Primera Division. Barcelona pokonała Atletico [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 04 marca 2018
  • 90. min. + 3

Koniec spotkania! Barcelona wykonała ogromny krok w kierunku mistrzostwa Hiszpanii. Pokonała Atletico 1-0 po cudownym golu Lionela Messiego i ma już osiem punktów przewagi nad swoim największym rywalem w tym sezonie.

Primera Division. Barcelona pokonała Atletico Madryt. Losy mistrzostwa rozstrzygnięte?

Barcelona pokonała Atletico Madryt 1-0 po pięknym golu Lionela Messiego i przybliżyła się do mistrzostwa Hiszpanii.

• 90. min. + 1

Suarez uderza obok bramki Atletico.

Trzy minuty doliczone. Niewiele wskazuje na to, by wynik miał się zmienić.

• 88. min.

Barcelona gra bardzo spokojnie, pilnuje wyniku.

• 86. min.

Kevin Gameiro strzelił gola, ale był na spalonym.

• 84. min.

Paulinho zmienia Philippe Coutinho.

• 80. min.

Gameiro fauluje Rakiticia pod polem karnym Barcelony.

• 80. min.

Coutinho upada w polu karnym, ale sędzia nie odgwizduje karnego.

• 78. min.

Busquets uderzył z woleja, ale Oblak obronił jego uderzenie.

• 77. min.

Suarez trafił na 2-0, ale sędzia odgwizdał spalonego po podaniu Andre Gomesa.

• 75. min.

Griezmann przewracany, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia.

• 75. min.

Lucas Hernandez zmienia Filipe Luisa.

• 72. min.

Nieudana wrzutka Koke w pole karne.

• 69. min.

Żółta kartka dla Rakiticia po faulu na Correi.

• 66. min.

Kevin Gameiro zmienia Gabiego. W tej chwili Atletico ma czterech napastników na boisku!

• 60. min.

Uraz Pique. Vermaelen już się rozgrzewa.

• 60. min.

Angel Correa zmienił Sime Vrsaljko. Ofensywna zmiana gości.

• 57. min.

Rakitić faulowany tuż pod polem karnym, żółta kartka dla Gimeneza.

• 56. min.

Zdecydowana przewaga Atletico w posiadaniu piłki.

• 54. min.

Barcelona szuka swoich sił w kontratakach, ale goście nie umieją zagrozić jej bramce.

• 50. min.

Umtiti i Pique zabawili się we własnym polu karnym, a Diego Costa był bliski przejęcia piłki.

• 49. min.

Bez zmian w obu zespołach, ale Atletico gra wyraźnie bardziej ofensywnie.

Zaczynamy drugą połowę.

• 45. min. + 1

Przerwa! Barcelona prowadzi z Atletico po golu Lionela Messiego z rzutu wolnego. Lider zdecydowanie przeważa.

Jeden z nielicznych wypadów ofensywnych Atletico, ale bez efektu. Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• 43. min.

Gerard Pique uderza z główki nad poprzeczką.

• 42. min.

Mimo prowadzenia Barcelony mecz zupełnie się nie odmienił. Atletico oddało tylko jeden strzał i to niecelny.

• 38. min.

Ter Stegen nie musiał interweniować jeszcze ani razu.

• 35. min.
  • 35. min.

Andres Iniesta schodzi z boiska, w jego miejsce wchodzi Andre Gomes. Uraz zawodnika Barcelony.

• 32. min.

Zablokowany strzał Suareza z bliskiej odległości.

• 30. min.

Żółta kartka dla Messiego po faulu na Filipie Luisie.

• 28. min.

Saul złożył się do przewrotki, ale lepiej przemilczeć tę próbę.

• 27. min.

Atletico musi teraz ruszyć do ataków - w chwili obecnej ma 8 pkt straty do Barcelony i minimalne szanse na mistrzostwo.

• 26. min.

Fenomenalne uderzenie Messiego z rzutu wolnego z ponad 20 metrów, niemal w samo okienko bramki. To jest prawdziwy geniusz. To już 5. gol bezpośrednio z wolnego w tym roku!

• 26. min.

GOL DLA BARCELONY! MESSI JEST NIESAMOWITY!

• 22. min.

Partey uderza z dystansu, ale niecelnie.

• 21. min.

Messi mimo asysty kilku rywali oddał strzał z dystansu, choć w środek bramki.

• 18. min.

Jak na razie to mecz do jednej bramki, Barcelona ma prawie 80 proc. posiadania piłki.

• 16. min.

Rakitić odgrywa z pierwszej piłki w pole karne, ale obrońcy Atletico wybijają piłkę.

• 14. min.

Messi w mur z rzutu wolnego.

• 12. min.

Atletico jeszcze nie zdołało zagrozić bramce gospodarzy. Rzut wolny dla Barcelony tuż pod polem karnym, Suarez faulowany.

• 10. min.

Barcelona rozpędza się coraz bardziej.

• 6. min.

Udana interwencja Oblaka po uderzeniu Coutinho.

• 5. min.

Iniesta uderza z dystansu, ale jego strzał został zablokowany. Rzut rożny.

• 1. min.

Zaczęli!

• Minuta ciszy poświęcona Quiniemu. Legendarny napastnik Barcelony zmarł we wtorek.

• "Z całym szacunkiem dla Realu Madryt, dziś to jest najlepsze danie ligi hiszpańskiej"

W niedzielę Barcelona - Atletico. Mecz który zmieni losy wyścigu o mistrzostwo Hiszpanii?

- Z całym szacunkiem dla Realu Madryt, ale dziś to mecze Barcelony z Atletico są najlepszym daniem ligi. Tak podpowiada nie tylko tabela, ale i wrażenia z oglądania - mówi Sport.pl Kibu Vicuna, hiszpański trener, pracujący jako asystent Jana Urbana. - Faworytem jest Barca, ale tylko 55 procent do 45.

• Skład Atletico: Oblak, Vrsaljko, Gimenez, Godin, Luis, Saul. Thomas, Gabi, Koke, Costa, Griezmann

• Skład Barcelony: Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Alba, Busquets, Iniesta, Rakitic, Coutinho, Messi, Suarez

• Barcelona prowadzi w tabeli z 66 pkt. Drugie Atletico traci pięć punktów. W razie zwycięstwa gości wyścig o mistrzostwo Hiszpanii nabierze rumieńców.

• Dzień dobry! Zapraszamy na hit ligi hiszpańskiej. Barcelona zagra z Atletico Madryt. Początek o 16.15.