Komentarze
Terminarz
Od?wie?
33
Piłkarze Milanu w słabym stylu wygrali z dziewiątym w tabeli Chievo 1:0. Mecz był ubogi w sytuacje bramkowe, a jedynego gola strzelił już w ósmej minucie Sulley Ali Muntari. Reprezentant Ghany huknął nie do obrony zza pola karnego. Milan może stracić prowadzenie w tabeli już w środę, bo tracący do niego 2 punkty Juventus na własnym boisku podejmie Lazio.

90. min. +5 Koniec meczu.

90. min. +5 Ostatnia okazja dla Chievo na wyrównanie! Piłka znów wpada do siatki, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną. Po raz kolejny słusznie!

90. min. Arbiter doliczył cztery minuty.

89. min. Piłkarze Milanu już nawet nie szturmują bramki rywali, lecz starają się utrzymywać przy piłce w bezpiecznej odległości od własnej bramki.

87. min. Strasser za Seedorfa.

86. min. Cruzado mógł wyjść sam na sam z Abbiatim, ale faulował Seedorfa.

82. min. Luciano próbował z dwudziestu metrów, ale ponownie piłka przeleciała nad poprzeczką.

77. min. Pellisier domagał się rzutu karnego, sugerując, że Zambrotta podcinał go w polu karnym. Arbiter pozostał niewzruszony i dodatkowo za dyskusje ukarał zawodnika Chievo żółtą kartką.

68. min. Emanuelson za Robinho.

66. min. Żadna z drużyn od kilkunastu minut nie potrafi stworzyć sobie okazji do zdobycia bramki. Dużo gry w środku pola.

64. min. Sardo faulował El Sharaawy'ego. Żółta kartka dla zawodnika Chievo.

63. min. Boisko opuszcza Gattuso. W jego miejsce El Sharaawy.

57. min. Zółta kartka dla Zambrotty.

52. min. Muntari ukarany żółtą kartką za faul na Pellisierze.

50. min. Pellisier strzela z dwunastu metrów, jednak piłka trafia wprost w bramkarza Milanu. Przy próbie dobitki inny z piłkarzy Chievo faulował Nestę.

46. min. Drugą połowę rozpoczynają gospodarze.

45. min. +2 Koniec pierwszej połowy.

45. min. +2 Wyśmienity atak Chievo, nagle trzech piłkarzy gospodarzy znalazło się naprzeciw bramkarza i jednego obrońcy Milanu. Rigoni zdecydował się na strzał, ale piłka minęła bramkę Milanu o kilkanaście centymetrów.

43. min. Piłkarze Chievo próbują strzałów zza pola karnego. Abbiati nie ma problemów z kolejnymi interwencjami.

42. min. Świetna kontra Milanu po rzucie rożnym dla Chievo. Ibrahimović zagrał piłkę do przodu, a Seedorf próbował z pierwszej piłki wypuścić sam na sam Robinho. Podanie minimalnie niecelne.

37. min. Robinho przekłada nogi nad piłką i jednym zwodem mija dwóch obrońców Chievo. Wpada w pole karne, ale jego strzał trafia w boczną siatkę.

28. min. Nocerino niespodziewanie znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Chievo, ale źle przyjął piłkę i Sorrentino nie miał problemów z interwencją.

24. min. Paloschi wpakował piłkę do bramki obok interweniującego Abbiatiego, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną. Zasłużenie.

21. min. Sammarco ukarany żółtą kartką za faul na Zambrotcie.

16. min. Bradley z wolnego wysoko nad poprzeczką.

15. min. Pellissier faulowany na osiemnastym metrze. Rzut wolny dla Chievo.

13. min. Pellissier przyjął piłkę na szesnastym metrze i z miejsca uderzył piłkę lewą nogą. Przeleciała ona kilka metrów nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Abbiatiego.

11. min. Nocerino na spalonym. Mógł stanąć oko w oko z bramkarzem Chievo.

3. min. Osamotniony Zlatan Ibrahimović zgubił piłkę w gąszczu pięciu zawodników Chievo. Nie udało się oddać strzału.

1. min. Piłkarze Milanu rozpoczęli od środka boiska.

20:40 Przed meczem:
Milan traci do prowadzącego w lidze Juventusu jeden punkt. Lider swój mecz rozgrywa w środę, więc w przypadku wygranej Milan może wrócić na pierwsze miejsce w Serie A.