Primera Division. Barcelona wygrywa z Villarreal i jest liderem

Terminarz
Od?wie?
29
Zobacz to na ZCzuba.tv!

Barca wyszła na prowadzenie już w 22. minucie, gdy David Villa wykorzystał fantastyczne podanie od Andersa Iniesty. Cztery minuty później gospodarze trafili do siatki, jednak sędzia niesłusznie nie uznał gola twierdząc, że Leo Messi był na spalonym.

Goście odpowiedzieli momentalnie, gdyż po kontrze Nilmar fantastycznie balansował między obrońcami i strzałem od słupka nie dał szans Victorowi Valdesowi.

Trzy punkty Barcelonie - nie po raz pierwszy - zapewnił Messi. Wpierw po wymianie piłki z Pedro nie dał szans bramkarzowi rywali, a na siedem minut przed końcem wykorzystał podanie od tegoż samego Pedro i strzałem kolanem trafił do siatki.

Tak relacjonowaliśmy na żywo:

92. min. Żółta kartka dla Senny, a po chwili sędzia kończy spotkanie

89. min. Mascherano zmienia Xaviego

83. min. Barcelona zapewnia sobie już prawie zwycięstwo Pedro dostaje piłkę z głębi pola i na granicy spalonego podaje do Messiego. Ten odbija piłkę kolanem i ta wpada do siatki.

69. min. Uderzenie z rzutu wolnego zablokowane przez obrońców

67. min. Rzut wolny dla Villarreal z 17 metrów - tuż przed linią pola karnego. Żółta kartka dla Maxwella

59. min. Gool dla Barcelony!! Messi wymienia kilkukrotnie piłkę z Pedro, po czym nie daje szans bramkarzowi rywali.

52. min. Rzut wolny dla Barcelony, ale Xavi uderza nad poprzeczką

46. min. Barca rozpoczęła drugą połowę od aktywnych ataków, jednak obrona gości nie daje się wymanewrować

II połowa

46. min. Koniec pierwszej połowy. Na trybunach gwizdy skierowane pod adresem arbitra, który nie uznał słusznie zdobytej przez gospodarzy bramki

43. min. Pedro szarżuje na bramkę, ale powstrzymuje go Capdevilla. Po chwili rzut wolny dla Barcy, ale Messi strzela tuż obok spojenia

36. min. Rzut wolny dla gości tuż przed polem karnym, Rossi uderza na bramkę, ale Valdes pewnie broni

34. min. Villarreal ciśnie, ale trzy kolejne strzały idą nad poprzeczką

26. min. Niesamowity zwrot akcji na Camp Nou!!! Barcelona zdobywa bramkę, ale liniowy uznaje, że Messi był na spalonym w momencie podania. Chwilę później goście przeprowadzają kontrę - Nilmar fantastycznie balansuje między obrońcami i strzela gola po odbiciu od słupka.

22. min. Goool dla Barcy!!! Iniesta zagrywa fantastycznie w uliczkę do Villi, ten efektownie przyjmuje piłkę i strzałem w długi róg pokonuje Diego Lopeza

19. min. Ogromne zamieszanie pod bramką Valdesa. Dośrodkowanie z lewej strony, a tam blisko strzelenia był Rossi, ale golkiper Barcy górą

17. min. Pomocnik Villarreal już na nogach. Sędzia wznawia grę.

16. min. Piłką w głowę dostał Cani, który teraz leży na ziemi.

15. min. David Villa strzelił z rzutu wolnego prosto w mur.

14. min. Kapitalne dośrodkowanie z prawej strony Daniego Alvesa, głową strzelał Messi, a fantastyczną interwencją popisał się Diego Lopez.

12. min. Kontra gości. Rossi ruszył lewą stroną, ale w ostatniej chwili interweniował Alves.

12. min. W pierwszych dziesięciu minutach zdecydowana przewaga Barcelony.

9. min. Od początku spotkania znakomitymi sztuczkami technicznymi popisuje się Iniesta. Kilka razy rozprowadził niezłe akcje, nie zakończone jednak strzałem.

8. min. Mocne uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Davida Villi, ale piłka przeszła nad poprzeczką Diego Lopeza.

6. min. Iniesta próbował pokonać bramkarza rywali, ale obok słupka strzela. Hiszpan szaleje na połowie rywali, ale ci nie dają się oszukać

1. min. Pierwszy gwizdek już za nami. Na Camp Nou jak zawsze komplet kibiców