Primera Division. Athletic Bilbao - Real Madryt 0:3

Komentarze
Terminarz
Od?wie?
50
Zaczęło się od faulu bramkarza na Di Marii w 13 min. Bardzo ładnie rzut karny wykorzystał Kaka.

W 53 min. kolejny głupi faul na Di Marii na kolejną bramkę z rzutu karnego zamienił Kaka.

Co ciekawe, ten sam arbiter sędziował już w tym sezonie jeden mecz Bilbao. Wtedy też podyktował przeciwko nim dwa rzuty karne.

W 70 min. wynik meczu ustalił po świetnej akcji Cristiano Ronaldo, który osiem minut wcześniej zmienił Higuaina.

90. min. +1 Koniec meczu.

90. min. Świetna piłka Gabilondo do Llorente, ale ten dzisiaj nie może nadążyć za podaniami.

88. min. Cristiano Ronaldo dwukrotnie zablokowany, w końcu piłka trafia do Kaki, a ten uderza tuż obok bramki.

85. min. Rozpoczęło się już wyczekiwanie na końcowy gwizdek.

78. min. Zmiana. Gabilondo za Toquero.

77. min. Zmiana. Ricardo Carvalho za Garaya.

73. min. Toquero nieźle prawą stroną, ale wrzuca prosto w ręce Casillasa.

70. min. GOL! 0:3! Granero świetnie podaje do Cristiano Ronaldo, Portugalczyk pędzi lewym skrzydłem, zwód, zejście do środka i gol!

66. min. Akcja Toquero i Llorente po błędzie Ramosa, ale Llorente uderza głową znacznie nad bramką.

65. min. Świetna akcja Ronaldo i Kaki, ale dobrze interweniuje obrona.

64. min. Teraz szansę miał już Cristiano Ronaldo, ale bramkarz łapie jego strzał z ostrego kąta.

63. min. Świetnie przerzucona obrona Realu, Llorente ledwo dopada do piłki i uderza obok słupka.

62. min. Zmiana. Cristiano Ronaldo za Higuaina, Iturraspe za Martineza.

61. min. Sędzia się rozkręcił. Żółta kartka dla Martineza za domaganie się rzutu wolnego.

60. min. Żółta kartka dla Casillasa za opóźnianie gry. Casillas postanowił usunąć jakiś przedmiot z murawy, sędzia uznał, że nie było to konieczne.

58. min. Żółta kartka dla Diarry, który całkiem rozorał skórę na kolanie rywala.

56. min. Nogi Di Marii są teraz na celowniku graczy gospodarzy.

55. min. Ciekawostka: ten sam arbiter sędziował już w tym sezonie jeden mecz Bilbao. Też podyktował przeciwko nim dwa rzuty karne.

54. min. GOL! 0:2! Kaka! Kolejny pewny karny.

53. min. RZUT KARNY DLA REALU! ZNOWU! I to kolejny faul na Di Marii, który świetnie ograł Castilla. Ten nie mógł mu tego wybaczyć, zachował się jak dzieciak i po prostu popchnął Argentyńczyka.

49. min. Żółta kartka dla Sergio Ramosa za faul i uderzenie w twarz Muniaina.

48. min. Kolejna wrzutka, Llorente znowu uderza głową na bramkę Casillasa. Bramkarz Realu ma jednak refleks.

47. min. Uderzenie z bardzo dużej odległości na bramkę Realu. Casillas bez większych problemów.

46. min. Początek drugiej części meczu. Lopez za Gurpeguiego.

45. min. +2 Koniec pierwszej połowy.

45. min. +1 Ostry wślizg Granero i żółta kartka.

45. min. Wrzutka w pole karne, Llorente uderza z bliska głową, a Casillas kapitalnie wybija piłkę spod poprzeczki.

43. min. Potworne zamieszanie w polu karnym Realu. Gurpegi w końcu uderza, tuż obok słupka i przy okazji obrywa przez interwencję obrońcy. Faulu nie było, ale Gurpegi padł na Albiola i nie podnosił się z niego. Naprawdę mogło go zaboleć. Albiol nie wytrzymał jednak, zachował się bardzo brzydko i brutalnie zepchnął z siebie Gurpegiego.

42. min. Kaka wpada w pole karne, ale też kąt ma bardzo ostry i piłka toczy się wzdłuż linii bramkowej.

39. min. Bramkarz znacznie wysunięty, a Di Maria znowu odbiera piłkę bawiącym się obrońcom i próbuje wrzucić ją Iraizozowi za kołnierz. Mało brakowało.

37. min. Di Maria odbija piłkę obrońcom i z bardzo ostrego kąta uderza w boczną siatkę.

35. min. Niezłe uderzenie na bramkę Realu i średnia interwencja Casillasa. Może się cieszyć, że mógł wybić piłkę, gdzie chciał.

32. min. Uderzenie na bramkę Casillasa zablokowane, potem uderzenie obok bramki Casillasa.

31. min. Dwoma dość brzydkimi faulami popisali się teraz Pepe i Higuain. Sędzia jeszcze ich oszczędził.

28. min. Iraizoz wybiega na 30 m, ściąga głową piłkę z buta Di Marii (w pogotowiu miał też rękę), piłka spada w kierunku Higuaina, który uderza z woleja na pustą bramkę. Znacznie się myli.

26. min. A teraz błyskawiczny kontratak Realu, Higuain znalazł się sam na sam z Iraizozem i trafił właściwie prosto w niego.

25. min. Real nadal trwa zamknięty na swojej połowie. Bilbao ciśnie.

22. min. Od minuty gospodarze nie pozwalają graczom Realu opuścić pola karnego. Był rzut rożny, ale gola nie ma.

19. min. Kaka wrzuca z rzutu wolnego i świetnie tyłem głowy uderza Albiol. Minimalnie nad poprzeczką.

18. min. Żałosne zachowanie Gurpegiego. Podbiega do Kaki, popycha go, Kaka upada, a Gurpegi sam upada łapiąc się za twarz, aby nie dostać czerwonej kartki.

15. min. Gurpegi teraz brzydko wkłada nogę między tryby Di Marii. Jeszcze jeden taki ruch i powinien opuścić boisko.

13. min. GOL! 0:1! Kaka! Pewnie wykonany karny tuż przy słupku.

13. min. RZUT KARNY DLA REALU! Ewidentny faul bramkarza na Di Marii.

12. min. Gurpegi brzydko skosił Albiola i dostał żółtą kartkę.

7. min. Llorente poradził sobie z Albiolem jak z dzieckiem, ale Sergio Ramos nie tylko wszedł dobrym wślizgiem, ale też odbił piłkę od nóg rywala i Casillas mógł wybijać od bramki.

4. min. Piłka do Di Marii, który schodzi do środka i ładnie uderza. Tuż obok słupka.

2. min. Kaka stara się być widoczny od pierwszej chwili. Od pierwszej minuty na boisku mamy też utalentowanego Granero. Nie ma Oezila, nie ma C. Ronaldo. Pepe jest ustawiony jakby przed linią obrony. W ataku od pierwszej chwili Higuain. Po raz pierwszy od powrotu po kontuzji. Ciekawe, jak poradzą sobie "Królewscy" w takiej sytuacji.

1. min. Początek meczu.

18:00 Już za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.