Valencia przerwała serię Realu Madryt, faworyci uratowali się w Pucharze Anglii [ZAPIS MULTIRELACJI]

• niedziela, 04 stycznia 2015
  • 90. min. + 4

I to by było na tyle w dzisiejszej multirelacji. Zapraszamy jeszcze na godz. 21:00, czyli relację na żywo ze spotkania Real Sociedad - FC Barcelona.

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Ostatni gwizdek, Real kończy serię zwycięstw - licznik stanął na 22, 23. takiego spotkania zaliczyć się nie udało. Nie ma nawet punktu.

Sędzia dolicza trzy minuty.

• 87. min.

Valencia cały czas rozpaczliwie się broni. Na razie - pomyślnie.

• 84. min.

Zmasowane ataki na bramkę Valencii. Isco uderza z paru metrów, bramkarz wybija do boku i Otamendi wykopuje z linii bramkowej!

• 80. min.

Ostatnie zmiany. Negredo zastąpiony przez Rodrigo, Hernandez wchodzi za Benzemę.

• 79. min.

Ramos uderza głową. Obok słupka.

• Tak kibicowali dziś miejscowi na meczu Dover - Crystal Palace:

• 73. min.

Zmiana w Valencii. Feghouli za Barragana.

• 71. min.

Dwie zmiany w Realu. Jese za Bale'a, Jamesa Rodrigueza zastępuje Khedira.

• GOOOOOOL

65. min.

Wrzutka w pole karne, Otamendi uderza głową, piłka ociera się chyba jeszcze o poprzeczkę. Niespodziewane prowadzenie gospodarzy!

• 59. min.

Orban zgarnia kartkę, Bale marnuje doskonałą okazję - próbował kończyć sam, powinien raczej odgrywać.

• 56. min.

Coraz głośniejsze gwizdy. Wcześniej od kibiców miejscowych oberwał Ronaldo, teraz Bale, który rzeczywiście zbyt agresywnie zaatakował bramkarza Valencii. Czy tym razem Diego Alves nie zdoła już się podnieść? Chyba tak...

• GOOOOOOL

52. min.

Świetna akcja, podanie do Barragana, uderzenie, przebiegający Pepe odbija piłkę nogami i Casillas nie ma szans. Gol uznany Barraganowi, ale chyba można go uznać za trafienie samobójcze.

• 47. min.

Andre Gomes tuż przed przerwą ustrzelił słupek, teraz był o milimetr od niego!

90. min.

Za to "Święci" będą musieli zagrać jeszcze raz z Ipswich.

Aston Villę uratował w 88. min Benteke - dzięki jego bramce gospodarze pokonali Blackpool 1:0.

• 45. min. + 2

Ależ sytuacja na koniec pierwszej połowy! Piłka po strzale odbija się od jednego z graczy Realu i trafia w słupek. Paco Alcacer dostaje ją pod nogi, ale natychmiast rusza do niego Casillas, który kapitalnie zatrzymuje rywala w pojedynku sam na sam. Gracz Valencii w momencie oddawania strzału był na spalonym, ale sędzia tego nie dostrzegł.

• 43. min.

A teraz Parejo za niesportowe zachowanie...

• 42. min.

I kolejna kartka. Tym razem Paco Alcacer.

• 41. min.

Barragan uderza, Pepe świetnie blokuje plecami. W ostatniej chwili. Z rzutu rożnego nie udało się stworzyć zagrożenia.

• 39. min.

Isco fauluje w dwóch kolejnych akcjach. Tym razem, po prostu, staranował Gayę. Zasłużona kartka.

• 36. min.

Negredo i Ramos przypadkowo zderzają się w polu karnym gospodarzy. Czy będą kontynuować grę? Negredo sugeruje, że może być potrzebna druga zmiana, ale chyba obaj wrócą wkrótce na murawę.

• 33. min.

Tym razem Mustafi zarobił żółtą kartkę. Cristiano Ronaldo ścięty obok pola karnego. Gracz Valencii udawał, że nic nie zrobił, ale z tego nie dało się wywinąć.

• 29. min.

No i znowu robi się brutalnie, choć Perez żółtą kartkę dostaje akurat za protesty. Czy Marcelo był faulowany? Mógł, rzeczywiście, nie być.

• 25. min.

I kolejna dziwna sytuacja w hiszpańskim hicie - Bale świetnie wpada w pole karne, dobrze podaje, a Cristiano Ronaldo marnuje z bliska doskonałą okazję. Gospodarze mają jakieś pretensje do sędziego, a prawda jest taka, że arbiter nie zauważył kolejnego w ich wydaniu zagrania ręką w polu karnym (przy okazji podania Walijczyka). Jakiegoś urazu doznaje także Diego Alves, ale bramkarz Valencii będzie raczej grał dalej.

• 23. min.

Tymczasem inna zmiana i dziwna sytuacja - Gaya za kontuzjowanego Piattiego, sędzia uznaje jednak, że piłkarz za wcześnie wbiegł na murawę i od razu pokazuje mu kartkę.

• 22. min.

Trzech zawodników w powietrzu i to właśnie Otamendi wyeliminował Pereza. Nie wiadomo czy zawodnik będzie w stanie kontynuować grę.

• 21. min.

Isco przeprowadził świetną akcję, w końcu został sfaulowany. Rzut wolny poszedł jednak na marne.

A tak rozgrzewał się przed meczem C. Ronaldo:

• 14. min.

Były trener Newcastle United Alan Pardew godnie zadebiutował więc jako manager Crystal Palace (4:0).

• 13. min.

Rzut karny dla Realu! Goście się już rozegrali. Bale zgrywał głową, Negredo dotknął piłki ręką i...

• We wcześniej zakończonych spotkaniach Pucharu Anglii:

Dover - Crystal Palace 0:4

Queens Park Rangers - Sheffield United 0:3

Sunderland - Leeds United 1:0

• W rozegranym w południe meczu hiszpańskiej ekstraklasy Rayo pokonało na wyjeździe Getafe, mimo że gospodarze objęli prowadzenie już w trzeciej minucie.

• 4. min.

W pierwszych minutach bardzo gorąco pod bramką Casillasa. "Królewskim" trudno wyjść z własnego pola karnego.

• Pamiętajcie, że relację możecie czytać też w aplikacji Sport.pl Live. Poza relacjami, znajdziecie tam też m.in. najświeższe sportowe doniesienia!

Wszystkie wersje aplikacji ściągniecie stąd.

• Za dziesięć minut rozpocznie się danie główne, czyli hit kolejki hiszpańskiej ekstraklasy, w którym Valencia podejmie Real Madryt. Trwają już m.in. spotkania trzeciej rundy Pucharu Anglii, a zdecydowanie najciekawszym rezultatem jest... wyjazdowe prowadzenie Sheffield Wednesday z Manchesterem City po pierwszej połowie (1:0)!