Komentarze
Terminarz
Od?wie?
18
Klasyczny hat-trick Messiego pozwolił Barcelonie odnieść zwycięstwo nad trzecią w tabeli Valencią. Goście atakowali, jednak nie potrafili skutecznie wykończyć swoich sytuacji.

Dobrze w bramce Barcy spisał się Valdes, który obronił nawet sytuację sam na sam z Zigiciem. Kilkanaście minut później Messi strzelił dwie bramki w dwie minuty i tym samym ustalił wynik spotkania.

Tak relacjonowaliśmy na żywo:

91. min. Sędzia doliczył tylko jedną minutę i zakończył spotkanie, którego bezsprzecznym bohaterem był Leo Messi. Barca obejmuje prowadzenie w tabeli, ale czy się na nim utrzyma, to zależy już od meczu Realu, który swój mecz z Valladolid rozpocznie o godzinie 21.

89. min. Leo Messi opuścił boisko, by kibice mogli mu zgotować owację na stojąco. W jego miejsce Yaya Toure

83. min. NIESAMOWITY MESSI!!!!! Argentyńczyk strzelił dwie bramki w dwie minuty!!! Za każdym razem podawał mu Henry i Barcelona prowadzi już 3:0

69. min. Barcelona atakowała raz za razem, zdobyła nawet bramkę, która nie została uznana, gdyż Maxwell był na spalonym. W odpowiedzi kontra w wykonaniu Valencii, ale Zigić będąc sam na sam Valdesem nie zdołał pokonac bramkarza gospodarzy

56. min. GOL DLA BARCY!!!!!!! Niesamowity Messi z łatwością przedryblowuje trzech obrońców Valencii i trafia do siatki. Fantastyczna bramka Argentyńczyka.

53. min. Wymarzona sytuacja dla Barcy. Biegnący w kontrze Henry dogrywa do Messiego, ten uderza z pierwszej piłki, ale Cesar broni nogami. Po rzucie rożnym piłka ląduje znów w rękach bramkarza gości.

46. min. Drugą połowę Barcelona rozpoczęła od ataków na bramkę gości

II połowa

45. min. Koniec pierwszej połowy, w której tempo gry było całkiem niezłe, jednak zdecydowanie za mało mieliśmy sytuacji podbramkowych

40. min. Po okresie przewagi Valencii Barca znów wróciła do swojego stylu gry. Messi odgrywa na prawo do Pedro, a ten strzela po ziemi, ale daleko od słupka

32. min. Strzał Alby wbiegającego w pole karne z lewego skrzydła, ale piłkę pewnie łapie Valdes. Po chwili kontra Barcy, ale uderzenie Messiego tuż obok słupka

28. min. Valencia miała szansę na objęcie prowadzenia, ale strzał Silvy zablokowany wślizgiem przez Pique

17. min. Mecz toczy się jak na razie w bardzo leniwym tempie. Żaden z zespołow nie miał jeszcze poważnej okazji na zdobycie gola, choć przewaga jest po stronie Barcelony

1. min. Pierwszy gwizdek już za nami. Inicjatywa na początku meczu należy do gospodarzy, fantastycznym dryblingiem popisuje się Messi

Przed meczem:

W Primera Division kolejny odcinek pasjonującego wyścigu o mistrzostwo. Real i Barca idą "łeb w łeb", jednak w tej kolejce zdecydowanie cięższe zadanie przed piłkarzami z Camp Nou. Podejmą oni trzecią w tabeli Valencię, natomiast "Królewscy" zmierzą się z 18. w tabeli Valladolid.