Komentarze
Od?wie?
28
Zobacz jak Barcelona rozmontowała Almerię - na Z Czuba.tv »

Piłkarze Barcelony ekspresowo pozbawili gości złudzeń, że mogą na Camp Nou osiągnąć korzystny wynik. Już po szesnastu minutach wynik brzmiał 3:0, a to dzięki dwóm trafieniom Leo Messiego i jednemu Davida Villi.

Jeszcze w pierwszej połowie czwartą bramkę dołożył Pedro. Wynik spotkania ustalił na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry Seydou Keita, który piętnaście minut wcześniej zmienił Xaviego. Rewanż 2 lutego w Almerii, powinien być dla podopiecznych Guardioli już tylko formalnością.

Tak relacjonowaliśmy na żywo:

90. min. Sędzia nie doliczał już nic do regulaminowego czasu gry i zakończył to jednostronne spotkanie. Rewanż powinien już być tylko formalnością

89. min. Barcelona dobija rywala!!!!! Ładne podanie lobem w wykonaniu Messiego w pole karne, w które w pełnym biegu wpada Keita i nie pozostało mu już nic innego jak płaskim strzałem posłać piłkę do bramki obok bezradnego Estebana

83. min. Ulloa, który przed chwilą pojawił się na boisku wykańcza kontrę gości, jednak jego uderzenie po podaniu z lewego skrzydła, wyjątkowo nieudane i niecelne

75. min. Zmiany w obu zespołach - w Barcelonie Keita za Xaviego, a w Almerii Ulloa za Goitoma

68. min. Barcelona nie ustaje w atakach na bramkę. Podanie w uliczkę do Pedro, który wybiega przed bramkarza, jednak nie zdołał go pokonać

66. min. Goitom kolejny raz próbuje zdobyć choć honorowe trafienie dla Almerii, jednak jego uderzenie po kontrze przechodzi kolejny raz obok bramki. Po chwili zmiana w Barcelone - Afellay za Villę

62. min. Kolejna okazja dla Barcelony, ale techniczne uderzenie Mascherano z pola karnego, z największym trudem broni wyciągnięty jak struna bramkarz Almerii

61. min. Na boisku pojawia się była gwiazda Wisły Kraków - Kalu Uche. Nigeryjczyk zmienił w składzie Almerii Coronę

57. min. Pedro mocno strzela zza pola karnego, ale piłka po jego uderzeniu leci wysoko nad poprzeczką

52. min. Maxwell wbiega w pole karne z lewej strony boiska i mocno strzela z ostrego kąta. Piłka trafia jednak w słupek i wychodzi za boisko

46. min. Oba zespoły bez zmian rozpoczęły drugą część spotkania

II połowa

46. min. Koniec pierwszej połowy

45. min. Znów na bramkę rywala pędzi Messi, który wpada w pole karne i płasko strzela na bramkę. Esteban jakimś cudem broni...

43. min. Żółty kartonik dla brutalnie faulującego rywala Vargasa

41. min. Xavi brutalnie faulowany pod polem karnym rywali, ale sędzia nie przerywa gry. Dzięki temu Almeria przeprowadza szybką kontrę, która kończy się mocnym uderzeniem Crusata. Piłkę na rzut rożny z trudem wybija Pinto

31. min. Barca znów punktuje rywala!!!! Rzut rożny bity przez Xaviego z prawej strony boiska, a w polu karnym Pedro Rodriguez wyskakuje w powietrze o głowę wyżej od obrońców Almerii. Strzał głową piłkarza Barcy był nie do obrony...

25. min. Znów zamieszanie w polu karnym gości i w końcu piłka trafia do Villi, który trafia do siatki. Chorągiewkę podnosi jednak liniowy, gdyż napastnik Barcy był na pozycji spalonej

16. min. Gospodarze nokautuję Almerię!!!!!!!! Kolejna bramka strzelona z niezwykłą łatwością... Iniesta wbiega w pole karne z prawej strony, podaje na lewą, gdzie już czekał Messi, dla którego strzelenie gola było już tylko formalnością

15. min. Tym razem Almeria miała szansę, ale atomowe uderzenie Goitoma zza pola karnego przechodzi minimalnie obok słupka

11. min. Villa podwyższa na 2:0!!!!! Barcelona bez litości dla rywala - Xavi wbiega w pole karne i podaje na lewą stronę do byłego piłkarza Valencii, który mocnym uderzeniem po ziemi nie daje szans bramkarzowi.

10. min. GOOOOL DLA BARCELONY!!! Messi dostaje piłkę przed polem karnym i w pełnym biegu oddaje atomowy strzał na bramkę. Esteban odbija piłkę, która na jego nieszczęście wpada do siatki

6. min. Pierwsza 100% sytuacja Barcelony - z głębi pola idealnie podaje Xavi, a wybiegający na wolne pole Messi strzela minimalnie obok słupka

1. min. Pierwszy gwizdek już za nami, przy piłce od pierwszych minut gospodarze

Real wygrał 1:0 z Sevillą - w drugim półfinale »