Primera Division. Tytoń nie zatrzymał Realu [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 22 lutego 2015
  • 90. min. + 3

Real wykonał plan i powiększył przewagę nad Barceloną do czterech punktów. Ważne zwycięstwo.

O. Prawie wcale. Koniec.

Jese za Benzeme. Nie dużo czasu dostał.

Trzy minuty doliczone.

• 87. min.

Arbeloa jeszcze wjedzie za Isco. Pomocnik Realu żegnany gromkimi brawami. Zdaje się, że wszyscy hiszpańscy kibice go uwielbiają.

• 84. min.

Warto pokazać ekspresyjną radość piłkarzy Realu.

• 83. min.

Zastąpił Lucasa Silvę.

• 81. min.

Teraz najwięcej chyba będziemy pisać o zmianach. Do wejścia gotowy Illarramendi.

• 80. min.

Ostatnia roszada w zespole gospodarzy. Herrera zmienia Gonzaleza.

• 78. min.

Elche walczy już tylko o jak najmniejszy rozmiar porażki. Szczególnie muszą uważać na Ronaldo. Ten potwór cały czas jest głodny bramek.

• 75. min.

Galvez wchodzi na plac gry. Kosztem Pasalicia.

• 73. min.

Mocny strzał Ronaldo po ziemi! Obok bramki. Zabrakło niewiele.

• 71. min.

Ronaldo nieprzepisowo zatrzymany tuż przed polem karnym. Enzo Roco nie zagra w kolejnym spotkaniu.

• 71. min.

Fran Escriba, trener Elcha może zacząć obgryzać paznokcie.

• 70. min.

Isco ograł Suareza jak dziecko i lewą nogą wrzucił wprost na głowę Ronaldo. Portugalczyk pięknym strzałem w okienko pokonał Tytonia. Poezja. I nie ma tu odrobiny przesady.

• 69. min.

TRAFIŁŁ!!!!!

• 67. min.

Real ma coraz więcej miejsca na swoje ataki. Ronaldo spokojnie czekał na to co przyjdzie mu do głowy. Posłał świetne podanie do Bale'a, ale Walijczyk złapał ją odrobinę za późno, aby móc oddać strzał. Spróbował więc dryblingu i poszukał Ronaldo. Uprzedził go obrońca.

• 64. min.

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Rodrigues w miejsce Nigueza.

• 64. min.

A Ronaldo sfrustrowany, odrobinkę. Zależy mu żeby strzelić.

• 63. min.

Ronaldo uciekł obrońcy i zdołał posłać bombę w kierunku Tytonia. Polak z małymi problemami sobie poradził z tym uderzeniem.

• 58. min.

Piłkarze Realu przechwycili piłkę w środku pola. Ronaldo pomknął lewym skrzydłem i podał wzdłuż linii bramkowej, w kierunku Benzemy. Francuza uprzedził obrońca, ale wybił futbolówkę na tyle niefortunnie, że ta trafiła w Tytonia, a następnie pod nogi Benzemy. Napastnikowi pozostało wbić ją do bramki.

• 57. min.

GOOOOOL! Tytoń pokonany! Benzema!

• 54. min.

Isco spudłował. Miał trudną pozycję, to jego usprawiedliwienie.

• 52. min.

Co za brutalny faul! Bale ścięty równą z trawą. A Niguez obejrzał tylko żółtą kartkę. Powinien wylecieć z boiska.

• 48. min.

Za nami kilka minut drugiej odsłony, a Real jeszcze nie zbliżył się do szesnastki Tytonia.

• 47. min.

Niguez chciał zaskoczyć Casillasa niesygnalizowanym strzałem. Bramkarz odbił piłkę na rzut rożny. Odważnie ruszyło Elche.

Druga połowa rozpoczęta!

• 45. min. + 1

Przerwa Tytoń wykonał swoją robotę, choć do miana bohatera jeszcze mu daleko. Zobaczymy co przyniesie druga połowa.

• 45. min.

Minuta doliczona.

• 44. min.

Jeszcze zablokowany strzał Ronaldo.

• 42. min.

Isco próbował pokonać Tytonia strzałem z dystansu. Uderzył zbyt lekko. Takie strzały to Polak może bronić całymi dniami.

• 40. min.

Jonathas zdemolował Pepe. Nie uniknie kartki.

• 40. min.

A może i nie! Benzema strzałem przewrotką pakuje piłkę do bramki! Ale gol nie zostaje uznany. Francuz był na spalonym. Powtórki jednoznacznie tego nie rozstrzygają. Możemy więc przymknąć na to oko.

• 38. min.

Real wygląda na zespół, który stracił pomysł na bramkę w tej połowie...

• 38. min.

Kartka dla Marcelo.

• 35. min.

Elche przetrwało skomasowane ataki i teraz cieszy się bezpiecznymi chwilami.

• 31. min.

Bale dyskutuje z Ronaldo. Zdaje się, że piłkarze chcą poradzić sobie z Tytoniem problemem nieskuteczności.

• 29. min.

