Primera Division. Barcelona pokonała Levante [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 20 września 2015
  • KONIEC MECZU

KONIEC

W 4. kolejce Primera Division FC Barcelona pokonała na Camp Nou Levante 4:1. Katalończycy z kompletem punktów zajmują pierwsze miejsce w tabeli. W środę Barcelona zagra w wyjazdowym meczu z Celtą Vigo.

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne. Dobranoc.

• 90. min. + 2

Koniec! 4:1 dla Barcy!

Messi dostał piłkę przed polem karnym rywali. Obrócił się z piłka, minął dwóch rywali i płaskim strzałem w sam róg bramki pokonał bramkarza Levante.

• GOOOOOOL

90. min.

GOOOOOL! Messi!

• 88. min.

Barcelona nie spieszy się już z kolejnymi atakami i spokojnie rozgrywa futbolówkę.

• 84. min.

Prostopadłe podanie za linię obrony Barcelony, ale zamiary graczy Levante dobrze odczytał Mascherano, który wybił piłkę.

• 81. min.

Ruben Garcia zmienia Camarasa.

• 79. min.

Ależ błąd obrońcy Levante! Rakitić przejął piłkę, wpadł w pole karne, ale zaplątał się o piłkę. Popychał tam lekko Chorwata Juanfran, ale chyba nie był to faul na rzut karny.

• 77. min.

Ależ prosty błąd Adriano. Podał piłkę pod nogi rywala. Deyverson uderzył błyskawicznie na bramkę Ter Stegena, ale Niemiec nie miał problemów z tym strzałem.

• 75. min.

Messi nie trafił karnego! Piłka poleciał wysoko nad poprzeczką!

• 74. min.

Karny dla Barcy! Zouhair Feddal faulował Leo Messiego.

• 72. min.

Enrique pokrzykuje na swoich zawodników przy linii bocznej. Levante coraz groźniej atakuje.

• 71. min.

Jefferson Lerma doszedł do "główki", ale uderzył nad bramką.

• 68. min.

Zmiana w drużynie Levante. Deyverson wchodzi na boisko, a schodzi Marti Roger.

• 66. min.

Dośrodkowanie w pole karne Barcy. Ter Stegen wychodzi z bramki, ale fatalnie mija się z piłką. Victor Casadesus wykorzystuje ten prezent i błyskawicznie uderza na bramkę. Obrońcy jeszcze ofiarnym wślizgiem starali się ratować sytuację, ale piłka wpadła do bramki.

• GOOOOOOL

66. min.

GOOOOOL! Victor Casadesus!

• 64. min.

GOOOOL! Nie... Jednak nie. Munir pokonał bramkarza, ale gracz Barcy był na spalonym.

• 62. min.

Dwie zmiany. Gumbau zmienił Busquetsa, a Victor Casadesus zmienił Ghilasa.

• GOOOOOOL

61. min.

GOL! Messi wykorzystał rzut karny! Uderzył mocno pod poprzeczkę.

• 60. min.

Karny dla Barcelony! Angel Trujillo faulował Neymara i sędzia pokazał na 11. metr.

• 55. min.

Barcelona wymieniała bardzo długo piłkę. Wreszcie Alves dośrodkował w pole karne. Bramkarz Levante wybił piłkę, a po chwili strzał Neymara zablokowali obrońcy. Brazylijczyk się poprawił i piłka odbijając się najpierw od nóg dwóch graczy Levante wylądowała wreszcie w siatce.

• GOOOOOOL

55. min.

GOOOOOL! Neymar!

• 53. min.

Neymar! Ależ blisko podwyższenia... Brazylijczyk doszedł do długiego podania Messiego, zdołał uprzedzić bramkarza Levante, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki i opuściła boisko.

• 50. min.

