Puchar Króla. Rezerwowa Barcelona rozbiła Elche. Tytoń na ławce [ZAPIS RELACJI]

• czwartek, 15 stycznia 2015
  • KONIEC MECZU

90. min. + 2

Barcelona, grająca w rezerwowym składzie, pokonała na wyjeździe Elche 4:0 w rewanżowym meczu 1/8 finału Pucharu Króla (w pierwszym spotkaniu Duma Katalonii wygrała 5:0). W ćwierćfinale rozgrywek drużyna Luisa Enrique zmierzy się z Atletico Madryt. Czytaj relację w aplikacji Sport.pl Live na smartfony, Iphone'y, Windows Phone'y i inne.

• 90. min. + 2

Adriano strzałem głową ustalił wynik meczu!

GOOOOOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY! ADRIANO!

• 80. min.

Ostatnia zmiana w Elche. Fajr zastąpił Pelegrina.

• 78. min.

Herrera obronił strzał Pedro. Niewiele emocji na stadionie w Elche, choć przy tym wyniku trudno dziwić się.

• 70. min.

W słupek trafił debiutujący w Barcelonie Halilović!

• 69. min.

Druga zmiana w Elche. Roco zastąpił Galveza.

• 65. min.

Niecelny strzał z dystansu Adriano.

• 64. min.

Fragapane został sfaulowany przez Adriano. Piłkarz Barcelony ukarany żółtą kartką.

• 63. min.

Dwie zmiany w Barcelonie. Halilović zastąpił Traore, a Douglas Montoyę. W Elche zszedł Pasalić, w jego miejsce Gonzalez.

• 57. min.

Fragapane uderzył z dystansu, ale piłka poleciała nad bramką ter Stegena.

• 55. min.

Herrerze niewiele zabrakło, aby dojść do piłki po dośrodkowaniu Albacara. To była najgroźniejsza okazja Elche po przerwie.

• 48. min.

Tym razem nieznacznie pomylił się Traore po podaniu Adriano.

Montoya minimalnie chybił po kapitalnej wymianie podań z Roberto, który podał piętką do obrońcy Barcelony.

Początek drugiej połowy.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Chwilę przed przerwą niecelnie na bramkę Barcelony strzelił Herrera.

• 43. min.

Pedro zmylił bramkarza Elche! Rzut karny sprokurowali Albacar i Pelegrin, którzy nieprzepisowo zatrzymali w polu karnym szarżującego Munira.

• 43. min.

GOOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY! PEDRO Z RZUTU KARNEGO! 3:0!

• 40. min.

Kolejny kapitalny strzał z dystansu piłkarza Barcelony! Tym razem idealnie lewą nogą przymierzył Roberto! Bramkarz Elche Herrera bez szans!

• 40. min.

GOOOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY! ROBERTO! 2:0!

• 36. min.

Traore ruszył z piłką, minął dwóch obrońców, ale strzelił obok bramki Elche.

• 26. min.

Traore nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu Pedro.

• 21. min.

Fantastycznie z rzutu wolnego przymierzył Mathieu!

• 21. min.

GOOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY! MATHIEU!

• 20. min.

Albacar ukarany żółtą kartką po tym, jak nieprzepisowo zatrzymał wybiegającego na czystą pozycję Traore.

• 9. min.

Wyborną okazję do zdobycia bramki miał Adriano, ale nie trafił czysto w piłkę.

• 7. min.

Za mocne podanie Roberto w pole karne Elche i piłkę do gry wprowadzi bramkarz.

• 5. min.

Od początku meczu w Barcelonie wyróżnia się Adama Traore. Teraz zawodnik rezerw ograł dwóch zawodników Elche, ale po chwili zgubił piłkę i grę wznowi bramkarz gospodarzy.

• 3. min.

Ładna akcja Barcelony, prostopadłe podanie do Munira, ale gracz Barcy przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem. Po chwili okazało się, że nawet gdyby trafił, to bramka nie zostałaby uznana, bo był na spalonym.

• 2. min.

Gracze Barcy wycofali piłkę do swojego bramkarza, ale Ter Stegen niedokładnie zagrywał do napastników i piłka wyszła na aut.

• 1. min.

Zaczęli piłkarze Barcelony.

• Składy:

Elche: Herrera - Albacar, Pelegrin, Lomban, Jose Antonio Peral - Pasalic, Galvez - Fragapane, Gimenez, Coro - Herrera.

Barcelona: ter Stegen - Adriano Correia, Mathieu, Bartra, Montoya - Rafinha, Gumbau, Roberto - Traore, El Haddadi, Pedro.

• W rewanżowym meczu 1/8 finału Pucharu Króla Barcelona zagra na wyjeździe z Elche (w zespole gospodarzy rezerwowym bramkarzem jest Przemysław Tytoń). Drużyna Luisa Enrique w pierwszym spotkaniu wygrała 5:0 i praktycznie jest pewna awansu do ćwierćfinału, gdzie czeka już Atletico Madryt. Mistrzowie Hiszpanii dziś zremisowali 2:2 na wyjeździe z Realem (w pierwszym meczu zwyciężyli 2:0). Początek spotkania o 22. Czytaj relację w aplikacji Sport.pl Live na smartfony, Iphone'y, Windows Phone'y i inne.