Piłkarska środa: FC Barcelona i Real Madryt wysoko wygrały. Sport.pl - to jest Twój LIVE!

• środa, 26 kwietnia 2017
  • I to by było na tyle w naszej dzisiejszej multirelacji. Na Sport.pl jest już tekst podsumowujący spotkanie Realu, dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne live'y!

Koniec meczu.

• 89. min.

Sędzia drugi raz w tym meczu nie uznał prawidłowo zdobytego przez Real gola. Znowu rzekomy spalony.

• 87. min.

Przed chwilą Tytoń popisał się bardzo udaną interwencją, ale teraz przepuścił piłkę między rękami. A był to bardzo łatwy do obrony strzał... Casemiro nieco się zrehabilitował.

• 84. min.

Casemiro źle podał, a potem jakoś poszło. Joselu kończy akcję dobrym strzałem!

• 77. min.

Lucas Vazquez dograł z jednej strony pola karnego, Isco strzelił z drugiej. Tytoń niepocieszony.

• 70. min.

Isco próbował bajecznej asysty. Zabrakło niewiele!

• 67. min.

Tytoń wyszedł niemal na 16. metr, ale nie wygarnął piłki. Iscowi zostało już tylko podać, a Kolumbijczykowi uderzyć między obrońcami, do pustej bramki.

• 59. min.

Kolejna znakomita kontra Realu, ale Vazquez uderzył obok słupka. Możemy patriotycznie uznać, że Tytoń odpowiednio mu przeszkadzał.

• 53. min.

A w meczu Depor raczej tak:

Poczuł się gorzej, a może trener uznał, że się nie sprawdza? Lux zdjęty z boiska, w bramce gospodarzy zastępuje go Przemysław Tytoń! Jest też druga zmiana, Navarro zastąpił Kakutę.

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min.

Ale to Isco zrobił tę akcję (i strzeliłby gola, gdyby kolega nie zabrał mu okazji sprzed nosa), a w jej najładniejszym momencie podniósł się z murawy i wykonał od razu kapitalną ruletę!

• 43. min.

Casilla minął się z piłką, zamieszanie w polu karnym, ktoś biegnie, żeby dobić... ale futbolówka jest już za linią końcową. Goście mieli sporo szczęścia.

• 39. min.

Mocne uderzenie z dystansu, Casilla ładnie rzuca się do boku i paruje piłkę na róg.

• 35. min.

Graczom Deportivo nie szło w tej akcji najlepiej, ale obrońcy "Królewskich" radzili sobie jeszcze gorzej. I w końcu udało się wepchnąć piłkę do siatki.

• 17. min.

Marcelo dogrywa z lewej strony do Moraty i jest 3:0! Ale sędzia odgwizduje spalonego. Czyjego? Trudno powiedzieć. Jeżeli Marcela, to znaczy, że się pomylił. Jeśli Moraty, to nie zna zasad.

• 14. min.

Kovacić minął dwóch rywali i sędziego, rozpoczynając w ten sposób śliczną kontrę, którą zakończył Kolumbijczyk.

• 11. min.

Morata uderza, tym razem bramkarz gospodarzy spisuje się świetnie!

• 1. min.

Morata dostał piłkę na prawej stronie pola karnego, podbiegł i mocnym uderzeniem przełamał ręce (słusznie) załamanego tym faktem bramkarza.

• 1. min.

Zaczynają.

• 90. min. + 2

Sędzia dolicza dwie minuty.

• 86. min.

A jednak! Obrona gości kompletnie spóźniona, Alcacer dostał dobrą piłkę, świetnie uciekł i uderzył obok bramkarza w sytuacji sam na sam.

• 71. min.

Tak dzisiaj triumfują Katalończycy:

• 67. min.

A więc jednak! Ledwo trafił (pod poprzeczkę), ale trafił! Mascherano zdobywa - z rzutu karnego - pierwszą ligową bramkę od dziewięciu lat, a tym samym pierwszą w Barcelonie!

• 66. min.

Rzut karny dla Barcelony! Suarez uciekał z pola karnego, a Merida zdołał go jeszcze zahaczyć! Co za głupota!

• 64. min.

Mascherano dostał śliczną piłkę w pole karne, ale podebrał mu ją Alcacer (a była taka okazja, żeby strzelić pierwszego ligowego gola w barwach Barcy!) i uderzył z paru metrów.

• 4. min.

