La Liga. Remis w derbach Madrytu [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 08 kwietnia 2018
  • 90. min. + 3

Real zremisował z Atletico 1:1 w 219. derbach Madrytu. Dziękujemy za uwagę, zapraszamy na kolejne relacje.

Koniec meczu.

• 90. min. + 2

Trzy minuty doliczone.

• 90. min. + 1

Doskonałe uderzenie Sergio Ramosa leciało w okienko bramki Oblaka, ale Słoweniec interweniował fenomenalnie!

Rzut wolny dla Realu tuż sprzed pola karnego Atletico. Wygląda to na piłkę meczową.

Jeszcze żółta kartka dla Lucasa za przerwanie ataku Realu.

• 89. min.

Kartka dla Vazqueza za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• 87. min.

Potężne, niecelne uderzenie Kroosa.

• 85. min.

Real zamknął Atletico na ich połowie, ale nie ma z tego sytuacji bramkowych i groźnych strzałów.

• 82. min.

Ostatnia zmiana w Atletico. Gameiro w miejsce Thomasa.

• 81. min.

Szansa dla Atletico! Na lewej stronie piłkę świetnie opanował Griezmann, jednak Francuz niedokładnie podał w pole karne, gdzie nie zdążył Correa.

• 79. min.

W starciu z Godinem ucierpiał Vazquez. Hiszpan zostaje na boisku ze sporym grymasem bólu. Zidane nie ma już zmian.

• 77. min.

Niecelne uderzenie Bale'a głową z pola karnego.

• 75. min.

Ładne dośrodkowanie Marcelo w pole karne Atletico, ale nikt nie był w stanie wykończyć tej sytuacji.

• 72. min.

I podwójna zmiana w Realu. Na boisku Isco i Modrić, zeszli Kovacić i Asensio.

• 71. min.

Druga zmiana w Atletico. Gabi w miejsce Diego Costy.

• 70. min.

Kontratak Atletico, ładny strzał z dystansu Saula, jednak zabrakło mu precyzji.

• 69. min.

Niewiele ponad 20 minut do końca spotkania. Znacznie spokojniejszy okres gry.

• 66. min.

I jeszcze gol Griezmanna. Wideo Eleven Sports.

• 64. min.

Hm... Odpowiedź Zinedine Zidane'a. Z boiska schodzi... Ronaldo. W jego miejsce Benzema.

• 61. min.

Pierwsza zmiana w tym meczu. Angel Correa wszedł na boisko w miejsce Vitolo.

• 61. min.

Gol Ronaldo. Wideo Eleven Sports.

• 59. min.

Genialna, cudowna, niesamowita interwencja Navasa po uderzeniu Koke z około 10 metrów! Niesamowicie zrobił to bramkarz Realu, wow!

• 58. min.

Thomas do Griezmanna, Griezmann do Vitolo, Vitolo do Griezmanna i Francuz wbija piłkę niemal do pustej bramki Realu!

• 57. min.

Antoine Griezmann, 1:1! Co za mecz!

• 57. min.

Próba odpowiedzi Atletico. Dośrodkowywał Saul, jednak piłkę pod nogi Marcelo zbił Navas. Zagrożenie oddalone.

• 55. min.
  • 54. min.

Z lewej strony dośrodkował Bale, a Ronaldo znakomicie złożył się do woleja i pokonał Oblaka uderzeniem z pola karnego. 1:0 dla gospodarzy!

• 53. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Cristiano Ronaldo, 1:0!

• 51. min.

Kontratak Atletico zatrzymany przez Carvajala. Szansa dla Realu, jednak lekkie uderzenie Vazqueza spokojnie złapał Oblak.

• 50. min.

Gospodarze nie wypuszczają Atletico z ich połowy, ale na razie nie ma z tego okazji bramkowych.

• 48. min.

Real agresywniejszy, aktywniejszy od początku drugiej części.

Początek drugiej połowy.

• 45. min.

Przerwa. Na razie bez goli w derbach Madrytu. Widzimy się za kwadrans.

• 42. min.

Słupek ratuje Atletico po strzale Marcelo!

• 41. min.

Bale do Ramosa, kapitan Realu dogrywał z lewej strony pola karnego, piłka odbiła się od jednego z obrońców Atletico. Ramos domagał się rzutu karnego, ale sędzia nie przychylił się do jego sugestii.

• 38. min.

Ładne dośrodkowanie Bale'a zewnętrzną częścią stopy, ale w polu karnym pojedynek przegrał Vazquez.

• 34. min.

Kartka dla Thomasa.

• 33. min.

Mocne, ale niecelne uderzenie Saula.

• 30. min.

Najlepsza szansa dla Atletico! Kapitalne prostopadłe podanie do Costy, reprezentant Hiszpanii znalazł się w sytuacji sam na sam z Navasem, ale jego uderzenie w krótki róg Kostarykanin odbił na rzut rożny!

• 28. min.

Znów szansa dla Realu! Z rzutu wolnego dogrywał Kroos, z bliska Oblaka nie pokonał jednak Varane!

• 25. min.

Z dystansu strzelał Kovacić, ale kolejny blok gości nie pozwolił piłce dotrzeć do bramki.

• 22. min.

Znakomita szansa przed Atletico! Znakomicie piłkę przepuścił Griezmann, w świetnej sytuacji był Vitolo, ale piłkę spod nóg wyłuskał mu Navas.

• 20. min.

Potężny strzał Ronaldo z dystansu i świetnie broni Oblak!

• 19. min.

Błąd Ramosa, który zaczął dryblować we własnym polu karnym! Hiszpan stracił piłkę, Costa strzelił gola dla Atletico, ale na szczęście dla Realu sędzia (słusznie) odgwizdał faul.

• 15. min.

A tu pozycja, z której gola nie strzelił Ronaldo.

• 14. min.

Pierwsza kartka w tym meczu. Ukarany Kroos za faul na Griezmannie.

• 11. min.

Kroos padł w polu karnym Atletico po starciu z Godinem, ale sędzia nie dyktuje rzutu karnego!

• 11. min.

Coraz większa przewaga Realu. Teraz z dystansu strzelał Vazquez, ale został zablokowany.

• 10. min.

Najlepsza okazja dla Realu! Z rzutu rożnego dośrodkowywał Kroos, piłka przeleciała przez całe pole karne aż spadła pod nogi Ronaldo, który z bliska trafił jednak wprost w Oblaka.

• 7. min.

Rzut rożny dla gospodarzy. Piłka krótko rozegrana, z pola karnego uderzał Marcelo, jednak został zablokowany.

• 5. min.

Żywy początek z obu stron, ale na razie bez okazji bramkowych.

• 1. min.

Gramy!

• Oba zespoły już na murawie, za chwilę zaczynamy!

• Po raz ostatni oba zespoły mierzyły się ze sobą 18 listopada zeszłego roku. Na Wanda Metropolitano padł wtedy bezbramkowy remis.

• W lidze oba zespoły spotykały się do tej pory 161 razy. 86-krotnie wygrywał Real, 39-krotnie Atletico, 36 razy padał remis.

• To 219. starcie Realu z Atletico w historii. Na razie 109 razy wygrywał Real, 55-krotnie triumfowało Atletico, 54 razy padał remis.