Serie A. Juventus wygrał z Interem [ZAPIS RELACJI]

1 : 2
Terminarz

• sobota, 30 marca 2013
  • 90. min. + 4

KONIEC MECZU! Juventus wygrywa w hicie Serie A z Interem i jest blisko obrony mistrzostwa Włoch. Dziękujemy za udział w relacji.

• 90. min. + 2

Szansę miał Cassano, ale będzie jeszcze rożny dla Interu. Handanović wędruje w pole karne.

Nerwowe ostatnie minuty na San Siro. Sędzia doliczył 4 minuty.

• 87. min.

Ostatnie minuty na strzelenie wyrównującej bramki. Ostre dośrodkowanie Cassano, ale Pogba wybija na róg.

• 85. min.

Cassano przez chwilę zwijał się z bólu, ale wrócił do gry.

• 80. min.

Obrońcy Juventusu w ostatnich minutach nie grają zbyt pewnie, ale w kluczowych momentach nie popełniają błędów. Chiellini wybija piłkę na rzut rożny.

• 79. min.

Marchisio próbował przedrzeć się w pole karne, ale po przypadkowej akcji piłkę ma Handanović.

• 75. min.

Pogba zmienia Matriego.

• 72. min.

Cassano dryblował w polu karnym, ale po wielkim zamieszaniu Cheillini zdołał wybić mu piłkę spod nóg. Sędzia nie dyktuje rzutu karnego.

• 68. min.

A tak padła pierwsza bramka dla Juve.

• 68. min.

Gorąco pod bramką Buffona. Najpierw w polu karnym upadł jeden z piłkarzy Interu, za chwilę Buffon obronił groźny strzał z bliska Cassano. Dwa błędy Chielliniego w jednej akcji.

• 65. min.

Inter próbuje atakować, ale jest wyraźnie speszony po stracie bramce. Cassano nie może doczekać się dokładnego podania.

• 61. min.

Guarin próbował szybko opowiedzieć strzałem z dystansu. Wysoko nad bramką Buffona.

• 60. min.

Quagliarella świetnie wyszedł do prostopadłego podania i zdołał zgarnąć piłkę tuż przed końcową linią. Piłkarze Interu myśleli, że piłka wyszła już poza boisko, ale sędzia nie gwizdnął, a Matri z bliska zapakował ją do bramki. Juventus znowu prowadzi!

• GOOOOOOL

60. min.

Gol dla Juventusu! Matri!

• 54. min.

Piękna akcja gospodarzy -Cassano uruchomił Palacio, który pięknie przyjął idealnie w tempo zagrane podanie i z łatwością pokonał Buffona. Remis!

• GOOOOOOL

54. min.

Gol dla Interu! Palacio!

• 53. min.

Zamieszanie w polu karnym Juventusu, ale Pereira nie zdołał oddać strzału.

• 52. min.

Juventus wcale nie cofnął się do obrony, od początku drugiej połowy próbuje kontrolować grę, od czasu do czasu przenosząc ją pod pole karne Interu.

• 48. min.

Pirlo mógł strzelać z rzutu wolnego, ale zdecydował się na dośrodkowanie. Piłkę przeciął Vidal, ale ta minęła bramkę Handanovica.

Początek drugiej połowy.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Po 45 minutach i bramce Quagliarelli z 3 minuty Juve prowadzi z Interem w hicie Serie A. Czy mediolańczycy odgryzą się po przerwie? Wracamy za 15 minut.

• 40. min.

Handanović broni bardzo nieprzyjemny strzał Pirlo. Piłka skozłowała tuż przed bramkarzem Interu, ale ten kolejny raz uratował swój zespół przed stratą gola.

• 38. min.

Alvarez próbował zaskoczyć Buffona niesygnalizowanym strzałem z 20 metrów. Nie trafił w bramkę

• 33. min.

Inter w ostatnich minutach atakuje lewą stroną. Przed chwilą przedarł się Pereira, ale obrońcy Juve nie pozwolili na dośrodkowanie.

• 29. min.

Kolejna świetna kontra Juventusu! Pirlo kapitalnie zagrał do Vidala, ten jednak źle przyjął piłkę, a Handanović zdołał zareagować. Gracze Juve uważają, że bramkarz Interu faulował, ale sędzia nie reaguje.

• 25. min.

Matri wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale był na spalony. Kontry Juve są jednak bardzo groźne, gospodarze, jeśli nie chcą stracić drugiego gola, muszą być bardzo uważni.

• 21. min.

Nie wyszedł strzał Andrei Pirlo. Tylko rzut rożny.

• 21. min.

Alvarez fauluje Vidala na 25 metrze. Pirlo będzie miał szansę na strzał z rzutu wolnego.

• 18. min.

Juve próbuje uspokoić grę w środku pola.

• 14. min.

Od razu szansę na odpowiedź miał Matri, ale źle trafił w piłkę. Dzieje się na San Siro.

• 13. min.

Genialna, instynktowna interwencja Buffona! Po rykoszecie piłka trafiła w polu karnym na głowę Palacio, ale bramkarz reprezentacji Włoch w ostatniej chwili wybił ją z linii bramkowej.

• 12. min.

Gospodarze się rozkręcają, a pod bramką Buffona jest coraz groźniej. Przed chwilą bramkarz Juve końcówkami palców wybronił strzał Cassano z linii pola karnego.

• 10. min.

Palacio dośrodkował w pole karne, ale Chiellini nie dał się przepchnąć. Alvarez nie doszedł do piłki.

• 6. min.

Inter próbuje odpowiedzieć. Zanetti pomknął prawą stroną i dośrodkował w pole karne. Piłkę przeciął Chiellini i wybił ją na rożny,. Kibice Interu protestują, uważają, że reprezentant Włoch zagrał ręką.

• 3. min.

Ależ kapitalny początek Juventusu. Quigliarella przejął bezpańską piłkę na 30 metrze i bez zastanowienia uderzył w kierunku bramki. Piłka wpadła w samo okienko bramki Interu, zaskoczony Handanović nie zdążył zareagować.

• 3. min.

Gol dla Juve! Quagliarella!

• Zaczęły się też spotkania Fiorentiny z Cagliari oraz Udinese z Bologną. Rafał Wolski i Piotr Zieliński siedzą na ławce.

• Zaczęli!

• Zapraszamy na relację z hitu 30. kolejki Serie A, w którym Inter Mediolan podejmuje Juventus Turyn. Gospodarze są na szóstym meczu w tabeli i walczą o udział w europejskich pucharach. Juve jest bardzo bliskie mistrzostwa. Nad drugim Napoli ma dziewięć punktów przewagi. Relację można śledzić również w telefonie dzięki aplikacji Sport.pl Live na smartfony.