Terminarz

• niedziela, 28 kwietnia 2013
  • KONIEC MECZU

90. min. + 4

Torino dziś dzielnie się broniło, jednak nie udało im się sprawić niespodzianki. Napierającemu Juventusowi w końcówce spotkania udało się przełamać solidną tego dnia obronę Torino. Dobre spotkanie rozgrywał Kamil Glik. Niestety nie dokończył spotkania ze względu na czerwoną kartkę. To kolejne derby Turynu, których Polak nie dograł do końca.

Koniec spotkania. Mecz kończy się wynikiem 0 - 2.

• 90. min. + 3

Celny strzał Birsy z rzutu wolnego, ale na posterunku Buffon.

• GOOOOOOL

90. min. + 2

2:0! Prowadzenie Juve podwyższa Marchisio, który niepilnowany w polu karnym z czterech metrów wpakował piłkę do siatki.

• PILNE

90. min.

Mauro Bergonzi pokazuje drugą żółtą kartkę Kamilowi Glikowi.Polak musi udać się do szatni. Poprzednie derby Polak również zakończył przed czasem ze względu na czerwoną kartkę.

• 86. min.

Claudio Marchisio współautorem bramki.

• GOOOOOOL

86. min.

Gooool! Arturo Vidal (Juventus) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Świetne uderzenie pomocnika "Starej Damy" zza pola karnego. Piłka wpadła do siatki tuż przy słupku. Aktualny wynik to 0 - 1.

• 85. min.

Doskonała okazja Juventusu! Świetnie dośrodkowywał Asamoah, jednak zamykający akcję Pogba z najbliższej odległości nie trafia w bramkę.

• 83. min.

Kolejna zmiana w Torino. Z boiska schodzi Mario Santana. Na boisko wchodzi Valter Birsa.

• 81. min.

Doskonała okazja dla Torino! Po świetnym dograniu Cerciego na czwarty metr, z piłką minął się Jonathas.

• 78. min.

Żółta kartka dla Kamila Glika. Polak będzie musiał pauzować w następnym spotkaniu.

• 75. min.

Na zmianę decyduje się także trener Torino. Di Cesare wchodzi za D'Ambrosio.

• 74. min.

Kolejna zmiana. Quagliarella za Vucinicia.

• 74. min.

Na zmiane decyduje się Antonio Conte. Z boiska schodzi Stephan Lichtsteiner, a za niego na boisku melduje się Martin Caceres.

• 67. min.

Atakuje Juventus. Stephan Lichtsteiner nie trafia z dystansu.

• 66. min.

Zmiana w składzie Torino. Jonathas wchodzi za Meggioriniego.

• 64. min.

Kolejna próba "Starej Damy" Strzał Arturo Vidala (Juventus) blokuje defensywa Torino.

• 63. min.

Dobre spotkanie rozgrywa Glik, który nie popełnia większych błędów. Juventus nadal bezradny.

• 63. min.

Obraz gry nie ulega zmianie. W dalszym ciągu brakuje klarownych sytuacji.

• 58. min.

Akca Juve, Mauro Bergonzi odgwizdał spalonego. Mirko Vucinic nie może pogodzić się z jego decyzją.

• 57. min.

Żółtą kartkę ogląda Salvatore Masiello (Turyn).

• 53. min.

Przerwa w grze. Sztab medyczny sprawdza czy Alessandro Gazzi (Turyn) może grać dalej.

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej części spotkania.

• 43. min.

Ależ strzał Santany! Bodaj najgroźniejsza sytuacja stworzona przez Torino. Piłkarz gospodarzy uderza z 20 metrów mocno, prawą nogą, schodząc w stronę środka pola karnego. Buffon broniąc, wyciąga się w powietrzu.

• 40. min.

Znowu starcie Santany z Lichtsteinerem. Rzut wolny dla Torino w okolicach połowy boiska.

• 39. min.

Na murawie zwija się z bólu Bianchi. Wejście nakładką Pirlo. Bianchi wraca do gry. Sędzia faulu nie odgwizduje.

• 38. min.

Marchisio uwalnia się spod opieki obrońców, ogrywa bramkarza i pakuje piłkę do siatki. Sędzia jednak bramki nie uznaje. Spalony.

• 36. min.

Starcie Lichtsteinera z Santaną. Sędziowie odgwizdują faul, a Santanie udzielona zostaje pomoc. Szybko jednak podnosi się z murawy.

• 30. min.

Kontratak Torino. Przerywa Bonucci. Świetna interwencja obrońcy Juventusu.

• 26. min.

Piłka trafia na głowę Bianchiego. Ten jednak zamiast uderzyć prosto, w stronę bramki, uderza w górę i piłka przelatuje nad poprzeczką.

• 25. min.

Rzut rożny dla Torino.

• 20. min.

Ależ sytuacja! Zamieszanie w polu karnym Torino. Bramkarz broni, piłka wpada pod nogi Asamoah. Strzał na pustą bramkę blokuje Glik.

• 18. min.

Rozegranie po ziemi, piłka trafia do Vucicia, ten oddaje przed pole karne. Strzał broni Gillet.

• 17. min.

Rzut rożny dla Juventusu.

• 14. min.

Juventus w natarciu, najpierw strzał Vucinica, który urwał się Glikowi, chwilę potem dośrodkowanie do Vidala. Strzał głową nad poprzeczką. Sędzia odgwizduje spalony.

• 11. min.

Pirlo faulowany. Rzut wolny z 30 metrów. Włoch decyduje się na strzał i trafia prosto w stojącego przed nim obrońcę.

• 9. min.

Piłka zagrana na przedpole, Buffon do niej nie wyszedł, nie doszli piłkarze Torino. Od bramki zaczyna golkiper reprezentacji Włoch.

• 8. min.

Juventus rozgrywa długo piłkę i traci ją. Santana, który zanotował przechwyt , pędzi lewą stroną na bramkę przecinika. Faulowany. Rzut wolny.

• 3. min.

Akcja Torino zakończona strzałem Bianchiego. Strzał niecelny, ale podanie między dwóch obrońców bardzo dobre.

• 1. min.

Zaczęli!

• Torino do tej pory nie wygrało ani jednego pojedynku z Juventusem. Dwa razy padł za to remis.

• Przed meczem:

W derbach Turynu od pierwszych minut meczu w Torino wystąpi Kamil Glik, reprezentant Polski. Ostatnie spotkanie obu drużyn w lidze wygrał Juventus po dwóch bramkach Marchisio i jednej Giovinco.

Na pięć kolejek przed końcem rozgrywek Juventus jest liderem Serie A. Wyprzedza Napoli 8 punktami. Torino zajmuje 16. miejsce.