Ronaldo wyleciał z boiska, ale Real wygrał w Cordobie. Barcelona zdemolowała Elche [ZAPIS RELACJI]

0 : 6
Terminarz

• sobota, 24 stycznia 2015
  • KONIEC MECZU

90. min. + 3

Barcelona zdemolowała Elche 6:0. Cały mecz w bramce gospodarzy rozegrał Przemysław Tytoń, który nie będzie miło wspominał tego spotkania, choć nie zawinił przy żadnej bramce.

• 90. min. + 3

Neymar pobiegł z piłką dobrych kilkadziesiąt metrów, by w polu karnym wyłożyć piłkę Pedro, który idealnej okazji nie mógł zmarnować.

GOOOOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY! PEDRO! 6:0!

• 88. min.

Messi strzelił nie do obrony z pola karnego. Argentyńczyka nie zdołał zatrzymać stoper Elche Pelegrin. Barcelona deklasuje rywala.

• 88. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY! MESSI! 5:0!

• 82. min.

Ostatnia zmiana w Elche. Coro zastąpił Nigueza.

• 80. min.

Tytoń nie dał się zaskoczyć Messiemu z rzutu wolnego.

• 71. min.

Ponownie asystował Messi, który przerzucił piłkę nad obrońcami Elche, a Neymar bez problemu pokonał Tytonia!

• 71. min.

GOOOOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY! PONOWNIE NEYMAR! 4:0!

• 71. min.

Zmiany w obu zespołach. W Elche Lomban zastąpił Gonzaleza, w Barcelonie Adriano wszedł za Mascherano, a Busquets zastąpił Albę.

• 69. min.

Messi kapitalnie w tempo podał do wbiegającego Neymara, który w sytuacji sam na sam strzelił obok interweniującego Tytonia!

• 69. min.

GOOOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY! NEYMAR! 3:0!

• 66. min.

Alba ukarany żółtą kartką po faulu na Niguezie.

• 64. min.

Pasalić nie zdołał pokonać Bravo, choć miał dogodną okazję po podaniu Rodrigueza!

• 62. min.

Mascherano sfaulował Suareza i zobaczył żółtą kartkę.

• 61. min.

Tytoń uratował teraz Elche! Polak wygrał pojedynek sam na sam z Pedro!

• 57. min.

Fajr wyleciał z boiska za drugą żółtą kartkę. Elche w osłabieniu.

• 55. min.

GOOOOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY! MESSI POKONAŁ TYTONIA Z RZUTU KARNEGO!

• PILNE

54. min.

Rzut karny dla Barcelony! Pelegrin sfaulował w polu karnym Neymara!

• 53. min.

Tytoń świetnie obronił strzał z bliska Neymara, któremu w polu karnym piłkę głową zgrał Alba.

• 50. min.

Krótka przerwa w grze. Rodriguez ucierpiał w starciu z Montoyą.

Wracamy po przerwie. Obie drużyny bez zmian.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy.

• 41. min.

Fajr z żółta kartką po faulu na Rafinhii.

• 35. min.

Messi, ku zaskoczeniu obrońców Elche, błyskawicznie rozegrał rzut wolny. Argentyńczyk dośrodkował do Pique, który unikając spalonego i przyjmując piłkę minął jeszcze rywala i pokonał Tytonia. Polak miał niewielkie szanse powodzenia, bo futbolówka wpadła do bramki po rykoszecie.

• 35. min.

GOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY! PIQUE!

• 35. min.

Pelegrin zobaczył żółtą kartkę po tym, jak nieprzepisowo zatrzymał Pedro.

• 33. min.

Suarez dziś jest tylko rezerwowym. Mina Urugwajczyka mówi wszystko:

• 26. min.

Fajr po chwili spróbował pokonać Bravo z rzutu wolnego. Strzał był celny, ale bramkarz Barcelony zdołał wybić piłkę.

• 24. min.

Kolejna świetna akcja Elche! Tym razem strzelił Fajr, a piłkę z trudem, przed siebie wybił Bravo!

• 23. min.

Jonathas huknął z woleja obok bramki Bravo, ale przy okazji arbiter liniowy nie zauważył, że napastnik Elche był na spalonym.

• 21. min.

Messi minimalnie pomylił się z rzutu wolnego!

• 20. min.

Cisma ukarany żółtą kartką po faulu na Messim.

• 14. min.

Alba świetnie złożył się do strzału po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale piłka poleciała minimalnie nad poprzeczką bramki Tytonia.

• 12. min.

Katastrofalne dośrodkowanie Jonathasa z rzutu wolnego.

• 1. min.

Zaczynamy!

• Składy:

Elche: Tytoń - Cisma, Pelegrin, Roco, Suarez - Pasalic, Gonzalez - Rodriguez, Fajr, Niguez - Jonathas.

Barcelona: Bravo - Alba, Bartra, Pique, Montoya - Rafinha, Mascherano, Xavi - Neymar, Messi, Pedro.

Początek spotkania o 18.

Real wygrał 2:1 w Cordobie, choć - delikatnie mówiąc - nie zachwycił. Za chwilę Elche w bramce z Przemysławem Tytoniem zagra u siebie z Barceloną.

• 88. min.

GOOOOOOOOOOL DLA REALU! Bale pewnie wykorzystał rzut karny!

• PILNE

87. min.

Rzut karny dla Realu! Piłka po uderzeniu Bale'a z rzutu wolnego trafiła w rękę Cartabii, który zobaczył drugą żółtą kartkę i wyleciał z boiska.

• 82. min.

Ronaldo wyrzucony z boiska! Portugalczyk sfrustrowany tym, że nie był w stanie wykorzystać strzeleckiej okazji, kopnął w nogi Edimara, będącego bez piłki. Sędzia błyskawicznie wyciągnął czerwoną kartkę. Real będzie grał w osłabieniu.

