Finał Pucharu Króla. Sevilla z Pucharem. Atletico bezradne

0 : 2
Komentarze
Od?wie?
22
90. min. +4 Koniec., Sevilla z Pucharem Króla.

90. min. +1 I goool! Drugi dla Sevilli! Błąd grającej juz prawie w całości na połowie rywala drużyny Atletico. Strata i Jesus Navas biegł przez pół boiska sam na bramkę. Minął De Geę i strzelił do siatki. Wcześniej próbował go dogonić jeden z obrońców, ale nie nadążył za szybkim pomocnikiem.

90. min. Kanoute już wykopuje piłkę byle dalej. Sevilla czeka na gwizdek.

85. min. Palop króluje we własnym polu karnym. Przed chwilą wypiąstkował groźne dośrodkowanie.

76. min. Palop w drugiej połowie już nie popełnia błędów z pierwszej. Przed momentem świetnie przerzucił nad poprzeczką strzał Forlana.

74. min. Było trochę zamieszania na boisku bo Perea tuż przy linii, przed ławką rezerwowych Sevilli brutalnie sfaulował Capela. Przez moment na boisku było mnóstwo piłkarzy z Madrytu, którzy w tym meczu nie grają.

69. min. Jedna z nielicznych akcji podbramkowych Sevilli. Capel do Renato w okolice linii pola karnego, ale ten strzela bardzo niecelnie.

64. min. Sevilla cofa się coraz bardziej i jednoczećnie zawęża pole gry. Próbuje ustawić zasieki na 30-40 metrze. Wygląda na to, że Kanoute i spółka spróbują obonić skromne zwycięstwo.

58. min. Akcja Kanoute, który piętą, błyskotliwie zagrał do Negredo. To powinien być gol, bo napastnik Sevilli był sam w polu karnym. Ale strzelił wprost w bramkarza De Geę.

52. min. Sevilla w drugiej połowie kontynuuje grę z kontry. Ale nieliczne ataki są groźne. Przed chwilą Navas doszedł do dośrodkowania, ale strzelił nad poprzeczką.

46. min. Gramy po przerwie.

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy.

43. min. Kolejny błąd Palopa. Przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego minął się z piłką. Strzał głową Aguero minimalnie minął słupek.

41. min. Atakuje Atletico. Lopez zabrał piłkę na skrzydło Konoko i wrzucił do Forlana. Strzał Urugwajczyka jednak słaby.

38. min. Znów niepewna interwencja Palopa przy dośrodkowaniu. Musi się skoncentrować bo kolejny błąd może skończyć sie nieszczęściem dla Sevilli.

34. min. Błąd popełnił Palop. Ujfalusi dośrodkował z prawego skrzydła, a bramkarz Sevilli sam chyba nie wiedział czył łąpać czy wybijać. Próbował wykopać. Prawie pod nogi napastników Atletico.

26. min. Super okazja dla Sevilli, ale Squillaci zorientował się zbyt późno, że Perea nie będzie wiedział gdzie jest piłka. Po dośrodkowaniu obrońca Atletico kręcił się w kółko w jej poszukiwaniu choć miał ją pod nogami. Leciutki strzał Squillaciego złapał bramkarz.

18. min. Gra toczy się na połowie Sevilli, ale Atletico ma problem z wymianą podań po dpolem karnym rywala. Sevilla świetnie powstrzymuje ataki.

11. min. I teraz świetna okazja dla Atletico. Nawet kilka. Ujfalisi świetnie pobiegł prawą stroną, wpadł w pole karne, podał do Tiago, ale strzał pomocnika Atletico obronił bramkarz Palop. Dobitkę Forlana też.

5. min. I gooool dla Sevilli Diego Capel trafia z 20 m. strzał tuż przy słupku. Bramkarz Atletico bezradny.

4. min. Ależ okazja dla Sevilli. Navas dośrodkował z prawej strony, a Kanoute tylko dołożył nogę. Ale niecelnie.