Barcelona wygrała w hicie ligi hiszpańskiej! Krychowiak znowu na ławce [ZAPIS RELACJI]

1 : 2
Terminarz

• niedziela, 06 listopada 2016
  • 90. min. + 4

To tyle na dzisiaj. Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne!

Za to PSG zmiażdżyło Rennes aż 4-0. Grosicki grał od 56. minuty, za to Krychowiak przesiedział mecz na ławce rezerwowych. Paryżanie zajmują 3. miejsce i mają 26 pkt - tyle samo co Monaco i 3 oczka straty do prowadzącego Nice.

Zakończył się również mecz Romy. Hat-trick Salaha i 90 minut Wojciecha Szczęsnego. Rzymianie wrócili na drugie miejsce w tabeli Serie A.

Zablokowane dośrodkowanie Vitolo i koniec meczu! Barcelona z problemami, ale pokonała jednak Sevillę na wyjeździe 2-1!

• 90. min. + 3

Correa przytrzymywany przez Umtitiego w polu karnym Barcelony, ale sędzia nie reaguje.

• 90. min. + 1

I kartka dla Mascherano za faul taktyczny. Sevilla musi się spieszyć...

• 89. min.

Żółtej kartki nie uniknął również Suarez za dyskusję z sędzią.

• 88. min.

Nieco za głębokie dośrodkowanie Vietto do Iborry, piłkę złapał ter Stegen.

• 86. min.

Rafinha wchodzi za Denisa Suareza.

• 85. min.

Kolejna kartka, tym razem dla Carrico.

• 85. min.

Joaquin Correa zmienił Pablo Sarabię.

• 83. min.

Żółte kartki dla N'Zonziego i Messiego. Piłkarz Sevilli został ukarany za faul taktyczny, a Argentyńczyk za to, że opóźniał wznowienie gry (zgubił buta).

• 78. min.

Vicente Iborra zmienił Samira Nasriego.

• 76. min.

Rico fantastycznie broni strzał Suareza z bliskiej odległości!

• 74. min.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ter Stegen zalicza pusty przelot, a N'Zonzi uderzył tuż obok słupka! Pachniało już remisem! Chwilę wcześniej w Barcelonie Rakiticia zmienił Andre Gomes.

• 72. min.

Genialne podanie Neymara do Suareza, ale ten uderzył tuż obok bramki z ostrego kąta po minięciu bramkarza.

• 68. min.

Adrien Rabiot strzela gola na 3-0 dla PSG! Mistrzowie Francji przeprowadzają też ostatnią zmianę: Hatem Ben Arfa wszedł za Lucasa. To oznacza, że Krychowiak dzisiaj nie zagra.

• 68. min.

Pierwsza zmiana w tym meczu. Ganso zmienia Franco Vazqueza.

• 66. min.

Digne dostał żółtą kartkę za nieprzepisowe zatrzymanie Mariano.

• 61. min.

Druga zmiana w PSG. Thiago Motta zmienia Blaise'a Matuidiego. To znacznie ogranicza szanse Krychowiaka na wejście na boisko w tym meczu.

• 56. min.

PSG nadal prowadzi 2-0 z Rennes, ale na odsiecz gościom przychodzi Kamil Grosicki! Reprezentant Polski zmienił Paulo Henrique. Grzegorz Krychowiak nadal jest na ławce PSG, które zrobiło jak na razie jedną zmianę: Cavaniego zmienił Jese.

• GOOOOOOL

61. min.

Messi podał do Suareza, który znalazł miejsce między nogami interweniującego Rico. 2-1 dla Barcelony!

• 61. min.

GOL DLA BARCELONY! SUAREZ!

• 56. min.

Kapitalna interwencja Mascherano, który musiał naprawić błąd będącego w słąbej formie Busquetsa.

• 54. min.

Rico obronił strzał Messiego i rzut rożny.

• 52. min.

