Maicon w końcu doczekał się żółtej kartki. Za faul.

• 90. min. + 2

Jeszcze uderzenie nad bramką Padellego.

• 90. min. + 1

Głupia strata turyńczyków i goście ruszyli z kontrą, która mogła sprawić gospodarzom ogromną przykrość, ale rzymianie trochę przeszarżowali.

Zmiana w Torino. Cerci zastąpiony Maksimoviciem.

• 89. min.

Pjanić uderza z rzutu wolnego. Padelli całkiem pewnie łapie.

• 87. min.

Basha fauluje i dostaje żółtą kartkę.

• 86. min.

Pojedynczy atak gospodarzy i do nacierania wracają już liderzy ekstraklasy.

• 84. min.

Roma koniecznie chce wygrać. Goście rzucili się do szaleńczych ataków i Torino broni się coraz bardziej rozpaczliwie.

• 82. min.

Świetny kros na dalszy słupek. Florenzi uderza głową, ale to był bardzo trudny sposób rozegrania i napastnik nie zdołał trafić w bramkę.

• 81. min.

D'Ambrosio i Immobile walczą o możliwość oddania strzału. I przez to trochę sobie pokrzyżowali szyki.

• 79. min.

Tym razem D'Ambrosio brzydko sfaulował rywala.

• 77. min.

Maicon nurkuje w polu karnym. Sędzia nie dyktuje karnego, ale nie daje mu też kartki.

• 76. min.

Zmiana w Torino. El Kaddouri zastąpiony przez Belloma.

• 73. min.

Zmiana w Romie. Marquinho za Benatię.

• 72. min.

Darmian mógł właśnie podarować gościom rzut karny. Ma szczęście, że sędzia nie zdecydował się odgwizdać, bo sytuacja była kontrowersyjna.

• 69. min.

Znowu atakują gospodarze! Najpierw akcja, potem rzut rożny - rzymianie doskonale już wiedzą, że mogą wyjechać stąd nie tylko z zaledwie jednym punktem, ale i bez żadnego.

• 67. min.

Zmiana w Romie. Borriello zastąpiony Ljajiciem.

• 66. min.

Burdisso dobrze wyskakuje w polu karnym, świetnie uderza i piłka przelatuje niewiele nad poprzeczką.

• 65. min.

Dobra wrzutka w pole karne gospodarzy i naprawdę znakomite wybicie głową przez Glika.

• 63. min.

Meggiorini dostał kapitalną piłkę na lewą stronę pola karnego. Jego pojedynek z Benatią był bardzo brutalny, ale obaj grali według tych samych zasad. Benatia padł na ziemię, Meggiorini został sam. Wymierzył, podał do środka pola karnego a tam na piłkę nabiegł Cerci i z bliska skierował ją do siatki.

• GOOOOOOL

63. min.

1:1! Cerci!

• 60. min.

Pjanić trafiony w tył głowy, leży na murawie. Sędzia przerywa akcję, gracze i sztab szkoleniowy gospodarzy są wściekli.

• 59. min.

Zmiana w Torino. Barreto zastąpiony Immobilem.

• 58. min.

Znowu groźnie pod bramką gości! Znowu udaje się wybić piłkę.

• 55. min.

Meggiorini znakomicie uderza z dystansu! De Sanctis frunie w bramce i ślicznie wybija piłkę!

• 52. min.

Gospodarze próbowali sprytnie rozegrać tego wolnego, ale obrońcy Romy połapali się w ich zamiarach i przejęli piłkę.

• 49. min.

Benatia otrzymuje żółtą kartkę. Torino ma rzut wolny.

• 49. min.

Powtórki pokazały, że było to przypadkowe zagranie ręką Balzarettiego.

• 49. min.

Ogromne zamieszanie przed polem karnym Romy. Glik pokazuje, że jeden z zawodników gości dotknął piłkę ręką. Ale gwizdek sędziego milczy.

• 48. min.

Rzut rożny dla Torino. Będzie groźnie. Pod pole karne rywali pędzi Glik.

Druga połowa właśnie się zaczęła.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min.

Znowu Cerci! Pobiegł prawą stronę, zbiegł do środka, chwilę manewrował z piłką wkoło rywali i w końcu uderzył z 20 metrów. De Sanctis łapie.

• 44. min.

Cerci z niezwykłą łatwością mija dwóch rywali i zostaje sfaulowany przez ostatniego z nich, Balzarettiego, tuż przed polem karnym. Próbuje uderzenia z wolnego, ale piłka zatrzymuje się na zawodnikach gości.

• 43. min.

