La Liga. Real Madryt wygrał z Leganes [ZAPIS RELACJI]

1 : 3
Terminarz

• środa, 21 lutego 2018
  • Podsumowanie

W zaległym spotkaniu 16. kolejki La Liga Real Madryt wygrał na wyjeździe z Leganes 3:1.

• 90. min. + 2

Koniec meczu.

• GOOOOOOL

90. min. + 2

GOOOL! Sergio Ramos zamienił rzut karny na bramkę, chociaż bramkarz rzucił się w dobry róg. Jak to mówią Hiszpanie mecz jest już "zabity"

• 90. min. + 1

Rzut karny dla Realu! Kovacic faulowany w polu karnym!

Dobry strzał Bale`a i świetna interwencja golkipera! Walijczyk był jednak na spalonym

• 88. min.

Strata piłki Asensio, ale bez większych konsekwencji

• 87. min.

Schodzi Isco, wchodzi Llorente. Przeciętny mecz Hiszpana.

• 84. min.

Isco strzela wprost w obrońce...

• 82. min.

Vazquez wrzuca w pole karne! Ale został zablokowany. Będzie korner

• 82. min.

Riposta Leganes! Lucas stracił jednak panowanie nad piłką. Rusza kontra Realu!

• 80. min.

Isco! Kolejna próba Hiszpana! I znowu zbyt lekko

• 76. min.

Bale podał do Isco, ale Hiszpan nawet nie zdażył oddać strzału, bo już stracił piłkę

• 73. min.

Na boisku za wiele się nie dzieje, więc Zidane próbuje reagować. boisko opuszcza Benzema, w jego miejsce wchodzi Bale

• 73. min.

Schodzi Omar, wchodzi Amrabat

• 70. min.

Benzema podał piętką do Isco, a ten od razu podcinką odegrał Francuzowi. Przesadził jednak z siłą, bo piłka wylądowała w rękach Cuellara

• 69. min.

Beauvue wtargnął w pole karne gości! Ale zanim zdążył coś zdziałać, to już stracił piłkę

• 65. min.

Leganes przejęło inicjatywę!

• 62. min.

Kapitalna interwencja Casilli! Leganes powinno wyrównać...

• 59. min.

Każdy stały fragment gry gospodarzy to duże zagrożenie pod bramką Realu

• 57. min.

Świetna wrzutka w pole karne od Rico! Beauvue główkuje! Ale piłka mija bramkę.

• 55. min.

Groźna kontra Leganes! Piłka wędruje w pole karne! I świetna interwencja Carvajala

• 53. min.

Brutalne przewinienie Isco. Hiszpanowi się jednak upiekło i nie zostanie ukarany kartką

• 51. min.

Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a zobaczył ją Rico

• 49. min.

Carvajal odebrał piłkę Omarowi. dobry mecz prawego obrońcy

• 49. min.

Prostopadła piłka w kierunku Beauvue, ale Ramos jest dobrze ustawiony i przecina podanie

Ruszyła druga połowa

• PRZERWA

Koniec pierwszej połowy. Jesteśmy mile zaskoczeni, że w środę można emocjonować się meczami, które nie są rozgrywane w Lidze Mistrzów. Real gra w dość rezerwowym składzie (ok, "rezerwowym"), ale momentami gra bardzo ładnie. Gorzej z wykończeniem. Słowa uznania należą się również Leganes.

• 44. min.

Carvajal zagrał wzdłuż pola karnego! to musi być bramka! NIEEEE! Asensio nie trafił w piłkę!

• 42. min.

Leganes dąży do wyrównania! Gospodarze mieli rzut rożny, ale Królewscy zdołali się obronić

• 38. min.

Pomocnik Leganes minął Casemiro i Vazqueza, ale zamiast podawać do lepiej ustawionego kolegi zdecydował się na kolejny drybling. Zupełnie niepotrzebnie. Real odzyskał piłkę

• 36. min.

W tym miejscu miał być opis jakiejś akcji, ale jej nie było. Piłka nie opuszcza środkowej strefy boiska

• 32. min.

Isco zatańczył z piłką! Tak świetnie balansował ciałem, że zgubił dwóch stoperów, szkoda tylko, że strzelił wyjątkowo niecelnie...