Kontra Barcelony, ale uderzenie Messiego zostało zablokowane przez Ramiego!

• 50. min.

Mariano znowu bohaterem kolejnej akcji - ale tym razem dostał żółtą kartkę i nie zagra w następnym meczu (z Deportivo). Faulowany był Neymar.

• 49. min.

Co tam się dzieje, ale tempo meczu! Kontra Sevilli, Vietto wyłożył piłkę Nasriemu, ale jego strzał obronił ter Stegen. Po chwili Ivan Rakitić uderzał na bramkę gospodarzy, ale Mariano zablokował kolejne uderzenie!

• 48. min.

Groźny atak Barcelony. Suarez podał do Messiego, ale jego uderzenie zablokował Mariano!

Zaczynamy drugą połowę!

• 45. min.

Przerwa w meczu Romy, która prowadzi 1-0 z Bolonią. Jeśli wygra to wyprzedzi Milan i wróci na drugie miejsce w Serie A.

• 45. min.

Przerwa! Znakomity mecz toczony w niezwykłym tempie. Sevilla miała przewagę i więcej okazji strzeleckich, ale Barcelona wyrównała tuż przed przerwą za sprawą Messiego.

• 44. min.

Żółta kartka dla Roberto.

• 43. min.

Kontratak Barcelony, Neymar wystawił piłkę przed pole karne do Messiego, a Argentyńczyk nie dał szans Rico swoim strzałem lewą nogą.

• GOOOOOOL

43. min.

Barcelona doprowadza do remisu! Messi!

• 42. min.

Nieczyste uderzenie Vitolo, zmarnował dobrą okazję uderzając tuż obok bramki.

• 37. min.

Messi uderzył sprzed pola karnego, ale obok bramki.

• 35. min.

Za to Sevilla groźnie atakowała przez kilka ostatnich minut, ale ter Stegen nie został pokonany po raz drugi.

• 29. min.

Cudowna akcja Sevilli! Sarabia odegrał piłkę piętą przed pole karne do Vitolo (choć powinien chyba uderzać na bramkę), który ładnie podawał podcinką do Vietto, ale ten został uprzedzony przez ter Stegena.

• 26. min.

Żółta kartka dla Ramiego za faul na Neymarze. Barcelona atakuje, ale nie wychodzi z tego na razie nic konkretnego.

• 21. min.

Podanie Suareza w polu karnym niedokładne, Sevilla odzyskała piłkę.

• 20. min.

Barcelona nie umie sforsować obrony agresywnie grającej Sevilli, brakuje dobrych okazji strzeleckich.

• 15. min.

Sergi Roberto nie przeciął podania z głębi pola, a Vitolo pokonał ter Stegena, chociaż Niemiec był blisko skutecznej interwencji.

• GOOOOOOL

15. min.

GOL DLA SEVILLI! VITOLO!

• 14. min.

Vitolo został powstrzymany dopiero w polu karnym Barcelony!

• 12. min.

Sevilla ze swoją niezwykle intensywną grą sprawia bardzo dużo problemów Barcelonie, która nie może rozwinąć swoich skrzydeł.

• 9. min.

Żółta kartka dla Neymara za faul na Vazquezie.

• 7. min.

Dośrodkowanie Vitolo, ale piłka nikogo nie znalazła.

• 5. min.

Escudero z woleja obok bramki ter Stegena.

• 2. min.

Kontra Barcelony i świetna interwencja Sergio Rico po strzale Luisa Suareza! Co za tempo od początku spotkania!

• 1. min.

Już w 36. sekundzie Sevilla groźnie zaatakowała, a okazję miał Luciano Vietto. Po chwili gospodarze wywalczyli rzut rożny.

• 1. min.

Zaczynamy!

Najciekawiej zapowiada się mecz Sevilli z Barceloną. Gospodarze są na 5. miejscu, ale do drugich gości tracą zaledwie jeden punkt (21 i 22 pkt)! Z ewentualnego remisu najbardziej cieszyłby się prowadzący Real Madryt (27 pkt)...

