James Rodriguez wraca do gry [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 05 kwietnia 2015

Koniec meczu! Real Madryt rozstrzelał piłkarzy Granady. Na brawa zasługuje pięć goli Cristiano Ronaldo, który spokojnie mógł tych trafień mieć więcej. Życzymy Wam wesołych świąt! Wesołych życzymy również Oierowi, który dzisiaj na Santiago Bernabeu wpuścił aż dziewięć goli. Miejmy nadzieję, że w następnym meczu jego koledzy nie spłatają mu kolejny raz figla.

GOOOOLLL!!! Piąty gol CR7 i mamy 9:1! Fantastyczne dośrodkowanie Modricia wprost na głowę Ronaldo - Oier bez szans. Oier dziś w ogóle był bez szans. Gola strzelił mu nawet kolega z bloku obronnego.

• 88. min.

Żółta kartka dla Murillo za faul na Bale'u.

• 87. min.

Rzut wolny dla Granady po faulu na Carlosie i żółta kartka dla Arbeloi

• 85. min.

Piękne dośrodkowanie Marcelo do CR7, ale strzał byłego zawodnika Manchesteru United wysoko nad bramką.

• 84. min.

Chcicharito dośrodkowuje w pole karne do Ronaldo, ale Portugalczyk nie bardzo wiedział co zrobić z piłką i ostatecznie bardzo nieczysto trafia bez zagrożenia dla Oiera.

• 83. min.

Jeśli nie potrafią piłkarze Realu to wyręczył ich obrońca Granady. Po dośrodkowaniu Modricia Mainz kieruje piłkę do swojej bramki. Czy Oier może mieć jeszcze większego pecha?

• 82. min.

Cristiano Ronaldo mógł strzelić kolejnego gola, ale jego strzał z rzutu wolnego bardzo nieudany.

• 80. min.

Kontratak Realu przerwany faulem przed polem karnym. Przed szansą Ronaldo.

• 78. min.

W polu karnym leżą Bale i El-Arabi. Piłkarze zderzyli się głowami w walce o górną piłkę.

• 78. min.

Ronaldo do Bale'a, ale strzał Walijczyka broni Oier. Fajnie, że coś obronił

• 77. min.

Jese próbował przedrzeć się lewym skrzydłem jednak bez problemu powstrzymał go Foulquier

• 75. min.

"Nic nie może wiecznie trwać" jak śpiewała Anna Jantar. Piłkarze Realu zamiast podwyższyć wynik pozwolili sobie zepsuć laurkę i stracili gola. Strzelcem Ibanez, który dostał idealne prostopadłe podanie od El-Arabiego.

• 72. min.

Ponownie przed szansą na gola Ronaldo. Po dośrodkowaniu w pole karne strzał Portugalczyka ponownie mija bramkę Oiera. Biedny ten Oier. Ciągle coś.

• 70. min.

Nie ma gola!! rewelacyjne podanie Bale'a w polu karnym do Ronaldo, jednak Portugalczyk lewą nogą strzela obok bramki.

• 67. min.

Marcelo świetnie dośrodkowuje na głowę Chicharito, jednak strzał Meksykanina bez problemów broni Oier.

• 66. min.

Na strzał zza pola karnego pozwolił sobie piłkarz gości, Candeias. Jednak jego uderzenie spokojnie broni Casillas.

• 65. min.

Bliski ósmego gola był Bale, ale potężny strzał Walijczyka z rzutu rożnego trafia w boczną siatkę bramki, zapewne zrozpaczonego już, Oiera.

• 63. min.

Za faul ma Modriciu żółty kartonik obejrzał Piti.

• 63. min.

Real wyraźnie uspokoił grę, ale piłkarze Granady muszą mieć się na baczności. To tylko pozory. Gospodarze knują nad strzeleniem kolejnych goli

• 61. min.

Z boiska schodzą James Rodriguez oraz Benzema, a na placu gry meldują się Jese oraz Chicharito.

• 60. min.

Ronaldo wyraźnie marzy o piątym golu. Dynamicznie mija rywali jednak jego strzał zza pola karnego mija bramkę Oiera.

• 58. min.

Rodriguez z rzutu rożnego wprost na głowę Varana, jednak młody Francuz strzela wysoko nad bramką.

• 56. min.

No cóz... To nie są najlepsze święta dla piłkarzy Granady. Benzema idelanie przyjmuje piłkę w polu karnym i pokonuje Oiera, który po dzisiejszym meczu będzie w fatalnym nastroju. Mamy 7:0, kto da WIĘCEJ!?

• 52. min.

Co za mecz! 6:0!!!! Ronaldo ma dziś wyjątkową łatwość do znajdowania się w dogodnych sytuacjach. Fantastyczne crossowe podanie Marcelo do Bale'a, który idealnie kieruje piłkę na głowę Portugalczyka. CR7 przy okazji uderza nogą w słupek, ale nie leży długo na murawie.

• 52. min.

5:0!!!!! Strzelcem Benzema, któremu przed chwilą nie udało się skutecznie podać w polu karnym do partnera. Po rzucie rożnym jednak piłka idealnie trafia do Francuza, który mimo asysty obrońców przyjmuje piłkę na klatkę piersiową i mocnym strzałem pokonuje biednego Oiera.

