La Liga. Barcelona znowu wygrywa z Realem. Zadecydował jeden gol [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 02 marca 2019
  • 90. min. + 5

KONIEC MECZU. Barcelona znowu wygrywa z Realem. I odskakuje mu w tabeli na 12 punktów.

• 90. min. + 3

Mocny techniczny strzał Messiego z dystansu, ale piłka leci tuż obok bramki.

• 90. min. + 2

Zmiana w Barcelonie: boisko opuszcza Sergio, w jego miejsce wchodzi Semedo.

• 89. min.

Sędzia dolicza trzy minuty.

• 87. min.

Świetny odbiór Vidala, właśnie zabrał piłkę Isco.

• 85. min.

Kolejny rzut wolny dla Barcelony, kolejny raz za faul na Messim.

• 82. min.

Żółta kartka: Asensio za faul na Pique.

• 79. min.

Kolejna zmiana w Barcelonie: Coutinho za Dembele.

• 77. min.

Asensio pada w polu karnym, ale sędzia nakazuje grać dalej.

• 71. min.

Zmiana w Barcelonie: Vidal za Arthura.

• 70. min.

Suarez wściekły na Dembele, który nie podał mu piłki, tylko oddał strzał. Dodajmy, że niecelny.

• 68. min.

Messi zagrał mocno wzdłuż bramki, Suarez nie zdążył do tego podania (albo bardzo niecelnego strzału - sami nie wiemy).

• 65. min.

Żółta kartka: Lenglet, za faul na Ramosie.

• 63. min.

Kolejna zmiana w Realu: schodzi Bale, w jego miejsce Asensio.

• 62. min.

Żółta kartka: Ramos, za faul na Messim.

• 60. min.

Vinicius, było blisko! Obrońcy Barcelony blokują jednak strzał Brazylijczyka, po którym piłka leciała w światło bramki.

• 58. min.

Dembele strzela, Courtois z łatwością broni. Nadal 1:0 dla Barcelony.

• 56. min.

Zmiana w Realu: boisko opuszcza Kroos, w jego miejsce wchodzi Valverde.

• 54. min.

Alba wygrywa pojedynek z Balem. I teraz z kontrą rusza Barcelona.

• 51. min.

Dembele wpada w pole karne Realu, ale traci piłkę. Z kontrą rusza Modrić.

• 49. min.

To powinien być gol dla Realu, a nie, i tak by nie było - Benzema na spalonym.

• 48. min.

Rzut wolny dla Barcelony - Kroos faulował Messiego.

Zaczynamy drugą połowę.

• 45. min.

Messi leży na murawie, piłkarze Realu grają dalej, ale wszystko przerywa sędzia, który zaprasza ich na przerwę.

• 43. min.

Niecelne, a w zasadzie to bardzo niecelne uderzenie Viniciusa.

• 39. min.

Courtois broni mocny strzał Suareza, a potem dobitkę Messiego. Wciąż 1:0 dla Barcelony.

• 36. min.

Przerwa w grze - na boisku leży Rakitić, który był faulowany. Tym razem będzie rzut wolny dla Barcelony.

• 34. min.

Obrońcy Barcelony radzą sobie z dośrodkowaniem Kroosa.

• 34. min.

Vinicius faulowany przed polem karnym, do piłki podchodzi Kroos.

• 32. min.

Real dalej naciska na Barcelonę, ale dalej niewiele z tych nacisków wynika. W zasadzie jedynie tylko rzuty rożne. Przed chwilą kolejny wywalczył Modrić.

• 30. min.
  • 29. min.

Rzut rożny dla Realu po tym, jak Roberto wybił piłkę spód nóg Benzemy.

• 26. min.

Chorwat po zagraniu z prawej strony znalazł się w podobnej sytuacji, jak wcześniej Messi. Ale tym razem lob był udany. Barcelona prowadzi na Santiago Bernabeu.

• 25. min.

Gooooooooooool! Barcelona! Rakitić!

• 22. min.

Prosta strata Rakiticia, która kończy się strzałem Modricia - zablokowanym przez Arthura.

• 19. min.

Messi, aaaj! Było blisko. Argentyńczyk próbował przelobować Courtois. To mu się udało, ale uderzył niecelnie.

• 15. min.

Fantastyczna parada Courtois po mocnym strzale Suareza. Ale i tak spalony.

• 13. min.

Kroos celnie, mocno, ale broni Ter Stegen.

• 11. min.

Arthur do Rakiticia - ten pada w polu karnym, ale gramy dalej. Zdaniem sędziego nie ma mowy o faulu.

• 8. min.

Kolejny rzut wolny dla Realu. Tym razem za faul na Viniciusie.

• 5. min.

Rzut wolny dla Realu - Messi zagrał piłkę ręką.

• 3. min.

Bale mocno z rzutu wolnego, ale wysoko nad poprzeczką.

• 2. min.

Kroos ruszył odważnie, został sfaulowany tuż przed polem karnym Barcelony. Żółta kartka dla Busquetsa.

• Gospodarze są na trzecim miejscu w lidzie i do prowadzącej Barcelony tracą 9 punktów. Jeśli Real dziś przegra, najprawdopodobniej straci szansę na walkę o tytuł mistrza Hiszpanii.

• Początek meczu o 20:45.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na hit ligi hiszpańskiej: Real Madryt - Barcelona!