Już za 10 minut zaczną się trzy ciekawe mecze w zagranicznych ligach europejskich - PSG zagra z Rennes (Krychowiak i Grosicki na ławce), Sevilla z FC Barceloną, a Roma z Bolonią (Wojciech Szczęsny w podstawowym składzie).

Inter długo męczył się z Crotone, ale po golach Ivana Perisicia i Mauro Icardiego w końcówce dopisze sobie trzy punkty w tabeli Serie A!

Koniec! Anderlecht niespodziewanie stracił punkty z Oostende. Łukasz Teodorczyk grał 90 minut.

• 81. min.

Anderlecht 1-1 z Oostende! Youri Tielemans wykorzystał rzut karny w 81. minucie i gospodarze powalczą jeszcze o trzy punkty.

• 67. min.

Anderlecht przegrywa 0-1 z Oostende! Rzut karny w 67. minucie wykorzystał Franck Berrier.

• 59. min.

Anderlecht - Oostende, wynik 0:0. Liczyliśmy na to, że mecz się nam w drugiej połowie ożywi, ale z boiska wieje nudą. Bardzo toporny futbol prezentują zarówno piłkarze Anderlechtu, jak i Oostende.

Anderlecht - Oostende, wynik 0:0. Zaczynamy drugą połowę.

• PRZERWA

Anderlecht - Oostende, wynik 0:0. Bez bramek w Brukseli. Do przerwy bezbarwne widowisko w meczu na szczycie ligi belgijskiej. Przypomnijmy, że grają ze sobą 2. i 3. drużyna Jupiler League.

• 43. min.

Anderlecht - Oostende, wynik 0:0. Dendoncker wywalczył rzut rożny, ale nie potrafili piłkarze Anderlechtu stworzyć z tego stałego fragmentu gry żadnego zagrożenia.

• 36. min.

Anderlecht - Oostende, wynik 0:0. Podłączył się do kontry Capon, ale piłka po jego strzale poszybowała gdzieś w okolice wyższych sektorów umieszczonych za bramką Anderlechtu. Panu Bogu w okno, jak to mawiają.

• 35. min.

Choć bramek póki co na Łazienkowskiej nie uświadczyliśmy, to gra Legii może się podobać. Szczegółowa relacja z tego spotkania TUTAJ.

• 30. min.

Anderlecht - Oostende, wynik 0:0. Kontra gości, w wyniku której Canesin ma przed sobą jedynie bramkarza Anderlechtu. Davy Roef popisuje się jednak nie lada refleksem i paruje piłkę do boku.

• 28. min.

Anderlecht - Oostende, wynik 0:0. Dośrodkowanie z lewego skrzydła idealnie na głowę Teodorczyka. Strzał Polaka minimalnie mija bramkę.

• 16. min.

Anderlecht - Oostende, wynik 0:0. Groźnie główkował Dendoncker, którego strzał z linii bramkowej wybijali obrońcy Oostende. Wyrównany pierwszy kwadrans.

• 1. min.

Anderlecht - Oostende, wynik 0:0. Łukasz Teodorczyk w poszukiwaniu goli. Dzisiaj też strzeli?

• KONIEC

Manchester United wygrywa swój pierwszy ligowy mecz od września. Gole dla Czerwonych Diabłów zdobyli Paul Pogba i Zlatan Ibrahimović (dwa). Warto podkreślić, że przy obu trafieniach Szweda asystował Wayne Rooney.

• KONIEC

Końcowy gwizdek. Lider Ligue 1 traci punkty w starciu z Caen. Nad drugim Monaco Nice ma już tylko trzy punkty przewagi.

• GOOOOOOL

82. min.

Suso wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie Lapadula sytuacyjnym uderzeniem piętą skierował futbolówkę do siatki. Ależ bramka!