• GOOOOOOL

29. min.

GOOOOOOOOL! CASEMIRO! Brazylijczyk zakończył piękną zespołową akcję

• 27. min.

Isco do Benzemy! Będzie groźnie! A jednak nie będzie. Był spalony. Minimalny ofsajd Francuza

• 25. min.

Real częściej utrzymuje się przy piłce (59 do 41), ale nie powinno nas to dziwić. W tym sezonie La Liga zaledwie w trzech meczach mieli mniejsze posiadanie piłki niż ich rywale

• 22. min.

Akcja gospodarzy! Omar Ramos wrzuca w szesnastkę! Niestety nikt nie zamknął jego akcji

• 20. min.

I znowu Asensio, i kolejny raz niecelnie. Tym razem dośrodkowywał w pole karne. A raczej usiłował to zrobić. Leganes wznowi grę z autu

• 18. min.

Asensio efektownie minął rywala, a później uderzył na bramkę, ale zbyt lekko kopnął piłkę

• 17. min.

Kontra gospodarzy! Ale dośrodkowaną w pole karne piłkę pewnie złapał bramkarz Królewskich

• 15. min.

Real rozpoczął spotkanie w dość sennym tempie, ale zaczyna się powoli rozkręcać

• GOOOOOOL

12. min.

GOOOOOOOL! Lucas Vazquez z dość ostrego kąta popisał się mierzonym uderzeniem na dalszy słupek.

• 10. min.

Ramos główkuje! Ale wprost w bramkarza...

• 8. min.

Leganes umiejętnie wypycha Real poza swoją szesnastkę

• GOOOOOOL

6. min.

GOOOOOOOOOOOL! Leganes obejmuje prowadzenie, po dobrze wykonanym rzucie rożnym! W dużym zamieszaniu Theo chciał wybić piłkę z linii bramkowej, ale nabił zawodnika gospodarzy! Bustinza autorem trafienia. Przypadkowo trochę wszystko wyszło, ale jednak wyszło!

• 4. min.

Casemiro strzela z dystansu! Cuéllar nie miał jednak żadnych kłopotów ze skuteczną interwencją

• 2. min.

Real rozpoczął mecz wysokim pressingiem, co zmusiło bramkarza Leganes do błędu, ale większego zagrożenia nie było.

• 1. min.

Gramy!

• Leganes: Cuéllar; Tito, Bustinza, Siovas, Diego Rico; Gabriel Pires, Gumbau; El Zhar, Eraso, Omar Ramos, Beauvu

• Real: Casilla - Carvajal, Ramos, Varane, Hernandez - Casemiro, Kovacic, Asensio - Isco, Lucas Vazquez, Benzema

W ekipie Królewskich szpital. Crristiano Ronaldo jest oszczędzany, więc nawet nie ma go na ławce rezerwowych, ale oprócz Portugalczyka brakuje kilku kluczowych zawodników.

Real Madryt ma gigantyczne problemy przed rewanżem z Paris Saint-Germain

Marcelo, Toni Kroos i Luka Modrić. Zinedine Zidane musi radzić sobie z plagą kontuzji w zespole. Brazylijczyk, Niemiec i Chorwat wypadli z gry i nie wiadomo, czy będą mogli zagrać w rewanżu z PSG.

• Dzień dobry! Środowy wieczór to nie tylko Liga Mistrzów. Zapraszamy was na relację z zaległego meczu 16. kolejki La Liga. Leganes podejmuje Real Madryt. Królewscy tracą do Barcelony aż 17 punktów. Gospodarze zajmują 13. pozycję w lidze. Relację z meczu będziecie mogli także śledzić na kanale Eleven 1.

Leganes
Bramka: Bustinza (6.) Składy: Cuéllar; Tito, Bustinza, Siovas, Diego Rico; Gabriel Pires, Gumbau (46. Perez); El Zhar, Eraso, Omar Ramos (74. Amrabat), Beauvue
Real Madryt
Bramki: Vazquez (12.), Casemiro (29.), Ramos (90. - rzut karny) Składy: Casilla - Carvajal, Ramos, Varane, Hernandez - Casemiro, Kovacic (90. Ceballos), Asensio - Isco 987. Llorente), Lucas Vazquez, Benzema (76. Bale)