Primera Division. Real wygrywa z Osasuną

Terminarz
Od?wie?
27
Zobacz zwycięstwo Realu na Z Czuba.tv »

Mecz rozpoczął się sensacyjnie, gdyż jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście. W 7. minucie fatalny błąd popełnił Albiol, który stracił piłkę, w efekcie czego "sam na sam" z Ikerem Casillasem znalazł się Carlos Aranda. Piłkarz gości nie miał problemów z pokonaniem reprezentacyjnego bramkarza.

"Królewscy" wyrównali 17 minut później, gdy mocnym uderzeniem zza pola karnego popisał się Cristiano Ronaldo, który nic sobie nie robił z asysty trzech obrońców. Tuż przed przerwą po bramce dołożyli jeszcze Krisztian Vadocz dla Osasuny i Marcelo dla gospodarzy.

Druga część spotkania także obfitowała w sytuacje bramkowe, a idealnej okazji nie wykorzystali dwaj piłkarze gości w 67. minucie. Pędząc samotnie na bramkę Realu, jakimś cudem udało im się nie pokonać Casillasa, a spora w tym zasługa Irańczyka Masouda.

Gola na wagę trzech punktów zdobył tuż przed końcowym gwizdkiem Ronaldo, który fantastycznie wykończył górne podanie od Higuaina. Portugalczyk wysoko wyskoczył w górę i głową wpakował piłkę do siatki. Dzięki temu trafieniu Real wciąż jest o krok za Barceloną, a do końca sezonu zostały już tylko trzy kolejki.

Tak relacjonowaliśmy na żywo:

94. min. Koniec spotkania. Niesamowite emocje na Santiago Bernabeu, Real odnosi wymęczone, ale bardzo ważne zwycięstwo nad Osasuną

93. min. Ronaldo miał szansę na skompletowanie hat-tricka, ale jego uderzenie trafia w słupek. Kontrę wyprowadzał Sergio Ramos, który przebiegł z futbolówką jakieś 3/4 boiska!

89. min. GOOOOOL DLA REALU!!!!!!! "Last minute play" w wykonaniu Ronaldo!!! Bardzo głębokie dośrodkowanie Higuaina, Portugalczyk wyskakuje wysoko w górę i z najbliższej odległości pakuje piłkę głową do siatki. Coż za finisz w wykonaniu "Królewskich"!!!

88. min. Rzut wolny dla Realu z około 25 metrów - Guti strzela celnie na bramkę, ale pewnie broni golkiper Osasuny

86. min. Ronaldo biegnie lewym skrzydłem, wszyscy myśleli, że będzie dośrodkowywał, a on tymczasem zdecydował się na strzał. Piłka minimalnie obok słupka

79. min. Dośrodkowanie z lewego skrzydła w wykonaniu Higuaina - piłka przechodzi wzdłuż bramki, jednak wszyscy jakby bali się jej dotknąć i odprowadzają ją wzrokiem

75. min. Boisko opuszcza bohater spotkania w barwach Osasuny - Aranda. W jego miejsce wchodzi Calejja

67. min. Nieprawdopodobne zachowanie piłkarzy Osasuny!!!! Dwóch zawodników znalazło się przed bramkarzem Realu, obrońcy zostali za nimi. Podanie do Masouda, który zachowuje się jak trampkarz i nie nadąża za piłką, w efekcie czego nie trafia w bramkę

62. min. Pada gol dla Realu, ale sędzia nie uznaje bramki, gdyż jego zdaniem Ronaldo był na spalonym. Do Portugalczyka podawał Marcelo.

60. min. Kolejna okazja dla Osasuny. Rzut rożny dla gości, celnie głową strzela Aranda, ale Casillas jest na posterunku

50. min. Uderzenie piłkarza Realu zza pola karnego, bramkarz "wypluwa" piłkę przed siebie, dopadł do niej Kaka, ale dobitka także wybroniona przez Ricardo. Ostatecznie sytuację wyjaśnia obrońca Osasuny

46. min. Druga połowa rozpoczęła się od ataku Higuaina, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez obrońcę

II połowa

46. min. Rzut wolny dla Realu - Ronaldo strzela z daleka, ale tuż obok słupka. Chwilę później sędzia kończy połowę

44. min. I znów mamy remis!!! Malutki Marcelo wykorzystuje podanie Granero z głębi pola i mimo asysty dwóch wyższych od siebie obrońców strzela z główki obok bramkarza.

42. min. GOOOOOOOL DLA OSASUNY!!!!!!! Vadocz wykorzystał podanie od Arandy w polu karnym i uderzeniem z woleja pokonuje Casillasa. Cóż za konsternacja na Bernabeu...

37. min. Szansa na drugą bramkę dla Osasuny!!! Dośrodkowanie z prawego skrzydła, głową z najbliższej odległości strzela Aranda, jednak wprost w Casillasa.

35. min. Ronaldo podaje do Granero - ten strzela zza pola karnego, ale niecelnie bo obok słupka

30. min. Blisko 2. bramki dla Realu. Obrońca Osasuny podaje do bramkarza Ricardo, ten wybija piłkę, która trafia Gago w... Na szczęście dla gości futbolówka przechodzi obok słupka.

24. min. Wyrównanie dla Realu!!!!! Cristiano Ronaldo pędzi na bramkę i mimo asysty trzech obrońców strzela mocno zza pola karnego. Bramkarz nie zdołał wybronić piłki i mamy 1:1.

14. min. Wrzutka z głębi pola w kierunku Ronaldo. Portugalczyk strzela głową, jednak futbolówka przechodzi minimalnie obok słupka.

7. min. NIESAMOWITA AKCJA!!!!!!! OSASUNA NA PROWADZENIU!!!!!!!!!! Fatalny błąd Albiola, który traci piłkę, dopada do niej napastnik gości - Aranda i samotnie biegnie na bramkę. Udało mu się przerzucić piłkę nad wychodzącym Casillasem i Osasuna sensacyjnie prowadzi!!!!!

5. min. Strzał z daleko w wykonaniu Cristiano Ronaldo, ale piłka trafia prosto w ręce bramkarza gości.

2. min. Pierwszy gwizdek już za nami. Real oprócz pogoni za Barceloną, chce się zrewanżować za remis z Osasuną 1:1, w poprzedniej rundzie.