min.

Roma na razie częściej utrzymuje się przy piłce. Przed chwilą ładnie przedzierał się Perotti, minął już dwóch graczy, ale jego podanie na skrzydło było niecelne

• 2. min.

Pierwszy groźny strzał Romy! Flaque uderzał z półwoleja z 16. metra, ale Mirante zatrzymał piłkę zmierzającą do bramki z zawrotną szybkością