Bartra odebrał rywalom piłkę na skrzydle, oddał ją kolegom z drużyny i sam popędził w pole karne. Messi poczekał, po chwili miękko dośrodkował do Barty, a obrońca Barcy przyjął piłkę na klatkę jak rasowy snajper i uderzył obok bramkarza.

• GOOOOOOL

50. min.

GOOOOOL! Bartra!

• 48. min.

Szybki kontratak Barcelony. Z piłką popędził Neymar, ale nie zrozumiał się z Messim. Sandro też nie zdołał przejąć piłki.

Początek drugiej części spotkania.

• PRZERWA

Dość niespodziewanie po 45 minutach na Camp Nou w meczu Barcelony z Levante mamy bezbramkowy remis. Zawodnicy Barcy mimo wielu okazji podbramkowych i przewagi w posiadaniu piłki nie potrafili pokonać bramkarza Levante.

• 45. min.

Przerwa - 0:0.

• 45. min.

Do bramki 18. metrów. Znów uderzał Messi, ale minimalnie obok.

• 45. min.

Verza ukarany żółtą kartką za faul na Messim tuż przed polem karnym.

• 43. min.

Minął się teraz z piłką Neymar do spółki z Sandro po dośrodkowaniu Adriano z lewego skrzydła.

• 39. min.

Zablokowany strzał Busquetsa przez obrońców. Neymara również.

• 36. min.

Messi uderzył z 16. metrów. Odbił piłkę bramkarz Levante, ale do piłki dopadł błyskawicznie Sandro. Piłkarz Barcy nie trafił jednak w bramkę.

• 33. min.

Kolejna kontra Levante, ale Marti Roger dał się złapać na pozycji spalonej.

• 30. min.

Do wrzutki Rakiticia z rzutu wolnego doszedł w polu karnym rywali Bartra, ale uderzył nad bramką.

• 29. min.

Błyskawiczna odpowiedź Barcy. Munir wpadł w pole karne, ograł obrońce i miał przed sobą tylko bramkarza, ale przegrał ten pojedynek!

• 27. min.

Bardzo groźna kontra Levante! Nabil Ghilas nie trafił jednak w bramkę z wyśmienitej pozycji.

• 25. min.

Ładna dwójkowa akcja Sandro z Neymarem, ale za głębokie dośrodkowanie Brazylijczyka zdołał złapać bramkarz Levante.

• 22. min.

Messi do Neymara w pole karne, ale Brazylijczyk uderzył mocno niecelnie.

• 21. min.

Niedokładne zagranie Messiego do Munira. Młody Hiszpan powalczył jeszcze o piłkę, ale nie zdołał jej przejąć i jeszcze w tym starciu ucierpiał.

• 19. min.

Strzał Messiego z rzutu wolnego wylądował nad bramką.

• 17. min.

Wreszcie ofensywna próba graczy Levante. najpierw dośrodkowanie przeciął Bartra, a po chwili niecelny strzał z dystansu w wykonaniu jednego z graczy gości.

• 15. min.

Messi... najpierw zablokowany, a po chwili piłkę zdołał złapać bramkarz Levante.

• 13. min.

Prosta strata piłki graczy Levante. Alves próbował uruchomić prostopadłym podaniem Neymara, ale nie wyszło mu to zagranie.

• 11. min.

Munir na spalonym.

• 8. min.

Piłkarze Levante zamknięci przed własnym polem karnym. To może źle się dla nich skończyć.

• 6. min.

Munirowi zabrakło kilkudziesięciu centymetrów... Messi wyłożył mu piłkę wzdłuż bramki, ale młody gracz Barcy nie zdołał sięgnąć piłki.

• 4. min.

Rzut rożny dla Barcy po akcji Sandro. Dośrodkowanie wybijają gracze Levante.

• 2. min.

Wydaje się, że Messi gra dziś w pomocy. I właśnie jego akcja. Długie zagranie spod środkowej linii boiska do wbiegającego w pole karne Neymara, ale piłkę złapał bramkarz Levante.