Mecz na szczycie Primera Division. Barcelona wygrywa z Sevillą. W Seria A grali Polacy [ZAPIS RELACJI LIVE]

• sobota, 04 listopada 2017

Dziękujemy za relację.

• KONIEC MECZU

90. min.

Koniec meczu w Genui. "Derby della Lanterna" dla Sampdorii. Dobry występ Linett'ego, niezły ostro grającego Bereszyńskiego. Kownacki przez 90 minut na ławce.

90. min.

Koniec meczu w Barcelonie.Goli mogło być więcej, skończyło się na trzech. Messi 600. występu w barwach Dumy Katalonii nie zaliczy do udanych.

• 85. min.

Fabio Quagliarella dostał znakomitą piłkę od Duvana Zapaty i przymierzył do pustej bramki.

• GOOOOOOL

85. min.

Gol dla Sampdorii!!!

• 79. min.

Chorwat długo nie podnosił się z murawy. Chyba był zahaczony za nogę.

• 77. min.

Barcelona: Po solowej akcji w polu karnym upadł Rakitić. Gwizdek sędziego milczał

• 72. min.

Barcelona: W znakomitej sytuacji był Messi. Mógł podawać, ale z ostrego kąta próbował lobować. Sędzia pokazał spalonego

• 70. min.

W meczu Sampdorii trzeba pochwalić Linetty'ego. Zatrzymuje akcje gospodarzy, dobrze zagrywa partnerom, właśnie próbował strzału z dystansu. Niecelnie

• 67. min.

Od razu po swym drugim trafieniu Hiszpan opuścił boisko. Za niego wszedł Gerard Deulofeu

• 65. min.

Alcacer Paco trafił z kilku metrów. Dołożył nogę po dośrodkowaniu Rakiticia.

• 62. min.

Gerard Pique trafia w poprzeczkę. Wspaniały strzał Hiszpana.

• 61. min.

Boisko opuścił Iniesta, w jego miejsce wszedł Paulinho, u gościu za Sarabię gra Berizzo.

• 60. min.

Po akcji Sarabii był rzut rożny dla gości. Po dośrodkowaniu piłkę głową kapitalnie uderzył Guido Pizarro.

• 55. min.

Barcelona: Ależ sytuację miał Sarabia. Był sam na sam z bramkarzem. W ostatniej chwili wybił obrońca.

• 53. min.

W Barcelonie dziś mocno leje, ale na Camp Nou ponad 70 tys. widzów.

• 51. min.

Genoa, próbuje grac wyżej. Jeśli przyjezdni myślą, że 3 punkty mają w kieszeni to są być w błędzie. Gra się zaostrzyła.

• 47. min.

Od mocnego uderzenia zaczęli goście. Dokładnie Luis Muriel, ale jego petarda poleciała nad poprzeczką.

Zaczynamy drugie połowy w Barcelonie i Genui.

• 43. min.

We Włoszech mogło być 1:0 dla Genui. Armando Izzo uderzał tuż przy słupku. Piłkę z linii bramkowej wybił obrońca gości.

• 42. min.

W Barcelonie Messi show. Argentyńczyk tańczył z piłką przed polem karnym przez 20 sekund. W końcu podał koledze. Nic z akcji nie wyszło.

• 36. min.

Będzie zmiana w Sampdorii? Fabio Quagliarella zwija się z bólu i prosi o pomoc medyczną. Chyba poważniejszy uraz...

• 32. min.

Barcelona ma przewagę. Gra cierpliwie, wymienia podania. Dwie próby strzału Rakiticia zostały zablokowane.

• 28. min.

To było do przewidzenia. Ostro dziś grający Bereszyński, po kolejnym faulu, ukarany przez sędziego żółtą kartką.

• 26. min.

Gaston Ramirez dopada do odbijającej się w polu karnym piłki. Mocno naciskany przez obrońcę gospodarzy umieszcza ją w siatce.

• 23. min.

Strzelcem Alcacer Paco. Błąd popełnili jednak obrońcy Sevilli, stracili piłkę koło pola karnego.

• GOOOOOOL

23. min.

Gool dla Barcelony!!!

• 17. min.

A w Genui w ciągu kwadransa już drugi ostry faul Bartosza Bereszyńskiego. Za chwilę sędzia sięgnie po kartkę.

• 10. min.

Skład Sevilli na dziś: Soria, Corchia, Kj?r, Lenglet, Banega, Pizarro, N'Zonzi, Navas, Sarabia, Escudero, Muriel

• 7. min.

Na Camp Nou Lionel Messi na razie z rozstrojonym celownikiem. Argentyńczyk z linii pola karnego uderzył bardzo niecelnie.