Komentarze
Terminarz
Od?wie?
24
Real prowadził do przerwy 2:0 po dwóch bramkach Argentyńczyka Gonzalo Higuaina. Były to jego piętnaste i szesnaste trafienia w tym sezonie.

W drugiej połowie po bramce dorzucili Kaka, Cristiano Ronaldo (z rzutu karnego) i Raul. Tenerife było w stanie odpowiedzieć golem Ayoze, który tuż po gwizdku sędziego pokonał Casillasa.

Tak relacjonowaliśmy ten mecz na żywo:

90. min. +3 Koniec meczu.

90. min. +1 Gol dla Realu! Raul wykorzystuje dobre dogranie van der Vaarta i zdobywa chyba ostatniego gola tego meczu.

86. min. Rafael van der Vaart w niezłej sytuacji uderza obok bramki. Chwilę później bardzo mocny strzał Mikela Alonso broni Casillas.

80. min. Gol dla Realu Cristiano Ronaldo zdobywa czwartego gola dla Królewskich z rzutu karnego.

78. min. Higuain już nie zdobędzie w tym meczu hat tricka - w jego miejsce pojawia się na boisku raul.

70. min. Żółta kartka dla Ezequiela Luny.

65. min. Gonzalo Higuain był bardzo bliski ustrzelenia hat tricka, piłka trafiła jednak w poprzeczkę bramki Tenerife.

55. min. Tym razem to Cristiano Ronaldo znalazł się w fantastycznej sytuacji na podwyższenie prowadzenia, ale nie udało mu się zdobyć gola.

53. min. Piękny strzał Ricardo i jeszcze lepsza interwencja Casillasa.

48. min. Gol dla Realu! Zawodnicy Tenerife nie skończyli jeszcze chyba się cieszyć z bramki Ayoze i zostali skarceni przez Kakę.

46. min. Gol dla Tenerife!Nie minęło 60. sekund i mamy bramkę dającą nadzieję Tenerife. Jej autorem jest Ayoze.

46. min. Zaczynamy drugą część meczu.

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy.

41. min. Gol dla Realu! I znów Higuain. Tenerife nie może znaleźć sposobu na zatrzymanie Argentyńczyka. Piękną asystą popisał się jego rodak Ezequiel Garay.

31. min. Świetna okazja dla Tenerife, ale Alejandro Alfaro nie jest w stanie pokonać Casillasa.

29. min. Gol dla Realu! Ładna akcja Realu zakończona trafieniem Argentyńczyka Gonzalo Higuaina. To jego piętnasty gol w tym sezonie. W tym momencie Real obejmuje także prowadzenie w tabeli.

24. min. Następna żółta kartka. Tym razem ukarany został bramkarz Tenerife Sergio.

23. min. Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany został Xabi Alonso.

10. min. Z rzutu rożnego dośrodkowuje Esteban Granero, Cristiano Ronaldo uderza jednak głową obok bramki.

8. min. Przerwa w grze. Na boisku leżą Pablo Sicilia i Sergio Ramos.

1. min. Zaczynamy mecz na Estadio Heliodorio Rodriguez Lopez.