Liga hiszpańska: Mallorca - Real Madryt 1:4

Terminarz
Od?wie?
30
Zobacz bramki z meczu na Z Czuba.tv

90. min. Sędzia zakończył spotkanie nie doliczając ponownie ani minuty.

87. min. Gracze Realu Madryt spuścili już z tonu i momentami tylko atakują grając z kontrataku.

81. min. GOOLLL!!!! Cudowny gol Higuaina , który przelobował Aouate. Asystował przy tym golu Guti , którego kilkunastometrowe prostopadłe podanie przeszło między obrońcami gospodarzy bez problemu.

78. min. C.Ronaldo jest dziś nie powstrzymania. Wyróżnia się także Sergio Ramos. W drużynie gospodarzy zgasł zupełnie niestety dla miejscowych kibiców Valero.

73. min. GOOLLL!!! C.Ronaldo minął z lewej strony w prosty sposób trzech rywali i strzałem z prawej nogi pokonał Aouate.

71. min. Mallorca od dluższego czasu nie przeprowadziła składnej akcji.

69. min. Trener Pellegrini zdjął z boiska niewidocznego zupełnie Kakę, a wprowadził Guti'ego, który uporządkował grę Realu Madryt.

67. min. Real opanował środek pola i kontroluje przebieg meczu.

62. min. Dobra akcja Realu MAdryt, który z minuty na minutę gra coraz lepiej. Podanie do Higuaina, który wpadł w pole karne z prawej strony i uderzył po ziemi, ale bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

56. min. GOOL!!! Kolejne niesamowite podanie Ramosa przyjął w polu karnym na klatkę piersiową C.Ronaldo i z bliska z lewej strony wpakował ją do siatki gospodarzy.

52. min. Szybka akcja piłkarzy z Madrytu. Podanie wzdłuż bramki od Ronaldo nie zamienił na gola jednak Higuain, który źle trafił w piłkę.

49. min. Dobrze wyszkoleni technicznie piłkarze Majorki momentami zbyt łatwo radzą sobie z obrońcami gości.

46. min. Rozpoczęła się druga połowa od ataku Realu Madryt.

45. min. Sędzia nie doliczył ani minuty i zakończył pierwszą połowę. Widowisko wyrównane szybkie. Można się spodziewać kolejnych goli w drugiej odsłonie meczu.

44. min. Żywy ciekawy mecz. W ostatnich minutach brakuje jednak strzałów na bramkę.

42. min. Strzał Gago z dystansu w środek bramki łapie Aouate.

34. min. Kapitalne podanie Varelo w pole karne strzałem kończy Victor będąc sam na sam z Casiilasem przegrywa jednak ten pojedynek.

32. min. Kolejna dobra akcja gospodarzy. Z lewej strony silne uderzenie wybronił jednak Casillas.

26. min. GOOLL!!Nie minęła minuta, a Real wyrównał. Długa piłka od Ramosa minęła obrońców, a C.Ronaldo uprzedził bramkarza i przelobował go. Piłka wpadła tuz przy słupku.

25. min. Kapitalna akcja Higuaina, ale po minięciu kilku zawodników strzelił prosto w bramkarza.

24. min. Arbeloa za faul dostaje żółtą kartkę. Sędzia podjął już dziś kilka kontrowersyjnych decyzji.

22. min. W 22 min. z rzutu wolnego uderza Ronaldo, ale wprost w ręce bramkarza.

21. min. Real ma teraz optyczną przewagę, ale nic z niej nie wynika.

16. min. GOOL!!!Piłkarze gospodarzy obejmują prowadzenie . Piłka po nieudanej próbie strzału Victora trafiła na 5m. do Aduriza , który strzałem głową pokonał Casillasa.

12. min. Kolejna dobra akcja gospodarzy. Na czystą pozycję ponownie wyszedł aktywny Valero , lecz w ostatniej chwili piłkę wybił mu spod nóg Albiol.

9. min. Indywidualna akcja C. Ronaldo, który zwiódł obrońcę i strzelił po ziemi, ale w środek bramki.

6. min. Dobrą akcję przeprowadziła Mallorca . Przerzut piłki najpierw na prawą stronę, potem na lewą i dośrodkowanie płaskie w pole karne. Valero strzelił nawet gola, ale sędzia nie uznał bramki dopatrując się spalonego. Chyba niesłusznie.

2. min. Spotkanie lepiej rozpoczęli piłkarze Majorki, którzy postanowili od razu zaatakować Real na ich połowie.

22:00 Sędzia Clos Gomes za chwilę rozpocznie spotkanie.