• GOOOOOOL

71. min.

Drużyna Thiago Cionka doprowadza do remisu. Nestorovski pokonał Donnarummę.

• GOOOOOOL

75. min.

Pellissier w 66. minucie wyrównał wynik meczu, ale już 10 minut później Stara Dama ponownie wyszła na prowadzenia za sprawą Pjanicia.

• GOOOOOOL

57. min.

Liverpool gromi Watfrod. W 57. minucie na 4:0 strzelił Firmino, a 240 sekund później piątego gola dołożył Mane.

• GOOOOOOL

44. min.

Werner podwyższa na 3:0 dla Lipska. Wszystko wskazuje na to, że RB zrówna się dzisiaj w tabeli punktami z Bayernem Monachium.

• GOOOOOOL

53. min.

Mandżukić otwiera wynik spotkania. Mocny, precyzyjny strzał w lewy dolny róg bramki. Sorrentino nie miał żadnych szans.

• GOOOOOOL

46. min.

Lider francuskiej Ligue 1 przegrywa na wyjeździe z Caen. Rzut karny na bramkę zamienił Santini.

Palermo z Thiago Cionkiem w składzie przegrywa póki co z Milanem. Jedyne dotychczas trafienie w tym meczu zanotował Suso po podaniu Bonaventury.

• GOOOOOOL

24. min.

Drużyna z Lipska goni Bayern, który zremisował wczoraj w starciu z Hoffenheim. RB prowadzi już 2:0 po golach Wernera i Forsberga. Jeśli Lipsk wygra z Mainz, zrówna się punktami z Bawarczykami.

• GOOOOOOL

32. min.

W ciągu 240 sekund Liverpool strzelił dwie bramki. W 27. minucie wynik meczu otworzył Mane, a w 30. prowadzenie podwyższył Coutinho.

Sędzia dorzuca do drugiej połowy aż pięć minut.

Koniec meczu w Madrycie! Real Madryt nie zachwycił, ale spokojnie pokonał beniaminka z Leganes i umocnił się na pozycji lidera.

• GOOOOOOL

42. min.

Dramat Tottenhamu! Samobój Kevina Wimmera. Obrońca "Kogutów" chciał wybić piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale zaskoczył Lorisa.

• 37. min.

Gospodarze nabierają rozpędu! Theo Walcott fantastycznie uderzył z dystansu, ale tylko w słupek. Coraz większe kłopoty Tottenhamu.

• GOOOOOOL

75. min.

Kibice długo czekali nie pierwszego gola w drugiej połowie na Barnabeu! Alvaro Morata! Hiszpański napastnik pięknie wykończył sytuację w polu karnym Leganes. Real nie powtórzy historii z meczu z Legią.

• 23. min.

Dobra szansa gości! Powracający do wyjściowego składu Harry Kane uderzył piłkę głową w polu karnym, ale nie trafił w bramkę.

• 50. min.

Real w ataku od początku drugiej połowy. Bardzo aktywny jest Gareth Bale, który ma ewidentną ochotę na hat-tricka!

• 1. min.

Czas na wielkie granie w Anglii! Derby północnego Londynu, a wszystko na szczycie tabeli. Arsenal jest trzeci, Tottenham piąty.

• 45. min.

Sędzia po drugim golu Bale'a zakończył pierwszą połowę w Madrycie. Real ma komfortowe prowadzenie, ale jego gra mocno zawodzi.

• GOOOOOOL

45. min.

Gareth Bale nie przestaje strzelać! Piłka szczęśliwie trafiła pod nogi Walijczyka, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.

• GOOOOOOL

12. min.

Drużyna Łukasz Skorupskiego prowadzi w Pescarze! Massimo Maccarone nie dał szans Albano Bizzarriemu.

• GOOOOOOL

37. min.

