Primera Division. Real stracił punkty z Levante [ZAPIS RELACJI]

2 : 2
Terminarz

• sobota, 03 lutego 2018

Koniec! Real Madryt po raz kolejny traci punkty! Podsumowanie meczu poniżej, dziękujemy za śledzenie relacji.

Primera Division. Real Madryt po raz kolejny traci punkty

Real Madryt po raz kolejny stracił punkty. Tym razem tylko zremisował na wyjeździe ze słabym Levante 2-2.

Lucas Vazquez wchodzi za Kroosa.

• 86. min.

Znakomity debiut Giampaolo Pazziniego! Navas zdołał jeszcze dotknąć piłkę, ale ta i tak wtoczyła się do bramki.

• 86. min.

GOL DLA LEVANTE!

• 86. min.

Marti spudłował z bliskiej odległości. Było blisko wyrównania!

• 85. min.

Żółta kartka dla Asensio.

• 81. min.

GOOOL!!! Real prowadzi 2:1! Benzema zagrał na jedenasty metr do Isco, a ten z całej siły uderzył w środek bramki!

• 78. min.

Giampaolo Pazzini wchodzi za Lopeza.

• 76. min.

Ramos z szansą na kolejnego gola. Świetne uderzenie głową obrońcy Realu, ale równie znakomita interwencja Oiera.

• 73. min.

Ładna indywidualna akcja Isco, który minął kilku przeciwników. Strzał Hiszpana pozostawiał jednak wiele do życzenia.

• 72. min.

Isco skiksował w polu karnym. Było groźnie.

• 69. min.

W miejsce kontuzjowanego Lermy wchodzi Roger Marti.

• 66. min.

Na boisku pojawił się Isco, który zmienił Garetha Bale'a.

• 66. min.

Groźne dośrodkowanie Benzemy, ale czujnie zachował się obrońca Levante i wybił piłkę na aut.

• 60. min.

Zmiana w Levante. Emmanuel Boateng schodzi, w jego miejsce wchodzi David Salgueiro.

• 58. min.

I kontra Levante. Navas obronił strzał Lermy swoją twarzą, Kostarykańczyk potrzebuje pomocy medycznej.

• 57. min.

Kapitalne podanie Modricia do Carvajala, która znalazł Ronaldo, ale Doucoure zablokował uderzenie Portugalczyka.

• 55. min.

Dośrodkowanie Luny, Coke zgrał piłkę głową, ale Navas był na posterunku.

• 53. min.

Niezłe dośrodkowanie Ronaldo, ale nic z tego - jego koledzy byli na spalonym.

• 51. min.

Ronaldo z rzutu wolnego - trafia w mur, piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

• 48. min.

Doukoure strzela, Varane blokuje. Gramy dalej.

Gramy!

• Przypominamy, że mecz możecie oglądać w Eleven Sports 1.

• 45. min.

PRZERWA. 75 proc. posiadania na korzyść Realu, 9 do 3 w strzałach na korzyść Realu. Ale w golach remis.

• 42. min.

Kapitalne prostopadłe podanie w kierunku wybiegającego Moralesa. Wydawało się, że to on powinien strzelić tego gola, ale przegrał pojedynek z Navasem. Na linii szesnastego metra czekał jednak Boateng, który przymierzył tuż przy słupku. Levante - Real 1:1.

• 41. min.

Goool. Dla Levante!

• 37. min.

Sprzed pola karnego strzał oddał Ivi Lopez - ponad bramką.

• 37. min.

Ronaldo strzela, Oier odbija do boku. Ale i tak nic z tego więcej nie będzie. Sędzia przerywa grę - Portugalczyk był na spalonym.

• 32. min.

Kroos uderza, słaba interwencja Oiera, ale zrehabilitował się przy dobitce Ronaldo.

• 26. min.

Żółta kartka dla Iviego po faulu na Carvajalu.

• 25. min.

Ronaldo z wolnego prosto w mur.

• 23. min.

Ramos jest drugim po Lionelu Messim piłkarzem, który strzelał przynajmniej jednego gola w każdym z ostatnich 14 sezonów La Ligi.

• 21. min.

Żółta kartka dla Ramosa za faul na Boatengu.

• 18. min.

Ronaldo próbował przelobować bramkarza, ale była to fatalna próba.

• 14. min.

Ronaldo mocno uderzył z pola karnego, ale obok bramki.

• 11. min.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Ramos wyskoczył najwyżej do piłki, ale bramkarz popełnił fatalny błąd przy interwencji. Chwilę wcześniej dobrą okazję zmarnował Marcelo.

• GOOOOOOL

9. min.

Gol dla Realu! Ramos!

• 9. min.

Ramos sfaulował Moralesa, ale bez kartki.

• 6. min.

Uderzenie Marcelo ponad bramką.

• 4. min.

Nieporozumienie Varane'a i Kroosa już na początku spotkania. Levante podeszło wysoko do zespołu gości.

• 1. min.

Gramy!

• Nowym piłkarzem Levante został w tym tygodniu Armando Sadiku pozyskany z Legii Warszawa, ale Albańczyk nie zmieścił się nawet na ławce rezerwowych nowego zespołu.

• Levante jest tuż nad strefą spadkową. Zajmuje 17. miejsce z 19 pkt, dwoma więcej od 18. Deportivo La Coruna.

• Real jest obecnie 4. w tabeli z 38 pkt po 20 meczach. Trzecia Valencia ma 40 pkt, a drugie Atletico Madryt 46 pkt - oba zespoły rozegrały jednak o jedno spotkanie więcej i zmierzą się ze sobą jutro w Madrycie.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z meczu Levante - Real Madryt. Transmisja w Eleven Sports 1.

Levante
Bramki: Boateng (42.), Pazzini (89.) Kartki: Doukoure, Ivi, Coke - żółta Skład: Oier - Coke, Postigo, Rober, Luna - Lukić, Lerma (69. Roger), Doukoure - Morales, Boateng (60. Jason), Ivi (77. Pazzini)
Real Madryt
Bramki: Ramos (12.), Isco (81.) Kartki: Ramos, Asensio, Varane - żółta Skład: Navas - Carcajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kroos (90. Hernandez) - Bale (66. Isco), Benzema, Ronaldo (82. Asensio)