Puchar Króla. Wygrana rezerwowej Barcelony. 8:0 w dwumeczu

0 : 0
Komentarze
Od?wie?
23
Nie sprawdziły się buńczuczne zapowiedzi trenera Almerii. Barcelona, która zagrała bez swoich największych gwiazd: Messiego, Iniesty, Xaviego i Villi zdeklasowała Almerię i wygrała 3:0. Bramki strzelali Adriano, Thiago i Afellay, dla którego było to pierwsze trafienie w katalońskich barwach. Wynik dwumeczu z Almerią: 8-0.

90. min. Koniec spotkania

85. min. Kolejna, trzecia już dziś, zmarnowana okazja Bojana Krkicia. Więcej chyba mieć już nie będzie.

82. min. Barcelona znów wymieniła kilkadziesiąt podań na połowie rywala. Wrzutka Daniego Alvesa w pole karne nie znalazła jednak żadnego z napastników.

77. min. Z boiska schodzi zmęczony Kalu Uche.

66. min. Gol! 0-3! Pierwsza bramka Afellaya w Barcelonie! Pokonał bramkarza z dość ostrego kąta strzałem w kierunku dalszego słupka. Barcelona kontynuuje szarżę.

65. min. Okazję miał Bojan, jednak zagubił się w swoim dryblingu.

56. min. Bramka! 0-2! Z prawej strony dośrodkowywał Dani Alves. Piłkę głową z 10 metrów skierował do bramki nabiegający Thiago. Bramkarz Almerii był bez szans.

51. min. Barcelona nie zwalnia tempa. Cały czas brakuje jednak okazji do zdobycia bramki.

46. min. Zaczynamy drugą połowę.

45. min. Koniec pierwszej połowy. Zasłużone prowadzenie Barcelony, jednak wyraźnie widać, że brakuje jej wielkich gwiazd, które nie wyszły na boisko w pierwszej '11'.

41. min. Katalończycy wychodzili w przewadze w kontrataku. Niedokładnie na lewe skrzydło zagrał jednak Keita.

35. min. GOL! 0-1! Indywidualna akcja Adriano. Brazylijczyk minął dwóch obrońców, wpadł w pole karne i płaskim strzałem pokonał Estebana. Koniec marzeń Almerii o rzutach karnych.

30. min. Groźnie strzelał z kilkunastu metrów Afellay. Obronną ręką wyszedł jednak z tej sytuacji Esteban.

29. min. Pierwsza kartka w dzisiejszym meczu. Żółty kartonik dla Macedo.

27. min. Napastnik Almerii trafia w słupek! Najgroźniejsza sytuacja!

18. min. Rozdrażnieni ślamazarnym tempem meczu kibice zaczynają gwizdać.

14. min. Almeria gra wolno, bez pomysłu na sforsowanie obronę Barcelony. Po błędzie Daniego Alvesa gospodarze wywalczyli rzut rożny. Zamieszanie w polu karnym, ale Almeria nie potrafiła go wykorzystać. Strzał wysoko nad poprzeczką bramki Pinto.

9. min. Barcelona już raz w tym sezonie grała z Almerią na wyjeździe. W listopadzie zwyciężyła aż 8:0.

5. min. Dobry poczatek Barcelony. Katalończycy przeważają od pierwszych minut, ale na razie nie potrafią poważnie zagrozić bramce Estebana.

1. min. Gramy!

Almeria wierzy w awans swojej drużyny. Na trybunach jest kilka plakatów z wynikiem "6:0", a trener Oltra mówił, że jego zespół ćwiczył wczoraj rzuty karne. Do serii jedenastek dojdzie tylko wtedy, jeśli Almeria pokona dziś Barcelonę 5:0.

Trener Pep Guardiola zaczyna dziś mocno rezerwowym składem - Messi, Villa, Pedro, Xavi zaczną na ławce, w kadrze meczowej nie ma Iniesty, a kontuzjowany jest Puyol.