Gareth BALE! Walijczyk dostał piłkę w polu karnym od Isco i na raty pokonał Serantesa! Real Madryt wymęczył pierwszego gola w meczu z beniaminkiem.

• 37. min.

Ronaldo uderzył z nieprzygotowanej sytuacji zza pola karnego, ale piłka przeleciała obok prawego słupka bramki Leganes.

• 35. min.

Kibice na Bernabeu zaczynają tracić cierpliwość. Real gra naprawdę słabo, a na trybunach pojawiają się pierwsze gwizdy.

• 1. min.

Swój mecz we Włoszech rozpoczął Łukasz Skorupski. Bramkarz reprezentacji Polski będzie chciał potwierdzić swoją świetną formę przed zbliżającym się zgrupowaniem kadry Adama Nawałki.

• PILNE

27. min.

Świetna szansa dla beniaminka! Defensywa Realu kompletnie się pogubiła, ale goście nie potrafili oddać strzału z pola karnego.

• 25. min.

Real próbuje przyspieszyć, ale strzał Isco bardzo, bardzo niecelny.

• 21. min.

Cristiano Ronaldo... Fatalne pudło Portugalczyka, ale na jego szczęście sędzia liniowy zauważył spalonego.

• PILNE

21. min.

Jest pierwsza sytuacja "Królewskich". Gareth Bale wrzucił piłkę w pole karne, ale strzał głową Moraty przeleciał nad poprzeczką.

• 17. min.

Cristiano Ronaldo wścieka się na sędziego, że ten nie odgwizdał faulu na Portugalczyku. Żółta kartka dla CR7. Nerwowy początek Realu Madryt.

• 15. min.

Zawodnicy Leganes domagali się rzutu karnego, ale sędzia nie miał wątpliwości. Gramy dalej.

• 10. min.

Dani Carvajal chciał zagrać prostopadle na prawe skrzydło do Cristiano Ronaldo, ale defensywa gości w ostatniej chwili przecięła to podanie.

• 6. min.

Real długo wymienia piłkę w środkowej strefie boiska, ale piłkarze Zinedine'a Zidane'a nie stworzyli jeszcze dobrej sytuacji pod bramką Leganes.

• 2. min.

Odważny początek beniaminka! Pablo Insua uderzył z dystansu, chciał zaskoczyć Keylora Navasa, ale piłka minęła bramkę Realu.

• 1. min.

Od środka zaczęli piłkarze Leganes! Real na biało, goście na zielono.

• W Madrycie wspaniała, słoneczna pogoda. Za moment pierwszy gwizdek!

• Zinedine Zidane już nie eksperymentuje ze składem. Ultraofensywne ustawienie z meczu z Legią poszło w odstawkę.

• Nie ma wątpliwości, kto jest faworytem tego spotkania. Beniaminek z Leganes broni się przed spadkiem z ligi, ale trzy porażki z rzędu nie poprawiają jego sytuacji w tabeli. W Madrycie mamy więc pojedynek lidera z siedemnastym zespołem La Liga.

• To będzie niedziela wielkich meczów! Na początek zapraszamy na Estadio Santiago Bernabeu, gdzie Real Madryt będzie chciał zmazać plamę po remisie z Legią Warszawa w Lidze Mistrzów. Na kibiców w Anglii czekają derby północnego Londynu, a we Włoszech Łukasz Skorupski spróbuje podtrzymać swoją doskonałą formę!

Sevilla
Bramka: Vitolo (15.) Skład: Rico - Mariano, Rami, Carrico, Escudero - N'Zonzi, Vazquez (68. Ganso), Nasri (78. Iborra), Sarabia (85. Correa), Vitolo - Vietto
Bramki: Messi (43.), Suarez (61.) Skład: Ter Stegen - Roberto, Mascherano, Umtiti, Digne - D.Suarez (86. Rafinha), Busquets, Rakitić (73. Gomes) - Messi, L.Suarez, Neymar