2 : 0
Terminarz

• niedziela, 01 października 2017
  • 90. min. + 2

Koniec meczu! Real Madryt wygrywa z Espanyolem po dwóch golach Isco. "Królewscy" mają siedem punktów straty do Barcelony.

Sędzia dorzucił do drugiej połowy dwie minuty.

• 84. min.

Real Madryt o krok o kolejnego zwycięstwa. To odpowiedź na dzisiejszy triumf Barcelony, która pokonała Las Palmas 3:0.

• 77. min.

Zespół Zinedine'a Zidane'a opanował sytuacje. Trwa dominacja "Królewskich".

• GOOOOOOL

72. min.

Isco jest wielki! Real miał duże problemy w drugiej połowie, ale powiększa prowadzenie. Perfekcyjny strzał hiszpańskiego pomocnika.

• 70. min.

Kolejny groźny atak gości. Piłkarze Espanyolu nie potrafili wykorzystać fatalnego błędu Sergio Ramosa.

• 63. min.

Dwóch piłkarzy Espanyolu wbiegło w pole karne Keylora Navasa. Groźny kontratak, ale kompletnie zepsuty.

• 54. min.

Tempo meczu w Madrycie mocno spadło. Espanyol szuka swoich szans, a Real gra niedokładnie.

• 49. min.

Groźny atak Espanyolu. "Królewscy" popełnili kolejny błąd w defensywie, ale obrońców uratował Keylor Navas. Świetna interwencja reprezentanta Kostaryki.

Druga połowa rozpoczęta.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Madrycie. Real prowadzi, ale wciąż ma duże problemy w defensywie.

• PILNE

43. min.

Błąd Casemiro i słupek ratuje zespół Zinedine'a Zidane'a. Najlepsza szansa dla gości w tym spotkaniu.

• 39. min.

Toni Kross zszedł ze środka na skrzydło, dośrodkował w pole karne, a piłka minęła bramkę Espanyolu.

• 32. min.

Ronaldo mógł natychmiast podwyższyć prowadzenie. Portugalczyk świetnie przyjął piłkę w polu karny, ale uderzył nad poprzeczką.

• GOOOOOOL

30. min.

Real Madryt na prowadzeniu! Fantastyczne, prostopadłe podanie od Cristiano Ronaldo na gola zamienił Isco.

• 24. min.

Świetne dośrodkowanie w pole karne, ale strzał Sergio Ramosa na rzut rożny odbił na Pau Lopez.

• 21. min.

Modrić miał dużo wolnego miejsca przed polem karnym Espanyolu i... kompletnie zepsuł strzał.

• 15. min.

Real ma dużą przewagę w posiadaniu piłki, ale sytuacji pod bramką Lopeza brakuje.

• 10. min.

Ronaldo stracił piłkę pod polem karnym Espanyolu.

• 6. min.

Real ruszył z impetem na rywala, Espanyol w defensywie.

• 3. min.

Isco uderza z dystansu, ale prosto w ręce Lopeza.

• 2. min.

Fani Realu skandują "Viva Espana". To oczywista aluzja do tego, co się dzieje w Barcelonie i odbywającego się tam referendum niepodległościowego. Budzi one ogromne emocje, więcej można przeczytać w tym tekście.

Primera Division. Barcelona pokonała Las Palmas przy pustych trybunach

Barcelona pokonała Las Palmas 3-0 w meczu rozegranym przy pustych trybunach.

• 1. min.

Pierwsza "setka" już w 23. sekundzie! Isco zmarnował jednak sytuację sam na sam.

• 1. min.

Zaczynamy!

• Skład Espanyolu: Lopez - Sanchez, Lopez, Hermoso, Caricol - Roca, Fuego, Darder - Baptistao, Moreno, Jurado

• Skład Realu: Navas - Hakimi, Varane, Ramos, Nacho - Csaemiro, Modrić, Kroos - Ronaldo, Isco, Asensio

• Za to Espanyol jest 14., zdobył 8 pkt w 6 meczach.

• Real jest obecnie 6. w tabeli z 11 pkt - traci 10 pkt do prowadzącej Barcelony.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z meczu Real Madryt - Espanyol Barcelona.

Real Madryt
Bramki: Isco (30., 71.) Kartki: Nacho, Casemiro - żółta Skład: Navas - Hakimi, Varane, Ramos, Nacho - Modrić (82. Ceballos), Casemiro, Kroos (69. Vazquez) - Isco (90. Mayoral), Ronaldo, Asensio
Kartki: Sanchez, Caricol - żółta Skład: P.Lopez - Sanchez (69. Granero), D.Lopez, Hermoso, Caricol - Darder, Baptistao, Fuego, Jurado (46. Garcia) - Roca (46. Navarro), Moreno