Puchar Króla. Barcelona pokonała Murcię [ZAPIS RELACJI]

0 : 3
Terminarz

• wtorek, 24 października 2017

Koniec spotkania! Barcelona pokonała na wyjeździe Real Murcię 3-0 w pierwszym meczu 1/16 finału Pucharu Króla po golach Paco Alcacera, Gerarda Deulofeu i debiutującego Jose Arnaiza. Rewanż 29 listopada na Camp Nou. Dobranoc!

Dwie minuty doliczył sędzia.

• 89. min.

Rakitić miał okazję do podwyższenia wyniku, ale minął się z piłką. Dopadł do niej Denis Suarez, ale bramkarz wybronił jego strzał.

• 84. min.

Cillessen zatrzymał Elady'ego.

• 83. min.

Marc Cucurella zmienia Lucasa Digne.

• 82. min.

Denis Suarez dał się wypchnąć z pola karnego.

• 76. min.

Rakitić i Roberto weszli za Deulofeu oraz Alenę.

• 71. min.

Murcia była bardzo bliska gola po uderzeniu Salvy, ale Cillessen zdołał złapać piłkę. Było gorąco pod bramką Barcelony.

• 66. min.

Alcacer uderza w niezłej sytuacji prosto w bramkarza Murcii.

• 62. min.

Dwie zmiany w Murcii - Salva Chamorro i David Sanchez wchodzą za Abela Molinero i Fernando Llorente.

• 61. min.

Ładna indywidualna akcja Arnaiza, ale jego dośrodkowanie zostało przecięte przez obrońców Murcii.

• 60. min.

Digne faulowany w okolicach pola karnego, rzut wolny.

• 56. min.

Tym razem do bramki Murcii trafił Jose Arnaiz po asyście Denisa Suareza, uderzył płasko z linii pola karnego. Barcelona może być już pewna awansu.

• 56. min.

GOL DLA BARCELONY! 3-0!

• 52. min.

Tym razem trafił do siatki Deulofeu. Piękna indywidualna akcja skrzydłowego Barcelony, który minął kilku rywali i pokonał bramkarza płaskim strzałem po ziemi.

• 52. min.

GOL DLA BARCELONY! 2-0!

• 49. min.

Nadjib Montes z żółtą kartką po faulu na Deulofeu.

Murcia zaczyna drugą połowę.

• 45. min.

Przerwa! Barcelona grała niemrawo i nie stworzyła sobie zbyt wielu okazji bramkowych, ale tuż przed przerwą gola na 1-0 strzelił Paco Alcacer, dzięki czemu wicemistrzowie Hiszpanii mogą być już nieco spokojniejsi.

• 44. min.

Dośrodkowanie Deulofeu w pole karne, a tam pojedynek z obrońcą wygrał Paco Alcacer i strzelił gola głową!

• 44. min.

GOL DLA BARCELONY!

• 42. min.

Alcacer uderza z rzutu wolnego, ale piłka przeszła po murze i rzut rożny.

• 40. min.

Vermaelen ze znakomitym przechwytem, powstrzymał gracza Murcii od oddania strzału.

• 36. min.

Mascherano, dzisiejszy kapitan Barcelony, blokuje strzał zawodnika Murcii w ostatniej chwili.

• 34. min.

Bramarz Murcii zderzył się z obrońcą, ale wygląda na to, że nic poważnego się nie stało.

• 28. min.

Nadjib minął Vermaelena, ale potem oddał fatalny strzał. Zmarnował znakomitą okazję.

• 27. min.

Rzut wolny dla Murcii, ale Cillessen bez większych przeszkód wyłapał piłkę.

• 22. min.

Vermaelen był blisko gola, ale obrońca Murcii wybił piłkę sprzed linii bramkowej.

• 15. min.

Alcacer nie trafił w piłkę z bliskiej odległości od bramki po podaniu Digne.

• 11. min.

Sytuacja dla gospodarzy. Zamieszanie w polu karnym dla Barcelony, ale zawodnik Murcii nie zdołał oddać strzału.

• 7. min.

Tym razem to Alena wywalczył rzut rożny. Jak na razie Barcelona tylko w ten sposób stwarza jakiekolwiek zagrożenie.

• 5. min.

Deulofeu minął dryblingiem kilku piłkarzy gospodarzy, ale wywalczył tylko rzut rożny.

• 5. min.

Barcelona ma oczywiście przewagę, ale jak na razie bez groźnych akcji.

• 1. min.

Zaczynamy!

• Skład Barcelony: Cillessen - Semedo, Mascherano, Vermaelen, Digne - Deulofeu, Suarez, Gomes, Alena - Jose Manuel, Paco

• Skład Murcii: Santome - Ortiz, Mateos, Orfila, Juanma - Escribano Martinez, Llorente, Jordan, Molinero - Montes, Elady

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z pierwszego meczu 1/16 finału Pucharu Króla - trzecioligowy Real Murcia podejmie w nim Barcelonę.

Real Murcia
Skład: Santome - Ortiz, Mateos (76. Ortiz), Orfila, Juanma - Escribano Martinez, Llorente (61. Sanchez), Jordan, Molinero (61. Perez) - Montes, Elady
Bramki: Alcacer (44.), Deulofeu (52.), Arnaiz (56.) Skład: Cillessen - Semedo, Mascherano, Vermaelen, Digne (83. Cucurella) - Deulofeu (76. Deulofeu), Suarez, Gomes, Alena (76. Roberto) - Jose Manuel, Paco