La Liga. Real Madryt - Deportivo Alaves. Ronaldo oddał karnego Benzemie. Niesamowite. Sport.pl - To jest Twój LIVE

4 : 0
Terminarz

• sobota, 24 lutego 2018

Koniec meczu! Łatwe trzy punkty dla Realu Madryt, ale i tak wydarzeniem spotkania będzie zachowanie Ronaldo.

• 89. min.

Ronaldo oddał pierwszego karnego od dziewięciu lat. Niesamowite.

• GOOOOOOL

89. min.

Ronaldo oddał karnego Benzemie, a Francuz spokojnie pokonał Pacheco.

• 88. min.

Rzut karny dla Realu Madryt! Faulowany Gareth Bale.

• 85. min.

Miażdżąca przewaga zespołu Zinedine'a Zidane'a w posiadaniu piłki.

• 79. min.

Real już nie musi atakować, trzy punkty pewne.

• 70. min.

Ładna akcja Ronaldo. To mógł być hattrick, ale strzał Portugalczyka minął bramkę Alaves o centymetry.

• GOOOOOOL

61. min.

Drugi gol Cristiano Ronaldo! Mocny strzał, bramkarz bez szans. "Królewscy" wzięli się ostro za strzelanie.

• 53. min.

Tempo meczu spadło. Alaves próbuje, ale Real nie pozwala nie wiele.

• PILNE

49. min.

I kolejny gol dla Realu, a nie. Nie ma gola. Benzema był na spalonym.

• 49. min.

Przewaga 'Królewskich' jest niepodważalna. Alaves nie istnieje.

• GOOOOOOL

47. min.

Co za początek Realu Madryt. Pierwsza akcja w drugiej połowie i gol Garetha Bale'a. Druga asysta Benzemy.

Czas na drugą połowę!

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Madrycie. Real jest wyraźnie lepszy, ale ma tylko jednego gola przewagi.

• GOOOOOOL

44. min.

Co za asysta Benzemy. Francuz zagrał piętą do Cristiano Ronaldo, a Portugalczyk wyprowadził Real na prowadzenie!

• 38. min.

To mógł być gol dla Deportivo Alaves! Keylor Navas uratował Real Madryt.

• 35. min.

Mocny strzał Vasqueza po ziemi. Pewna interwencja Pacheco.

• 30. min.

Jest strzał w wykonaniu Alaves. bardzo, bardzo niecelny.

• 26. min.

Bale złożył się do przewrotki, i to jak! Piłka minimalnie minęła słupek.

• 22. min.

Jeszcze jedna próba Realu. Bale dośrodkował w pole karne do Ronaldo, a Portugalczyk nie doskoczył do piłki.

• PILNE

18. min.

Jak on tego nie strzelił? Ekspresowy kontratak Realu, podanie Theo i fatalne pudło Benzemy. Francuz miał przed sobą tylko bramkarza. Zidane skwitował akcję Francuza szerokim uśmiechem.

• 14. min.

Benzema miał piłkę w polu karnym i podał do Ronaldo. Niecelnie. Strata Francuza.

• 9. min.

Strzał Ronaldo leciał w bramkę, ale w ostatniej chwili zablokował go jeden z obrońców Alaves.

• 5. min.

Spokojny początek. Piłka krąży w środku pola. Real próbuje zbudować atak pozycyjny.

• 1. min.

GRAMY!

• Piłkarze są już na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek.

• Real Madryt chce gonić Barcelonę. Na ten moment ma 14 punktów straty i plagę kontuzji w zespole. W meczu z Deportivo Alaves Zinedine Zidane rzucił na boisko wszystko, co najlepsze. Czekamy na widowisko!

Real Madryt
Bramki: Ronaldo (44., 61.), Bale (46.), Benzema (89. - karny) Kartki: Llorente - żółta Skład: Navas - Carvajal, Varane, Nacho, Hernandez - Vazquez, Casemiro (80. Llorente), Kovacić (73. Ceballos), Bale - Benzema, Ronaldo
Alaves
Kartki: Perez, Sobrino - żółta Skład: Pacheco - Alexis, Laguardia, Ely, Duarte - Perez, Garcia (63. Medran), Torres, Alfonso (62. Gomez) - Guidetti (74. Burgui), Sobrino