Casillas wyłapał zbyt głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego i natychmiast dokładnym podaniem rozpoczął kontrę "Królewskich". Szybko gospodarze sobie z nim poradzili.

• 26. min.

Długie podanie od Marcelo za plecy obrońców. Benzema nie zdołał dość do piłki. Tytoń złapał ją w koszyczek.

• 24. min.

Albacar ukarany żółtą kartką. Real będzie miał okazję ze stałego fragmentu gry. Bale dośrodkował, najwyżej wyskoczył oczywiście Ronaldo, ale nie trafił w bramkę.

• 22. min.

W odpowiedzi zbyt głębokie dośrodkowanie Marcelo. Brazylijczyk jest ostatnio w świetnej formie. Sam jest tego świadom i dlatego kręci głową z niezadowolenia.

• 20. min.

Kontra Elche zapowiadała się groźnie. Suarez zaprzepaścił ją fatalnym podaniem.

• 19. min.

Nie skorzystał z prezentu Ronaldo! Obrońca popełnił błąd, dzięki czemu Portugalczyk mógł oddać strzał. Wyraźnie się tego nie spodziewał. W efekcie futbolówka odbiła się od jego nogi.

• 18. min.

Pada w polu karnym Cristiano. Ograł rywala, a Suarez go przewrócił. Sędzia nie widział przewinienia.

• 16. min.

Mecz poprzedziła minuta ciszy z powodu nagłej śmierci juniora z zespołu Elche.

• 14. min.

Teraz Tytonia w bramce ponownie rozgrzał Ronaldo! Bramkarz odbił piłkę w bok po strzale z dystansu. Wyglądało to efektownie.

• 11. min.

Tytoń! Bale i Ronaldo zatrzymani! "Tytan" najpierw zablokował Bale'a, a później skutecznie interweniował po strzale Ronaldo. Portugalczyk przeprosił jeszcze Polaka, bo trafił go piłką w okolice miejsc intymnych.

• 9. min.

Póki co obrońcy wychodzą obronną ręką z kolejnej akcji. Dużo zamieszania w ich szeregach narobił Ronaldo, ale ostatecznie został zablokowany. Był rzut rożny. Lucas Silva faulował rywala i z własnego pola karnego rozpocznie Przemysław Tytoń.

• 8. min.

Tytoń musi być bardzo skoncentrowany. Futbolówka cały czas krąży w okolicach jego pola karnego.

• 6. min.

Benzema ograł na lewej flance Suareza. Nie udało mu się jednak dokładnie dograć do Ronaldo. Piłka ugrzęzła w nogach obrońców.

• 4. min.

SŁUPEK! Głupi błąd gospodarzy przed polem karnym. Piłka znalazła się pod nogami Ronaldo. Portugalczyk najpierw popisał się fantastycznym zwodem a następnie trafił w słupek. Tytoń byłby bez szans.

• 2. min.

Piłka w siatce. Bramka jednak nie uznana. Na spalonym Gareth Bale. Prawidłowa decyzja sędziego.

• 1. min.

Zaczynamy!

• Skład Realu: Casillas; Carvajal, Pepe, Varane, Marcelo; Lucas Silva, Kroos, Isco; Bale, Benzema, Cristiano.

• Skład Elche: Tytoń; Damián Suárez, Enzo Roco, Lombán, Albácar; Aarón Niíguez, Mario Pašalić, Adrián, Víctor; Fayçal Fajr, Jonathas.

• A tutaj obejrzycie jego wspaniałe interwencje z meczu z Eibarem.

• Hiszpańskie media pokładają dzisiaj w nim wielkie nadzieje.

Primera Division. ?AS? chwali Tytonia. ?Wiele przeżył, by zagrać z Realem Madryt?

Przed meczem Elche z Realem Madryt hiszpański ?AS? poświęcił Przemysławowi Tytoniowi oddzielny tekst. Autor podkreśla, że dla Polaka to najlepszy moment na powstrzymanie ?Królewskich?. Mecz Elche - Real Madryt rozpocznie się o 21. Relacja w Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE!

• Więcej o znakomitym występie Tytonia przeczytacie tutaj:

Primera Division. Tytoń bohaterem Elche. Marca: Gigant

- Są dni, w których bramkarz wydaje się nie do pokonania. Niezależnie od tego, jak strzelisz czy jakiej użyjesz broni. Przemysław Tytoń wyglądał na giganta w Eibar - napisał dziennik ?Marca? w relacji po meczu Eibar - Elche (0-1). Polakowi za ten występ została przyznana nota 7,5, najwyższa w tym spotkaniu. W dodatku tylko trzech innych piłkarzy otrzymało ocenę wyższą niż 6!

• Przemysław Tytoń w ostatniej kolejce błysnął formą. Polak został okrzyknięty przez hiszpańskie najlepszym piłkarzem zwycięskiego pojedynku z Eibarem (1:0). Dzisiaj przed Tytoniem zdecydowanie trudniejsze zadanie, będzie musiał powstrzymać Real Madryt i szarżujące trio BBC.