Primera Division. Słaby mecz Realu i remis z Athletikiem [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 02 grudnia 2017
  • 90. min. + 4

Koniec meczu! Real Madryt tylko remisuje 0-0 na wyjeździe z Athletikiem i stracił szansę na odrobienie dwóch punktów do Barcelony. Bardzo słaby mecz "Królewskich", którzy poza dwoma uderzeniami w słupek nie stwarzali sobie zbyt wielu okazji. Dziękujemy za śledzenie relacji!

• 90. min. + 3

Żółta kartka dla Cristiano Ronaldo, 90 sekund do końca meczu.

• 90. min. + 1

Żółta kartka dla Carvajala po faulu na Cordobie.

• 89. min.

Teraz to gospodarze zmusili Real do głębokiej defensywy.

• 87. min.

Sergio Ramos z drugą żółtą kartką! Uderzył rywala łokciem i musi opuścić boisko.

• 86. min.

Kolejne uderzenie Ronaldo, ale niecelne.

• 85. min.

Ronaldo uderza piłkę głową, ale Kepa pewnie interweniuje.

• 83. min.

Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Inigo Cordoba wchodzi za Inakiego Williamsa.

• 82. min.

Dwie zmiany w Realu. Kovavić i Mayoral wchodzą za Isco i Benzemę.

• 79. min.

Nieudane uderzenie Marcelo z linii pola karnego, Brazylijczyk doskoczył do odbitej przez bramkarza piłki.

• 77. min.

Ramos ma sporo szczęścia.

• 73. min.

Żółta kartka dla Casemiro.

• 72. min.

Inigo Lekue zmienia Oscara de Marcosa.

• 72. min.

Ronaldo wściekły. Po uderzeniu lewą nogą z linii pola karnego trafił w zewnętrzną część słupka!

• 65. min.

De Marcos leży na murawie po starciu z Ronaldo i potrzebuje pomocy lekarzy.

• 61. min.

Niezła kombinacyjna akcja Realu, ale zabrakło dokładnego podania do Benzemy w polu karnym.

• 57. min.

Żółta kartka dla Etxeity po tym jak "wyciął" Modricia w środku pola. Zawodnicy Realu są niezadowoleni, bo sędzia nie pozwolił im kontynuować kontrataku - Ronaldo mógł mieć sytuację sam na sam z bramkarzem! Wcześniej Mateu Lahoz, podobno najlepszy hiszpański sędzia, mógł podyktować rzut karny dla Athletiku.

• 56. min.

Navas odbija piłkę po uderzeniu Susaety.

• 53. min.

Rico blokuje mocne uderzenie Kroosa.

• 48. min.

Aduriz uderzył z dystansu, ale Navas zdołał odbić piłkę.

Zaczynamy drugą połowę.

• 45. min.

Real podkręcił jeszcze tempo w końcówce pierwszej połowy. Jednak rzut wolny i następujący po nim rzut rożny nie przyniosły efektu. Przerwa!

• 43. min.

Nieudane podanie Ronaldo w pole karne.

• 39. min.

Iturraspe schodzi z urazem, w jego miejsce wchodzi San Jose.

• 36. min.

Ronaldo uderza z kilku metrów, ale obok bramki. Nadal 0-0.

• 32. min.

Marcelo właśnie pokazał, dlaczego nie powinien nigdy uderzać piłki prawą nogą - tylko lewą. Piłka poleciała w wyższe rzędy trybun San Mames.

• 31. min.

Niecelne uderzenie Kroosa z linii pola karnego, piłka minimalnie minęła prawy słupek bramki Kepy. Chwilę wcześniej obrońca Athletiku zdjął piłkę z nogi nadbiegającemu Benzemie.

• 30. min.

Teraz Athletic miał rzut wolny, a Aduriz prawie wbił piłkę do bramki. Jednak zgrywający piłkę zawodnik gospodarzy znajdował się na spalonym. Mimo to Real powinien potraktować tę sytuację jako ostrzeżenie.

• 28. min.

Navas odbił piłkę po uderzeniu Williamsa, rzut rożny dla gospodarzy.

• 25. min.

Marcelo dośrodkował w pole karne, ale Benzema został wyprzedzony przez Nuneza.

• 22. min.

Strzał Kroosa nie sprawił większych trudności Kepie.

• 19. min.

Okazja Athletiku, ale Inaki Williams nie zdołał opanować piłki w kluczowym momencie.

• 18. min.

Kepa broni uderzenie Ronaldo. Co ciekawe, według madryckich mediów bramkarz Athletiku już zimą może trafić do Realu za 20 mln euro.

• 14. min.

Cristiano Ronaldo uderzył z rzutu wolnego z dość ostrego kąta, ale bardzo niecelnie.

• 13. min.

Navas pewnie broni uderzenie Aritza Aduriza.

• 11. min.

Żółta kartka dla Sergio Ramosa po faulu na Raulu Garcii.

• 8. min.

Karim Benzema trafia w słupek z kilku metrów! Gospodarze bardzo blisko straty bramki.

• 4. min.

W pierwszych minutach Real cały czas w ataku pozycyjnym.

• 1. min.

Zaczynamy!

• Gospodarze znajdują się w słabej formie. Zajmują dopiero 16. miejsce w tabeli, ostatnie dwa mecze zremisowali, wcześniej przegrali trzy mecze z rzędu.

• Skład Realu: Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kroos - Benzema, Isco, Ronaldo.

• Skład Athletiku: Arrizabalaga - de Marcos, Etxeita, Nunez, Balenziaga - Iturraspe, Rico - Williams, Raul Garcia, Susaeta - Aduriz.

• Real może dziś odrobić dwa punkty do Barcelony - ta zremisowała 2-2 z Celtą Vigo. Lider ma 36 pkt, "Królewscy" w razie zwycięstwa będą mieli 30 pkt - i losy mistrzostwa w swoich rękach (te sześć punktów mogą odrobić w dwóch meczach z Barceloną).

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z meczu Athletic - Real Madryt.