Primera Division. Real pokonał 4:2 Celtę, Chicharito bohaterem [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 26 kwietnia 2015
  • KONIEC MECZU

90. min.

Koniec meczu! Po szalonej pierwszej połowie i znacznie słabszej drugiej Real pokonał Celtę w Vigo 4:2. Ani jednej z bramek dla gości nie zdobył Cristiano Ronaldo, a aż dwie Javier Hernandez.

Jeszcze jedna kartka, dla Krohn-Dehliego.

• 86. min.

Arbeloa wszedł za Rodrigueza.

• 84. min.

Żółta kartka dla Ramosa, nie zagra przez nią w kolejnej kolejce z Almerią.

• 82. min.

Jese zmienił Isco.

• 80. min.

Tempo gry trochę osłabło. Chyba Celta powoli godzi się z porażką.

• 75. min.

I kolejna zmiana. Pablo Pedro Hernandez wszedł za Santiego Minę.

• 74. min.

Zmiana też w Realu, Pepe za Hernandeza.

• 73. min.

Charles wszedł za Larrivey'a.

• 70. min.

Theo Bongonda wszedł za Orellanę.

• 69. min.

Jak padł gol? Hernandez dostał świetne prostopadłe podanie od Ramosa, przyjął w biegu i technicznym strzałem umieścił piłkę w siatce.

• GOOOOOOL

69. min.

GOOOL! 2:4!

• 62. min.

Po serii ataków Celty uderzał Javier Hernandez, ale chciał zdobyć gola z ostrego kąta uderzając z pierwszej piłki. To było dla niego za dużo.

• 54. min.

Orellana uderzał z dystansu, ale strzał został zablokowany. Celta wciąż w natarciu.

• 53. min.

I od razu druga, bo Jonny ostro faulował.

• 52. min.

Orellana ukarany za dyskusje z sędzią. Pierwsza żółta kartka w meczu.

Zaczęła się druga połowa.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Bardzo dziwny mecz, oba zespoły skupiają się na grze ofensywnej i stąd aż pięć bramek do przerwy.

• 44. min.

Jak padł gol? Ronaldo podał do Rodrigueza, ten zbiegł do środka i uderzył lewą nogą. Piłka odbiła się jeszcze od Fontasa i wpadła przy słupku.

• GOOOOOOL

44. min.

GOOOL! 2:3!

• PILNE

41. min.

Ronaldo trafił w słupek!

• 39. min.

Świetna akcja Joaquina Larriveya. Bardzo dobrze przyjął piłkę w biegu, strzelił, ale zbyt płasko i prosto w Casillasa.

• 28. min.

Jak padł gol? Santi Mina dostał podanie w polu karnym, w biegu ograł Casillasa i uderzył w słupek po czym dopadł do odbitej piłki i wpakował ją do bramki.

• GOOOOOOL

28. min.

GOOOL! 2:2!

• 24. min.

Jak padł gol? Javier Hernandez wbiegł w pole karne wymieniając podania z Jamesem Rodriguezem i świetnie uderzył z ostrego kąta.

• GOOOOOOL

24. min.

GOOOL! 1:2!

• 20. min.

Wydawało się, że w świetnej sytuacji będzie Ronaldo, ale sędzia odgwizdał spalonego.

• 16. min.

Jak padł gol? Akcję przeprowadził Ronaldo z Jamesem Rodriguezem, ale ostatecznie piłka trafiła przed pole karne, gdzie czyhał na nią Kroos i mocnym strzałem umieścił pod poprzeczką.

• GOOOOOOL

16. min.

GOOOL! Kroos na 1:1!

• 10. min.

Jak padł gol? Duran Nolito wbiegł w pole karne z lewej strony i przy niefrasobliwej postawie obrońców strzelił przy bliższym słupku.

• GOOOOOOL

10. min.

1:0! Nolito!

• 8. min.

Ronaldo wdał się w drybling, ale skończyło się rzutem rożnym. Po nim bez zagrożenia.

• 4. min.

Po dośrodkowaniu Krohn-Dehliego główkował Cabral, ale ponad bramką.

• 3. min.

Celta w ataku. Po dobrym podaniu Fabiana Orellany piłkę wybijają obrońcy. Rzut rożny.

• 1. min.

Początek meczu. Real wciąż bez Karima Benzemy, Garetha Bale'a i Luki Modricia.

• Przed rokiem Celta 11 maja wygrała 2:0. W grudniu Real zrewanżował się wygrywając 3:0.

• Mecz rozpocznie się o 21.

• Barcelona po 33 meczach ma 81 punktów. Real ma ich 76 i nie może dziś stracić punktu.