Real Madryt straszy Legię! Hattrick Cristiano Ronaldo. Gol Glika we Francji! Sport.pl - To jest Twój LIVE! [ZAPIS MULTIRELACJI]

• sobota, 29 października 2016
  • 90. min. + 5

Koniec hitu w Turynie. Napoli przegrywa po golu swojego byłego zawodnika! Gonzalo Higuain bohaterem Juventusu!

Koniec meczu! Barcelona wymęczyła zwycięstwo z ostatnią drużyną ligi hiszpańskiej.

• 90. min. + 2

Akcja meczowa dla Napoli! Jose Maria Callejon zagrał wzdłuż bramki, a Mertens w prostej sytuacji przestrzelił...

• 86. min.

Genialna parada Buffona! Doświadczony bramkarz ratuje Juventus.

• 82. min.

Barcelona cały czas skromnie prowadzi z Granadą na własnym stadionie.

• PILNE

75. min.

Piotr Zieliński melduje się na murawie w Turynie. Polak zmienił Allana.

• 73. min.

Ale odpowiedź Napoli! Mertens uderzył zza pola karnego, ale minimalnie obok bramki Buffona!

• 71. min.

2-1 dla Juventusu! Gola strzelił Gonzalo Higuain, ale nie okazuje radości - latem przeszedł za 90 mln euro z Napoli.

• 54. min.

Kapitalne podanie Lorenzo Insigne i Jose Callejon wyrównuje po zaledwie kilku minutach od bramki Bonucciego!

• 48. min.

Juventus prowadzi po golu Leonardo Bonucciego w hicie Serie A!

Koniec meczu! Monaco straciło punkty z St. Etienne mimo gola Kamila Glika (dostał również żółtą kartkę w tym meczu).

• 49. min.

Barcelona w końcu złamała opór Granady! Rafinha strzela gola na 1-0.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy również w Turynie. Bezbramkowy HIT Serie A.

• 45. min.

Barcelona męczy się z Granadą na Camp Nou. Przerwa! A w ataku Messi, Suarez, Neymar...

• 38. min.

Pierwsza zmiana w Juventusie. Juan Cuadrado wchodzi za Giorgio Chielliniego.

• 30. min.

Allan odpalił petardę z dystansu, ale Buffon spokojnie broni. Pewna interwencja reprezentanta Włoch.

• 23. min.

Odpowiedź Napoli! Lorenzo Insigne wpadł w pole karne, ale kompletnie zepsuł dośrodkowanie spod końcowej linii. Koledzy z drużyny są wściekli na Włocha.

• 18. min.

Sami Khedira! Fantastyczne podanie w pole karne do reprezentanta Niemiec, ale pomocnik Juventusu był na spalonym.

• 11. min.

Mario Mandzukić zagrał w pole karne do Gonzalo Higuaina, ale argentyńskiego napastnika Juventusu uprzedził Pepe Reina. Przewaga Juventusu coraz większa.

• 6. min.

Juventus od początku w ataku pozycyjnym. Napoli czeka na swoją szansę!

• 1. min.

A we Włoszech wielki HIT! Niestety, Piotr Zieliński na ławce rezerwowych...

• 1. min.

Swój mecz zaczyna Barcelona. Po zwycięstwach Atletico i Realu piłkarze Luis Enrique spadli na czwarte miejsce w tabeli!

• 18. min.

Monaco traci gola. Loic Perrin pokonał Subasicia i odpowiedział na gola Kamila Glika!

Koniec meczu! Derby Zagłębia Ruhry rozczarowały... Polskich kibiców może jednak cieszyć solidny mecz Łukasza Piszczka.

• 10. min.

Kamil Glik strzelił w tym sezonie już trzeciego gola w Ligue 1. Do tego dołożył jedno trafienie w Lidze Mistrzów. Mistrz! Cztery gole na początek swojej gry w Monaco.

• 4. min.
  • GOOOOOOL

4. min.

KAMIL GLIK! Reprezentant Polski już w 5. minucie otwiera wynik w meczu Saint Etienne!

• PILNE

74. min.

Ale akcja BVB! Dembele zagrał w pole karne do Aubameyanga. Reprezentant Gabonu doszedł do piłki, strzelił z ostrego kąta, ale całą sytuację uratował Sead Kolasinac!

• 67. min.

Choupo-Moting urwał się prawym skrzydłem, zagrał w pole karne, a tam świetnie odnalazł się Łukasz Piszczek. Obrońca reprezentacji Polski wybił piłkę i zażegnał niebezpieczeństwo.

• 50. min.

Zaczęła się już druga połowa w Dortmundzie. Borussia dłużej utrzymuje się przy piłce, ale ma problem ze stworzeniem sytuacji podbramkowych.

• 35. min.

Borussia cały czas ma problemy z dobrze ustawioną drużyną Schalke. To goście stwarzają groźniejsze sytuacje w tym meczu.

