Sevilla z Krychowiakiem gra z Celtą [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 20 września 2015
  • 90. min. + 1

Na razie tyle, jeśli chodzi o multirelację. Dziękujemy i zapraszamy jeszcze dzisiaj o godz. 17, kiedy Liverpool zagra z Norwich, a Southampton zmierzy się z Manchesterem United. O godz. 17.30 Borussia Dortmund zagra z Bayerem Leverkusen, a Augsburg z Hannoverem. Na mecz Barcelony z Levante zapraszamy od godz. 20.30.

• KONIEC MECZU

90. min. + 1

Celta przetrwała ataki gospodarzy i wywozi z Sanchez Pizjuan trzy punkty. Grzegorz Krychowiak swój mecz wygrał - kończy z żółtą kartką, ale po faulach na nim rywale obejrzeli dwie żółte kartki, a Castro nawet czerwoną. W tabeli Celta awansowała na pozycję wicelidera - Sevilla jest przedostatnia.

Czerwona kartka dla "Jonny'ego" Castro. Obrońca Celty faulował Krychowiaka i sędzia pokazał mu żółty kartonik. Drugi, bo jeden już miał wcześniej.

Zamieszanie w polu karnym Celty - Gameiro uderzał, ale to byłby cud, gdyby piłka przedarła się przez nogi wszystkich zawodników, którzy stali przed napastnikiem Sevilli.

• 87. min.

Ukarany Fernandez z Celty

• 85. min.

Fernandez zabiera piłkę Llorente, ale Celcie, choć ma okazję do kontry, się nie spieszy. Coraz mniej czasu ma Sevilla.

• 81. min.

Nieczęsty widok w drugiej połowie - Rico zmuszony do interwencji, po świetnym strzale z wolnego Wassa. Rzut rożny dla Celty, zamieszanie w polu karnym i tym razem Guidetti w roli głównej - próbował przewrotką, ale z faulem.

• 75. min.

Zmiana w Celcie. Schodzi Aspas, wchodzi Guidetti.

• 75. min.

Zamieszanie w polu karnym Celty po rzucie rożnym, dwa razy Krychowiak zgrywał piłkę głową przed bramkę gości, za drugim razem zaadresował ją do Krohna-Dehliego, ale Duńczyk uderzył obok bramki.

• 73. min.

Konopljanka zmienia Reyesa w Sevilli.

• 72. min.

Mallo zatrzymuje nieprzepisowo atak Gameiro i dostaje żółtą kartkę.

• 70. min.

Teraz groźnie pod bramką Sevilli - Rico ratuje gospodarzy po uderzeniu Aspasa.

• 69. min.

Ktoś podmienił piłkarzy Sevilli w przerwie, bo druga połowa toczy się pod ich absolutne dyktando.

• 66. min.

Znów Krohn-Dehlie! Duńczyk był na lewym skrzydle, zacentrował z ostrego kąta, i wtedy okazało się, że to nie była centra tylko strzał. I to świetny, bo Rico uratowała poprzeczka.

• 65. min.

Żółta kartka dla Reyesa.

• 62. min.

Zmiana w Celcie. Popuszcza boisko Hernandez, chodzi Radoja. Po chwili strzał z półobrotu Krohn-Dehliego - obok bramki.

• 61. min.

Znów szansa Sevilli! Szarża Reyesa, który z linii końcowej wyłożył piłkę Krohn-Dehliemu. Prawie wyłożył, bo w ostatniej chwili interweniował obrońca. Korner.

• 59. min.

Fontas za Cabrala w Celcie.

• 59. min.

Żółta kartka tym razem za faul na Krychowiaku - ukarany Aspas.

• 55. min.

Znów dobra akcja Sevilli! Gameiro mijał rywali jak slalomowe tyczki, podał w pole karne do Reyesa, ale ten uprzedzony w ostatniej chwili przez obrońcę! Z faulem? Nie, sędzia znów nie gwiżdże karnego dla Sevilli

• 54. min.

Ładna akcja Sevilli, podanie na prawe skrzydło do - nie, nie, tym razem nie Krychowiaka, tylko Mariano, a ten dośrodkowuje wprost na głowę Llorente! Gospodarze odrabiają część strat.

• 54. min.

Goooooooooooool!!!!!!! Sevillaaaaaaaa!

• 52. min.