• 82. min.

Cartabia strzelił z dystansu. Piłka poleciała nad poprzeczką.

• 80. min.

Zmiany w obu zespołach. W Cordobie Vico zastąpił Andone, w Realu Jese wszedł za Rodrigueza.

• 79. min.

Carlos świetnie obronił strzał zza pola karnego Benzemy, który przymierzył po długim rogu!

• 77. min.

Dośrodkowanie z lewej strony Coentrao złapał Carlos. Chwilę wcześniej zgranie w polu karnym Benzemy było niedokładne.

• 76. min.

Kroos strzelił z dystansu, ale prosto w Carlosa.

• 71. min.

Druga zmiana w Realu. Coentrao wszedł za Marcelo.

• 68. min.

Poprzeczka uratowała Real po tym, jak Andone przelobował Casillasa! Fatalny błąd przed polem karnym popełnił Varane.

• 64. min.

Pierwsza zmiana w Realu. Illarramendi zastąpił Khedirę, który chwilę wcześniej zobaczył żółtą kartkę po faulu na Ghilasie.

• 61. min.

Żółtą kartką ukarany Cartabia po faulu na Rodriguezie.

• 58. min.

Ronaldo z rzutu wolnego trafił prosto w mur.

• 57. min.

Teraz Bebe wbiegł w pole karne, uderzył płasko, ale piłkę spokojnie złapał Casillas.

• 55. min.

Ależ bliski bramki był Cartabia! Pomocnik Cordoby uderzył zza pola karnego minimalnie obok bramki!

• 51. min.

Rodriguez przedarł się przed pole karne Cordoby, dośrodkował do Ronaldo, ale Portugalczyka wyprzedził lewy obrońca gospodarzy Edimar.

• 49. min.

Bebe zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka poleciała wysoko nad bramką Casillasa.

Wracamy po przerwie. Zaczęli piłkarze Realu.

• 45. min.

• 45. min.

Niedokładne dośrodkowanie z prawej strony Ronaldo do Benzemy. Francuz nie zdołał dojść do piłki.

• 37. min.

Strzał Bebe z rzutu wolnego wysoko nad poprzeczką.

• 27. min.

Kroos dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę głową zgrał jeszcze Bale, aż w końcu futbolówka trafiła pod nogi Benzemy. Francuz strzelił pod poprzeczką, nie dając żadnych szans Carlosowi!

• 27. min.

GOOOOOOOOOOOOOL DLA REALU! BENZEMA! REMIS!

• 24. min.

Ronaldo fatalnie uderzył z rzutu wolnego. Piłka poleciała bardzo wysoko nad bramką.

• 18. min.

Bebe niewiele pomylił się po strzale z pola karnego. Piłki nie zdołał zablokować Ramos.

• 17. min.

Dośrodkowanie z prawej strony Carvajala spokojnie złapał Carlos.

• 12. min.

Rodriguez podał do wbiegającego z prawej strony Khediry, który zagrał płasko w pole karne. Do piłki doszedł Bale, ale Walijczyk nieczysto uderzył w futbolówkę.

• 3. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA CORDOBY! Ghilas pewnie wykorzystał rzut karny. Piłki nie był w stanie sięgnąć Casillas, który wyczuł intencje strzelca.

• PILNE

2. min.

Rzut karny dla Cordoby po zagraniu ręką w polu karnym Ramosa, który został trafiony piłką po strzale Bebe! Stoper Realu zobaczył żółtą kartkę.

• 1. min.

Zaczynamy! Przy piłce zawodnicy Cordoby.

• Składy:

Cordoba CF: Juan Carlos, Edimar, Pantić, Crespo, Gunino, Rossi, Deivid, Bebe, Fede Cartabia, Ghilas, Florin Andone.

Real Madryt: Iker Casillas, Dani Carvajal, Raphael Varane, Sergio Ramos, Marcelo, Toni Kroos, Sami Khedira, James Rodriguez; Gareth Bale, Karim Benzema, Cristiano Ronaldo.

• Jeśli z jakichś powodów (żelazko na gazie, kolanko w nodze lub w zlewie, nagły zawał dachu lub sufitu, lub nieba) nie możecie oglądać meczu to my wyciągamy do Was pomocną dłoń z aplikacją Sport.pl Live! na smartfony z Androidem i Windows Phone oraz iPhone'y, dzięki której możecie śledzić naszą relację i wiele innych relacji w najbardziej ekstremalnych sytuacjach życiowych.

Wszystkie wersje aplikacji ściągniecie stąd.

• W multirelacji piłkarskiej odwiedzimy hiszpańskie stadiony (trwa 20. kolejka Primera Division). O 16 lider tabeli Real Madryt zagra na wyjeździe z Cordobą. Dwie godziny później Elche (oby w bramce z Przemysławem Tytoniem) zagra z Barceloną.

Elche
Kartki: Cisma, Niguez, Pelegrin, Jonathas, Fajr, Lomban - żółta, Fajr - czerwona (za drugą żółtą) Skład: Tytoń - Suarez, Roco, Pelegrin, Cisma (61. Albacar) - Gonzalez (70. Lomban), Pasalić - Niguez (82. Coro), Fajr, Rodriguez - Jonathas
Bramki: Pique (36.), Messi (55. - karny, 88.), Neymar (69., 71.), Pedro (90.) Kartki: Mascherano, Alba - żółta Skład: Bravo - Montoya, Pique, Bartra, Alba (70. Adriano) - Xavi (72. Roberto), Mascherano (70. Busquets), Rafinha - Pedro, Messi, Neymar