Komentarze
Terminarz
Od?wie?
31
90. min. +3 Koniec meczu.

90. min. +1 Gol dla Napoli! Tym razem Lavezzi zagrał świetnie. Najpierw wygrał pojedynek o piłkę w okolicach linii środkowej, potem popędził w kierunku pola karnego gospodarzy, nie dał się zatrzymać Cassaniemu i strzelił poza zasięgiem rąk Boruca.

90. min. Świetna interwencja Boruca, któray obronił strzał Pandeva. Macedończyk zakręcił w polu karnym obrońcą, ale polski bramkarz świetnie wyczuł w którą stronę spróbuje strzelić.

86. min. Kolejny raz Fiorentina próbuje strzału i znów jest on blokowany. Tym razem Cerci.

82. min. Gargano, który w drugiej połowie zmienił Hamsika, próbował technicznym strzałem z narożnika pola karnego pokonać Boruca. Nie trafił ale wyglądało to groźnie.

76. min. Najpierw zablokowany Amauri, który znalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu z lewej strony. a po chwili obrońcy Napoli powstrzymali dobitkę Joveticia.

71. min. Powinno być 3:0! Cavani dośrodkował z prawego skrzydła. Piłka przeleciała całe pole karne Fiorentiny i spadła na nogę Dossenie, który huknął nad poprzeczką.

68. min. Dośrodkowanie z rzutu wolnego i Britos był bliski wpakowania piłki do własnej bramki. Najlepsza okazja dla Fiorentiny w drugiej połowie, co nie wróży gospodarzom dobrze.

67. min. Inler kopnął Vargasa, a na murawie leży Grava, pokazuje, ze został trafiony łokciem. Sędzia nie zauważył.

65. min. Tempo meczu wyraźnie spadło.

59. min. Fiorentina w drugiej połowie gra lepiej niż w pierwszej, częściej atakuje, ale straciła kolejnego gola.

55. min. Gol dla Napoli! Znów Cavani po podaniu Hamsika! Kolejne prostopadłe podanie od Słowaka do Urugwajczyka i Boruc znów wyjmował piłkę z siatki. Puścił piłkę pod nogą, ale nie miał większych szans na obronę.

50. min. Po przerwie wciąż atakuje Fiorentina.

46. min. Gramy po przerwie.

45. min. Koniec pierwszej połowy.

43. min. Cassani z prawego skrzydła wrzucał piłkę lewą nogą a wyszedł mu strzał. Rosati jednak pewnie złapał piłkę.

38. min. Britos z dwóch metrów nie trafił do bramki Fiorentiny. Wcześniej Lavezzi wrzucał piłkę w pole karne. Boruc nawet nie próbował przeciąć podania.

35. min. Ależ groźny strzał Joveticia. Czarnogórzec, niewidoczny do tej pory, strzelił groźnie po ziemi tuż zza linii pola karnego. Piłka przeleciała obok słupka.

32. min. Zamieszanie w polu karnym Napoli. Amauri obracał się z piłką i strzelił prosto w obrońcę. Nie zauważył zupełnie niepilnowanego Cassaniego, który wbiegał w pole karne z prawej strony.

29. min. No i powinno być wyrównanie. Znów groźny był rzut rożny, ale teraz wykonywany przez Florentinę. Vargas dośrodkował na głowę Nataliego, a ten trafił w słupek.

25. min. Kolejna doskonała okazja dla Napoli i znów po rzucie rożnym. Maggio trafił w poprzeczkę strzelając głową. Fiorentina fatalnie pilnuje rywali w takich sytuacjach, to już drugi raz, gdy goście mogli w ten sposób strzelić gola.

22. min. Dośrodkowanie Behramiego z prawego skrzydła do nikogo. Fiorentina ma częściej piłkę, ale nic z tego nie wynika.

20. min. Montolivo przerzucił piłkę wszerz boiska do Vargasa, a ten nie potrafił jej przyjąć. Gospodarze grają nerwowo.

18. min. Ależ okazja dla Napoli! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Hamsik w zamieszaniu podbramkowym strzelił nad poprzeczką.

15. min. Okazja dla Amauriego, który prawie wbiegł sam z piłką w pole karne Napoli. Ale nie opanował podania.

12. min. Campagnaro jednak nie da rady. Pierwsza - wymuszona - zmiana w Napoli. Grava za Campagnaro.

9. min. Groźnie strzelał Cassani po dokładnym podaniu od Vargasa. Ale obok bramki. Fiorentina próbuje odpowiedzieć. na razie nie może.

6. min. Jakieś problemy z nogą ma Campagnaro, długo stał przy ławce rezerwowych, ale w końcu wrócił na boisko.

3. min. Gol dla Napoli! Edinson Cavani już na początku meczu pokonał Artura Boruca. Wcześniej obrona Fiorentiny stała patrząc jak rywale rozgrywają piłkę przed ich polem karnym. W końcu doskonałym prostopadłym podaniem Cavaniego obsłużył Marek Hamsik. Urugwajczyk w sytuacji sam na sam uderzył pod interweniującym Borucem. To jego 14 gol w tym sezonie.