Puchar Króla. Dwa gole Torresa i Real za burtą. Remis na Bernabeu [ZAPIS RELACJI]

• czwartek, 15 stycznia 2015
  • KONIEC MECZU

90. min. + 3

W rewanżowym meczu 1/8 finału Pucharu Króla piłkarze Realu, obrońcy trofeum, zremisowali u siebie z Atletico 2:2 i odpadli z rozgrywek. Mistrzowie Hiszpanii w pierwszym spotkaniu wygrali 2:0. W ćwierćfinale prawdopodobnie zagrają z Barceloną, która o 22 zagra rewanż z Elche (relacja na żywo w Sport.pl, w pierwszym meczu Duma Katalonii pokonała rywala 5:0). Czytaj relację w aplikacji Sport.pl Live na smartfony, Iphone'y, Windows Phone'y i inne.

• 90. min. + 2

Bardzo niecelny strzał Ronaldo z rzutu wolnego.

• 90. min. + 1

Strzał Isco z pola karnego nie mógł zaskoczyć Oblaka.

• 82. min.

Ostatnia zmiana w Atletico. Jimenez zastąpił Garcię.

• 81. min.

Strzał głową Bale'a po dośrodkowaniu Marcelo nad bramką Oblaka.

• 73. min.

Zmiana też w zespole gości. Z boiska zszedł Griezmann, w jego miejsce Gabi.

• 72. min.

Druga zmiana w Realu. Jese Rodriguez zastąpił Jamesa Rodrigueza.

• 67. min.

Marcelo w ostatnich minutach jest bardzo aktywny, ale strzał Brazylijczyka sprzed chwili był niecelny.

• 65. min.

Najpierw strzał Marcelo został zablokowany, po chwili Bale dośrodkował na głowę Ramosa, ale piłkę spokojnie złapał Oblak.

• 64. min.

Griezmann uderzył z rzutu wolnego, piłkę zdołał wybić jednak Navas.

• 59. min.

Wymuszona zmiana w Realu. Za kontuzjowanego Pepe wszedł Varane.

• 57. min.

Pierwsza zmiana w zespole gości. Arda Turan zastąpił Torresa, strzelca dwóch goli.

• 56. min.

Żółta kartka dla Ramosa po faulu na Torresie.

• 54. min.

Marcelo podał do wbiegającego z lewej strony Bale'a, który idealnie dośrodkował na głowę Ronaldo. Portugalczyk nie dał żadnych szans Oblakowi!

• 54. min.

GOOOOOOOOOOL DLA REALU! RONALDO! 2:2!

• 52. min.

Kolejna żółtka kartka dla piłkarza gości. Tym razem ukarany Godin, który sfaulował Ronaldo.

• 48. min.

Tiago sfaulował Jamesa Rodrigueza i zobaczył żółtą kartkę.

Ponownie akcję przeprowadził Griezmann, który podał do Torresa, a ten w polu karnym z łatwością minął Pepe i z kilku metrów pokonał Navasa!

GOOOOOOOOOOOOL DLA ATLETICO! PONOWNIE TORRES!

• Kilka obrazków z pierwszej połowy:

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy. Bliżej awansu do ćwierćfinału Pucharu Króla są piłkarze Atletico. Real, obrońca trofeum, potrzebuje trzech goli.

• 44. min.

Z kolei strzał Marcelo był celny, ale nie sprawił żadnych problemów Oblakowi.

• 41. min.

Garcia uderzył z dystansu. Niecelnie.

• 37. min.

Strzał Benzemy po podaniu Bale'a zablokowany.

• 36. min.

Z teki redakcyjnego statystyka: 81-19 proc. posiadania piłki dla Realu.

• 35. min.

Godin świetnie wyprzedził Benzemę przed bramką Oblaka po dośrodkowaniu z lewej strony Marcelo.

• 30. min.

Z dystansu uderzył Kroos, ale nie zdołał pokonać Oblaka! Goście mieli teraz sporo szczęścia.

• 29. min.

Bale z prawej strony dośrodkował na głowę Ronaldo, który trafił piłką w... Juanfrana. Real w ostatnich minutach zyskał przewagę.

• 27. min.

Garcia ukarany żółtą kartką po faulu na Bale'u.

• 24. min.

Ronaldo był bliski gola, ale trafił prosto w nogi zawodnika gości Suareza! Całą akcję z lewej strony przeprowadził James Rodriguez.

• 20. min.

Kroos doskonale dośrodkował z rzutu wolnego, z piłką minął się Oblak, który popełnił błąd, a wyrównującego gola głową strzelił Ramos! Real, aby zagrać w ćwierćfinale, potrzebuje jeszcze trzech bramek.

• 20. min.

GOOOOOOOOOOOL DLA REALU! RAMOS! 1:1!

• 18. min.

Groźnie było pod bramką Atletico po rzucie rożnym Kroosa. Ronaldo z bliskiej odległości trafił jednak prosto w Oblaka.

• 15. min.

Griezmann, który asystował przy golu Torresa, opatrywany był przez lekarzy. Krótka przerwa w grze.

• 14. min.

Tym razem z dystansu spróbował Marcelo, ale strzał Brazylijczyka był fatalny.

• 10. min.

Bardzo niecelny strzał Isco z dystansu.

• 6. min.

Carvajal dośrodkował z prawej strony na głowę Bale'a. Strzał Walijczyka po długim rogu obronił Oblak.

• 1. min.

Wymarzony początek dla gości! Griezmann minął Pepe, podał wzdłuż pola karnego do Torresa, który technicznym strzałem pokonał Navasa! Real do awansu potrzebuje czterech goli.

• 1. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ATLETICO! TORRES!

• 1. min.

Zaczynamy!

• Ronaldo zaprezentował kibicom Złotą Piłkę, którą otrzymał w poniedziałek. Przypomnijmy: to trzecie wyróżnienie Portugalczyka w karierze.

• Składy:

Real: Navas - Marcelo, Ramos, Pepe, Carvajal - Rodriguez, Kroos, Isco - Ronaldo, Benzema, Bale.

Atletico: Oblak - Siqueira, Godin, Miranda, Juanfran - Tiago, Suarez - Koke, Griezmann, Garcia - Torres.

• W rewanżowym meczu 1/8 finału Pucharu Króla piłkarze Realu, obrońcy trofeum, zmierzą się u siebie z Atletico Madryt. W pierwszym spotkaniu drużyna Diego Simeone wygrała 2:0. Początek meczu na Santiago Bernabeu o 20. Czytaj relację w aplikacji Sport.pl Live na smartfony, Iphone'y, Windows Phone'y i inne.