Teraz było znacznie lepiej! Krychowiak przedarł się prawym skrzydłem, minął jednego obrońcę, w starciu z drugim padł na murawę domagając się karnego. Sędzia uznał, że nie było przewinienia.

• 51. min.

I wreszcie Krychowiak zapisał się w meczu. Nienajlepiej, bo za faul na Hernandezie sędzia pokazał mu żółtą kartkę.

• 49. min.

Llorente właśnie po to wszedł na boisko - rzut rożny dla Sevilli, dośrodkowanie na głowe Baska, ale piłka przelatuje nad poprzeczką

Gramy w drugiej połowie! W Sevilli kolejna zmiana - za Banegę wchodzi Llorente.

• 45. min. + 2

Jeszcze ostatnia szansa Sevilli - Reyes dośrodkował z wolnego w pole karne, ale obrońcy wybijają piłkę. Koniec pierwszej połowy - Celta zasłużenie prowadzi z Sevillą 2:0.

• 45. min. + 1

Żółtą kartką ukarany Castro z Celty

• 44. min.

Gwizdy na Sanchez Pizjuan były już tak głośne, że piłkarze Sevilli wreszcie wzięli się do roboty - odebrali piłkę na środku boiska, prostopadłe zagranie do Banegi, ale bramkarz Alvarez odbił uderzenie Argentyńczyka. Banega miał szanse na dobitkę, ale zablokował go Mello.

• 41. min.

Piłkarzom Sevilli już puszczają nerwy. Bezmyślny faul sfrustrowanego Banegi i żółta kartka dla Argentyńczyka.

• 39. min.

Kolejny błąd obrońców Sevilli omal nie kończy się stratą trzeciego gola! Uderzenie Cabrala mija słupek bramki Rico.

• 38. min.

Piłkarze Sevilli wyglądają jak dzieci we mhle, Celta rozklepuje ich szybkimi podaniami, dwie szarże Nolito w pole karne kończą się rzutem rożnym dla gości

• 35. min.

Nolito już trochę bawi się z obrońcami Sevilli. Koejny zwód, dośrodkowanie w pole karne, ale wszystko kończy się autem bramkowym.

• 30. min.

Na razie chyba nie tego oczekiwał trener od Duńczyka - Krohn-Dehli najpierw stracił piłkę, a potem faulował rywala.

• 30. min.

Trener Sevilli reaguje - Krohn-Dehli zastępuje Vitolo

• 29. min.

Celta znów przed szansą! Ale płaskie dośrodkowanie w polu karnym w ostatniej chwili przecina Kołodziejczak!

• 26. min.

Nieporozumienie obrońców Sevilli, błąd Coke, który oddał piłkę Mallo, ten czubkiem buta podał ją do Wassa, a jego strzał obok słupka znalazł drogę do siatki.

• 21. min.

Wass!!!! I już 2:0 dla Celty!

• 21. min.

Sevilla trochę przycisnęła, ale na razie nie ma tego przyciśnięcia pozytywnych dla gospodarzy efektów. Celta stara się kontrować, prostopadła piłak do Nolito, ale Rico jest szybszy.

• 19. min.

Kontra Sevilli, dobre, prostopadłe podanie do Gameiro... no, prawie dobre, bo napastnik Sevilli jednak do niego nie doszedł.

• 15. min.

Nolito, niezbyt niepokojony przez obrońców Sevilli, wpadł w pole karne, prostym zwodem oszukał jednego z defensorów i płaskim strzałem tuż przy słupku pokonał Rico.

• 15. min.

GOOOOOOOOOL!!!! Celta prowadzi po strzale Nolito!

• 14. min.

Wreszcie Celcie udała się ta sztuka i od razu efekt - niezłe uderzenie Wassa z dystansu, obok bramki Rico.

• 11. min.

Wymiana kilku podań w środku pola na razie przekracza możliwości obu ekip. No, chyba że niekoniecznie mówimy o podaniach celnych...

• 6. min.

Gomez (Celta) ukarany żółtą kartką za faul przerywający kontrę Sevilli.

• 6. min.

I kolejna akcja Celty - w polu karnym dryblował Orellana, ale zatrzymali go obrońcy Sevilli.

• 5. min.

Pierwsza groźna akcja Celty - uderzenie Wassa przechodzi obok słupka bramki Rico.