• 30. min.

Łukasz Piszczek podłączył się do akcji ofensywnej, ale jego dośrodkowanie z prawej strony boiska nie dotarło do żadnego z kolegów.

• 13. min.

Schalke cały czas w ataku, gospodarze mocno zaskoczeni. Przed momentem akcję z własnej połowy wyprowadził Goretzka, ale strzał Di Santo zablokowali obrońcy BVB.

• 7. min.

Ostry mecz na Signal Iduna Park, żółta kartka dla Kagawy.

• 3. min.

Schalke zaczyna od mocnego ataku! Zagotowało się w polu karnym BVB, ale obrońcy wybijają piłkę.

• 15. min.

Czas na meldunek z polskich boisk. Pogoń Szczecin przegrywa u siebie z Ruchem Chorzów! Zaskoczenie, a gola strzelił Jarosław Niezgoda!

Trzy punkty w meczu z Deportivo dają Realowi pozycję lidera! Na odpowiedź Barcelony poczekamy do 20.45

Koniec meczu! Real Madryt źle zaczął mecz z Alaves, ale z murawy piłkarze Zinedine'a Zidane'a schodzą zadowoleni.

• GOOOOOOL

84. min.

Hattrick Cristiano Ronaldo! Portugalczyk straszy Legię!

• GOOOOOOL

84. min.

Alvaro Morata! Real Madryt pieczętuje komplet punktów. Hiszpan ładną podcinką wykończył fantastyczne podanie Marcelo!

• 55. min.

Deyverson! Doskonałe uderzenie napastnika Alaves, ale Keylor Navas broni! Gospodarze w ataku!

• 15. min.

Lyon prowadzi w Tuluzie. Niestety bez Macieja Rybusa. Reprezentant Polski na ławce.

Real Madryt zaczął już drugą połowę. Ostatnie 45. minut przed meczem z Legią.

• 79. min.

Bayer Leverkusen nie jest ostatnio w najlepszej formie, ale potrafi zaskoczyć defensywę Wolfsburga. Remis w meczu z udziałem Jakuba Błaszczykowskiego.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Real Madryt prowadzi, ale nie zachwyca.

• 40. min.

Real Madryt gra coraz pewniej, ale musi uważać na szybkie ataki Deportivo. Defensywa "Królewskich" nie gwarantuje dzisiaj stuprocentowego bezpieczeństwa.

• GOOOOOOL

33. min.

Cristiano Ronaldo! Klasycznie, zza pola karnego i Real już prowadzi! Wielka radość Portugalczyka. Wicemistrzowie Hiszpanii nie mają zamiaru stosować zasłony dymnej przed meczem z Legią w Lidze Mistrzów.

• 44. min.

Mistrzowie Anglii przegrywają w północnym Londynie. Vincent Janssen wykorzystał rzut karny i strzelił swojego pierwszego gola dla Tottenhamu.

• 56. min.

Rewelacja Bundesligi prowadzi z Darmstadt! Marcel Sabitzer wykończył ładne dośrodkowanie Timo Wernera.

• GOOOOOOL

17. min.

Rzut karny dla Realu Madryt! Do piłki podszedł Cristiano Ronaldo i pewnym strzałem w lewy róg bramki zdobył swoją trzecią bramkę w tym sezonie La Liga.

• PILNE

12. min.

Gareth Bale! Walijczyk mocnym strzałem pokonał Pacheco, ale był na spalonym! Beniaminek dalej na prowadzeniu.

• 11. min.

Real Madryt ma problem z opanowanie sytuacji na murawie w Alaves. Gospodarze grają twardo i mądrze w defensywie.

• GOOOOOOL

7. min.

Sensacja! Real Madryt przegrywa z beniaminkiem! Fatalna pomyłka Kaylora Navasa i Deyverson pakuje piłkę do siatki!

• 1. min.

Real Madryt zaczął swoje spotkanie w Alaves. Kibice "Królewskich" czekają na przełamanie Cristiano Ronaldo!

• Przed emocjami w Hiszpanii, czas na meldunek z Łęcznej. Śląsk Wrocław spokojnie prowadzi po golach Morioki i Bilińskiego. Mariusz Rumak w natarciu!

• W naszej multirelacji nie zabraknie też polskiej piłki. Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław, Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała, Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów i Lech Poznań - Wisła Płock.

• Stężenie dobrych meczów w sobotę zdecydowanie przekracza normę! Na przystawkę Real Madryt zagra na wyjeździe z Deportivo Alaves, a później Borussia Dortmund zmierzy się na Signal Iduna Park z Schalke 04 Gelsenkirchen. Prawdziwy hit serwują dzisiaj również we Włoszech. Juventus - Napoli. Mamy nadzieję, że z udziałem Piotra Zielińskiego. Startujemy!