Seria A. Juventus wygrywa z Rom± 3:0. Rzymianie grali w 9! [ZAPIS RELACJI]

Terminarz

• niedziela, 05 stycznia 2014
  • KONIEC MECZU

90. min.

Juventus pokonuje Romę 3:0. Jest to pierwsza porażka Romy w tym sezonie, ale do prowadzącego w tabeli Juventusu traci już 8. punktów. Bramki zdobywali: Vidal, Bonucci i Vicinić.

• 87. min.

Indywidualna akcja Destro, ale faulował go przed polem karnym Andrea Barzagli, za co obejrzał żółta kartkę.

• 83. min.

Ljajić fauluje i otrzymuje żółtą kartkę.

• 81. min.

Zmiana w ekipie gospodarzy. Fernando Llorente schodzi i zmienia go Fabio Quagliarella.

• GOOOOOOL

78. min.

GOOOOOL! Mirko Vucinić pewnie wykorzystał rzut karny. 3:0 prowadzi już Juventus.

• 76. min.

Castan wybijał piłkę z linii bramkowej ręką za co obejrzał czerwoną kartkę! Roma bedzie grała w 9. Rzut karny dla Juventusu.

• 75. min.

Roma ostatni kwadrans będzie grała w 10. Daniele De Rossi otrzymuje czerwoną kartkę za brzydki faul i schodzi z boiska.

• 72. min.

Schodzi Totti, a w jego miejsce na murawie melduje się Florenzi. To ostatnia zmiana w ekipie Romy.

• 71. min.

Strzelał z rzutu wolnego Pirlo, ale piłka wylądowała w rękach bramkarza Romy.

• 68. min.

Zawodnicy Romy nie mają pomysłu na sforsowanie defensywy Juventusu.

• 60. min.

Zmiana w składzie Juventusu. Vucinić zastępuje Teveza.

• 55. min.

Podwójna zmiana w składzie Romy. Pjanić i Dodo opuszczają boisko, a w ich miejsce na murawie meldują się: Mattia Destro i Torosidis.

• 49. min.

OPIS BRAMKI: Z rzutu wolnego doskonale dośrodkował Pirlo, piłka opadała w okolicach długiego słupka, a tam Bonucci wślizgiem skierował ją do bramki!

• GOOOOOOL

48. min.

GOOOOOL! Bonucci!

• 47. min.

Strzelał zza pola karnego Pirlo, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• PILNE

46. min.

Początek drugiej połowy spotkania!

• PILNE

45. min. + 2

PRZERWA. Juventus po golu Vidala prowadzi z Romą 1:0.

• 43. min.

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Pirlo, obrońcy Romy wybili piłkę, ale akcję zamykał jeszcze Pogba, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• 38. min.

Tevez dośrodkowywał ostro wzdłuż bramki, ale żaden z jego kolegów nie przeciął podania.

• 36. min.

Gervinho ukarany za protesty żółtą kartką.

• 35. min.

Totti dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale jego podanie nie odnalazło adresata.

• 34. min.

Giorgio Chiellini także ukarany żółtą kartką. Faulowany był Pjanić.

• 33. min.

Carlos Tevez fauluje i otrzymuje żółtą kartkę.

• 31. min.

Odrobinę za mocno podawał w pole karne Pogba, przez co Tevez nie zdołał sięgnąć piłki, a zapowiadało się groźnie.

• 28. min.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzelał głową De Rossi, ale bardzo niecelnie.

• 23. min.

Strzelał groźnie z dystansu Dodo. Buffon nie złapał piłki ale udanie ją wypiąstkował.

• 18. min.

OPIS BRAMKI: Świetnie w polu karnym zachował się Tevez, który podał do Vidala, a ten z najbliższej odległości pokonał bramkarza Romy.

• GOOOOOOL

17. min.

GOOOOOL! Vidal!

• 15. min.

Pjanić trzymał się za kolano i zszedł na chwilę z boiska. Po interwencji służb medycznych pojawił się ponownie na murawie.

• 11. min.

Na spalonym Gervinho.

• 7. min.

Ljajić miał dobrą okazję, ale świetnie zachował się Buffon wychodząc z bramki.

• 5. min.

Roma miała rzut wolny, ale Pjanić trafia tylko w mur.

• 4. min.

Zapędy ofensywne Romy prawą stroną zatrzymuje Chiellini.

• 1. min.

Początek spotkania!

• PILNE

Znamy wyjściowe składy obu drużyn na dzisiejszy mecz:

Juventus: Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah - Tevez, Llorente

Roma: De Sanctis - Maicon, Benatia, Castan, Dodo - Pjanic, De Rossi, Strootman - Ljajic, Totti, Gervinho

• Jeśli nie jesteście w stanie oglądać meczu w telewizji to możecie go śledzić w swoim telefonie, w którym znajdziecie naszą relację. Jak to możliwe? Pomoże wam bowiem aplikacja Sport.pl Live na smartfony z Androidem, iPhone'y i Windows Phone'y. Aplikacja jest darmowa a znajdziecie ją w Google Play, App Store lub Windows Marketplace.

Aplikacja Sport.pl Live na Androida - ściągnij stąd.

Aplikacja Sport.pl Live na iPhone'a - ściągnij stąd.