Piłka bardzo dziwnie skręca po zaskakującym uderzeniu Cerciego! De Sanctis paruje piłkę do prawej strony na rzut rożny.

• 42. min.

Cerci wpada w pole karne, wybiega z niego z prawej strony i wrzuca piłkę z powrotem. Obrońcy są nieco zdezorientowani, ale nikt też nie uderza w piłkę.

• 40. min.

Rzymianie sami sobie przerwali dobrze zapowiadającą się kontrę. Nieporozumienie i z szybką akcją ruszają turyńczycy. Akcja zostaje zatrzymana na lewym skrzydle.

• 37. min.

Znakomite uderzenie Cerciego z rzutu wolnego! Piłka przeleciała nad poprzeczką o milimetry! De Sanctis też był jednak blisko.

• 35. min.

Cerci pędzi prawym skrzydłem, wkopuje piłkę po ziemi w pole karne, nie trafia w nią dwóch obrońców i przez to z piłką mija się też zaskoczony gracz Torino.

• 34. min.

Obrońcy Romy tracą piłkę w środku boiska, ale bardzo szybko ją odzyskują i kontynuują zabawę.

• 31. min.

Gra wraca do schematu sprzed gola. Piłkarze starają się grać szybko, ale żadnych akcji raczej nie konstruują.

• 28. min.

Balzaretti wypuścił lewą stroną pola karnego Pjanicia, który dograł krótko do środka do Strootmana, a ten natychmiast przyłożył nogę i pokonał zdezorientowanego Padellego.

• GOOOOOOL

28. min.

0:1! Strootman!

• 27. min.

Żółtą kartkę otrzymał Benatia za okropną nakładkę na Barrecie. Ma szczęście, że nie czerwoną.

• 26. min.

Pjanić z rzutu rożnego dorzuca daleko przed pole karne do Florenziego! Ten idealnie składa się do woleja i bardzo mocno uderza! Nad bramką.

• 25. min.

Przez chwilę było groźnie, gdy po dośrodkowaniu w pole karne bliski uderzenia był jeden z graczy Romy. Udało się jednak wybić na róg.

• 22. min.

Po szybkiej kontrze Romy na ataki znowu nastawili się gospodarze. Wrzucanie piłki w pole karne nie przynosi jednak żadnych skutków.

• 19. min.

Obrońcy Romy trochę zgubili krycie, piłka wędrowała przed polem karnym przypadkowo i w końcu na uderzenie zdecydował się słabo pilnowany El Kaddouri. Nad bramką, ale było gorąco.

• 17. min.

Niekonwencjonalne rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy. I bardzo nieopłacalne.

• 14. min.

Znowu znienacka przyspiesza Torino. Znowu są w polu karnym rywali, ale obrona pewnie zatrzymuje ten atak.

• 12. min.

Piłka dobrze wypuszczona w pole karne Romy. Jeden z obrońców w porę jednak wygarnia ją wślizgiem wbiegającemu w nie rywalowi.

• 11. min.

Mocne uderzenie z dystansu w wykonaniu De Rossiego mija bramkę Padellego.

• 9. min.

Turyńczycy starają się trzymać grę jak najdalej od własnej bramki. Dlatego na razie nie dzieje się na boisku bardzo wiele.

• 6. min.

Rzymianie bardzo długo rozgrywają piłkę na połowie gospodarzy. W końcu próbowali wbiec w pole karne, ale odbili się od ściany obrońców.

• 4. min.

Na razie gra jest bardzo wyrównana. Pierwsi odważniej zaatakowali gospodarze. Strzały z dystansu najpierw blokowane, potem mijają poprzeczkę.

• 1. min.

W jednym i drugim zespole trochę nieobecnych. Zobaczymy, jak to wpłynie na ich grę. Zaczynają!

• Relacje i wiadomości czytać możecie także w aplikacji Sport.pl Live!, którą znajdziecie w Google Play, App Store i Windows Marketplace. Dostępna jest za darmo na smartfony z Androidem, na iPhone'y i na te z systemem Windows.

Aplikacja Sport.pl Live na Androida - ściągnij stąd.

Aplikacja Sport.pl Live na iPhone'a - ściągnij stąd.

Aplikacja Sport.pl Live na Windows Phone - ściągnij stąd.

• Dziś przed Kamilem Glikiem zadanie, jakie w tym sezonie jeszcze przed nim nie stało. Do zatrzymania jest Roma - lider ekstraklasy z kompletem dziesięciu zwycięstw na koncie. Jeszcze trudniejsze zadanie jednak przed napastnikami Torino - rzymianie stracili do tej pory... jednego gola. torino jest 14. z 11 pkt. Zobaczmy, jak sobie poradzą.