• 49. min.

Ronaldo z lewej strony próbuje dośrodkować, ale lekkie podanie Portugalczyka mija bramkę Oiera.

• 49. min.

Piłkarze Realu nie zwalniają tempa i próbują wejść w pole karne przeciwnika, ale tym razem obrońca gości spokojnie wybija piłkę na aut.

• 48. min.

Candeias decyduję się na potężny strzał zza pola karnego jednak Casillas bez problemu łapię futbolówkę.

• 47. min.

Candeias mija Arbeloę przy linni bocznej jednak Portugalczyk wychodzi z piłką na aut.

Rozpoczynamy drugą połowę. Real jest dziś nie do zatrzymania, czy stać gości na choćby honorowe trafienie?

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Piłkarze Realu nie dają żadnych szans gościom. Cristiano Ronaldo wyraźnie głodny goli o czym świadczy hat-trick, którego ustrzelił w zaledwie osiem minut. Jeśli "Królewscy" się jeszcze nie najedli to w drugiej połowie czekają nas fantastyczne emocje.

• 43. min.

Co za strzał El-Arabiego! Jednak kapitalne uderzenie trafia w poprzeczkę bramki Casillasa. Cóż to by był za piękny gol!

• 42. min.

Gareth Bale w pole karne doc Benzemy, jednak piłka mija Francuza

• 38. min.

POGROM!!!! Ronaldo dzisiejszego popołudnia nie patyczkuje się z gośćmi i strzela na 4:0! Portugalczyk dostał podanie na lewe skrzydło, zszedł w środek i potężnym strzałem, który przełamał ręce Oiera podwyższa wynik. Co się jeszcze może wydarzyć?

• 35. min.

GOOOOOOLLL!!! Na 3:0 strzela niezawodny Ronaldo! Po dośrodkowaniu Marcelo, Oier wybija piłkę, która spada wprost pod nogę Portugalczyka, który mocnym wolejem podwyższa prowadzenie.

• 34. min.

Goście próbują przedrzeć się na połowę Realu, ale gospodarze skutecznie wybijają im z głowy figle.

• 32. min.

Mogło być już 3:0, jednak po podaniu Rodrigueza na spalonym był Ronaldo.

• 29. min.

GOOOOLLL!!! Mamy już 2:0! Kto strzelcem? Oczywiście Cristiano Ronaldo! Najpierw po dośrodkowaniu w pole karne źle piłkę przyjmuje Benzema, obrońca Granady za lekko wybija i dopada do niej James. Kolumbijczyk przytomnie do Ronaldo, który precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza gości.

• 29. min.

Rodriguez świetnie wypuszcza podaniem Marcelo, który zgrywa do Ronaldo. Strzał Portugalczyka odbija się od zawodnika Granady i mamy rzut rożny.

• 27. min.

kontra Granady, w pole karne wpada Iturra, ale spokojnie na rzut rożny Ramos

• 25. min.

GOOOOOOLLLL!!!! Po fantastycznej akcji i podaniu Kroosa Gareth Bale mija bramkarza i spokojnie, przy asyście obrońcy, posyła futbolówkę do pustej bramki.

• 24. min.

Kontra Realu. Marcelo wyrusza na wycieczkę na połowę rywala jednak akcja przecięta przez obrońców

• 20. min.

Piłkarze Granady myślami są jeszcze chyba przy świątecznym śniadaniu. Przed kapitalną szansą Arbeloa, jednak po dośrodkowaniu Marcelu nie trafia czysto w piłkę.

• 20. min.

Pierwsze ostrzeżenie ze strony ofensywy Realu. Iturra traci piłkę i Ronaldo wpada w pole karne. Portugalczyk jednak na spalonym i jego podanie do Benzemy już po gwizdku

• 19. min.

Luka Modrić próbuje zaskoczyć bramkarza gości strzałem zza pola karnego jednak jego uderzenie ląduje na obrońcy Granady.

• 17. min.

Ponownie rzut rożny dla gospodarzy i znów Benzema, po centrze Kroosa nie radzi sobie w polu karnym.

• 15. min.

Rzut rożny dla Realu. Kroos na głowę Benzemy, ale Francuz nie uderzył nawet w stronę bramki.

• 13. min.

Fatalne wybicie piłki przez Casillasa! Piłkę przejął Ibanez jednak jego strzał przeleciał obok prawego słupka.

• 13. min.

Ronaldo zszedł ze skrzydła z piłką, okiwał obrońcę Granady, jednak jego strzał wylądował na bocznej siatce bramki Oiera.

• 12. min.

Przypomnijmy, że do składu "Królewskich" wrócił Kolumbijczyk James Rodriguez, który na początku lutego złamał piątą kość śródstopia w ligowym meczu z Sevillą.

• 9. min.

Goście chcieli zaskoczyć Casillasa, ale bardzo niecelny strzał Rochini daleko od bramki

• 00:00

Goście rozpoczęli mecz z dużym animuszem, jednak Real kontroluje przebieg wydarzeń skutecznie odbierając piłkę przeciwnikowi w środku boiska