Tymczasem, hit Bayernu z Borussią już trwa. Aubameyang miał świetną okazję! Osobną relację na żywo znajdziesz poniżej:

Puchar Niemiec. Bayern Monachium - Borussia Dortmund

Lewandowski i Piszczek w pierwszym składzie! Dla kogo wielki finał?

• 61. min.

Messi urządził sobie rajd między obrońcami i uderzył idealnie przy słupku.

• 57. min.

Pique przyjął na klatkę bardzo blisko ręki, potem do piłki dopadł Gomes i zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu!

• 57. min.

Znowu zagrożenie w polu karnym Osasuny! Ale będzie tylko kolejny korner.

• 54. min.

Rakitić upadł w polu karnym. Chwila zawahania i... nie ma rzutu karnego.

• 50. min.

Dośrodkowanie w pole karne, Mascherano uderza głową i... bramkarz broni! A była to szansa na jego pierwsze trafienie w meczu ligowym od dziewięciu lat!

• 48. min.

Ter Stegen chyba był jeszcze myślami w szatni! Piłka z wolnego podkręcona niby ładnie, niby nad murem, ale bramkarz Barcy z niezrozumiałych przyczyn poszedł w drugą stronę!

Barcelona i Osasuna też z powrotem na boisku.

• 45. min.

• 42. min.

No to chyba czekamy już na przerwę...

• 39. min.

Niezła wrzutka w pole karne, Paco Alcacer wyskakuje do główki i... bramkarz łapie.

• 37. min.

Planowali! Szybkie wejście w pole karne, ale dogranie do środka nie trafiło do nikogo. Piłka została w końcu wybita.

• 34. min.

Gospodarze usypiają rywali. Tylko że - tym razem - trudno orzec, czy planują coś więcej.

• 30. min.

Rakitić dobrze dograł w pole karne, a Gomes tylko dostawił nogę - za to jak kapitalnie! - i świetnie trafił z woleja.

• 30. min.

Messi świetnie manewruje przed polem karnym, znajduje sobie miejsce i uderza! Bramkarz końcówkami palców wybija na róg.

• 27. min.

No to może, w "wolnej chwili", rozwiążcie nasz test wiedzy o Barcelonie:

Jesteś kibicem FC Barcelona? Nie możesz tego nie wiedzieć!

Uważasz się za wielkiego fana Barcelony? W naszym quizie wiedzy o twoim ulubionym klubie nie możesz popełnić więcej niż jednego błędu!

• 24. min.

O ile tylko Messi nie postanowi jeszcze trochę czarować, nie czeka nas już dzisiaj raczej zbyt ciekawe widowisko...

• 21. min.

Gracze z Pampeluny zamknięci w swoim polu karnym. Ale więcej goli na razie nie ma.

• 17. min.

Denis Suarez krąży w lewej części pola karnego, ale nie znajduje miejsca, żeby wbić piłki w środek.

• 14. min.

Piłka wycofana na linię 16. metra, wbiega Denis Suarez, uderza i... rykoszet. Tylko rzut rożny, z którego nic nie wynika.

• 12. min.

Co ten gość wyrabia! Jak na podwórku... Messi przejął piłkę w środku boiska po głupiej zabawie rywali, zgrał sobie głową, wbiegł w pole karne i na luzie przerzucił piłkę nad bramkarzem.

• 10. min.

Messi pod polem karnym gości, ciekawe zagranie... ale nic z tego.

• 7. min.

Początek bardzo spokojny, ale od razu widać, kto tutaj będzie dzisiaj atakował, a kto odpierał ataki.

• 1. min.

Zaczęli.

• A jeśli nie chcesz przegapić najważniejszych newsów, napisz do naszego bota na FB, wie naprawdę dużo :) Możesz napisać tutaj: http://m.me/sportpl, albo po prostu zagadać Sport.pl na Messengerze

• Zapraszamy na środowy wieczór z wielką piłką! Już za środę rozpocznie się mecz Barcelony. Tuż po jego zakończeniu, na boisko wybiegną piłkarze Realu. To może być ważny dzień w kontekście walki o tytuł mistrzowski w La Lidze!

Na tych spotkaniach się skupimy, ale czekają nas również mecze w Premier League (zagrają m.in. Arsenal i Tottenham), a także półfinał Pucharu Francji PSG - Monaco (niestety, bez Polaków)!

O godz. 20:45 hitowy półfinał Pucharu Niemiec: Bayern - Borussia! Relację z tego spotkania przeprowadzimy osobno (link znajdziecie również tutaj, parę minut przed meczem).