Primera Divison. Real zdemolował Athletic Bilbao [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 05 października 2014
  • KONIEC MECZU

90. min. + 2

KONIEC MECZU! Real zdemolował Athletic 5:0. Po wygranej drużyna z Madrytu awansowała na czwarte miejsce w tabeli.

• 88. min.

Portugalczyk skompletował hat tricka, choć goście reklamowali, że zawodnik Realu przy golu dotknął piłkę ręką. Prawdopodobnie mieli rację, bo Ronaldo został ustrzelony przez Pepe. Bramkarz Iraizoz był kompletnie zaskoczony.

• 88. min.

GOOOOOOOL! RONALDO!

• 87. min.

Strzał Ronaldo z rzutu wolnego wybił Iraizoz.

• 83. min.

Kapitalna interwencja Iraizoza po uderzeniu Bale'a z ostrego kąta!

• 79. min.

Ostatnia zmiana w Realu. Isco zastąpił Benzemę.

• 78. min.

Etxeita próbował wbić gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Przy okazji popchnął interweniującego Casillasa, który od razu ruszył z pretensjami do piłkarza Bilbao.

• PILNE

77. min.

Iraizoz świetnie obronił strzał głową Ronaldo! Portugalczyk był bardzo blisko hat tricka!

• 74. min.

Zmiana też w Realu. Illaramendi wszedł za Krossa.

• 74. min.

Trzecia zmiana w zespole gości. Etxeita zastąpił Muniaina.

• 72. min.

Casillas bez problemu obronił strzał Lopeza z prawej strony.

• 72. min.

Modrić uderzył z dystansu! Piłkę z trudem obronił Iraizoz!

• 69. min.

Modrić w środku pola podał do Ronaldo, a Portugalczyk nie szukał hat tricka tylko podał do lepiej ustawionego Benzemy!

• 69. min.

GOOOOOOOOOOL! BENZEMA!

• 67. min.

Bale po dośrodkowaniu Marcelo głową wpakował piłkę do bramki, ale był na spalonym.

• 64. min.

Ronaldo wysoko nad bramką po strzale z rzutu wolnego.

• 62. min.

Druga zmiana w drużynie gości. Susaeta zszedł z boiska, w jego miejsce Lopez.

• 58. min.

Ibai groźnie uderzył głową, zamykając akcję po dośrodkowaniu z prawej strony. Casillas nie dał się zaskoczyć.

• PILNE

56. min.

Ależ akcja Realu! Benzema prostopadle podał do Rodrigueza, a Kolumbijczyk piętą odegrał do Bale'a, który uderzył technicznie. Pomylił się minimalnie!

• 55. min.

Drugie trafienie Portugalczyka w meczu! Szybka akcja Realu. Bale podał wzdłuż bramki, a Ronaldo z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki.

• 55. min.

GOOOOOL! RONALDO!

• 52. min.

Ibai na spalonym.

• 52. min.

Benzema płasko dośrodkował wzdłuż bramki, ale piłkę wybili obrońcy gości.

• 50. min.

Bale po podaniu Ronaldo fatalnie strzelił z ok. 14 metrów! Piłka poleciała wysoko nad bramką.

W Realu Varane zastąpił Ramosa. W zespole z Bilbao zszedł Etxebarria, w jego miejsce pojawił się Ibai.

Gramy!

• 45. min. + 1

Przerwa to idealny moment, aby zagłosować na aplikację Sport.pl LIVE.

Aplikacja Sport.pl LIVE nominowana do Appaward 2014

To duma, satysfakcja i zobowiązanie - aplikacja Sport.pl LIVE na androida walczy o nagrodę w konkursie Appaward 2014. Prosimy - zagłosuj i pomóż nam wygrać.

Koniec pierwszej połowy.

• 41. min.

Z rzutu rożnego świetnie dośrodkował Modrić. Benzema wygrał walkę w polu karnym z dwoma obrońcami gości i uderzył głową, zdobywając drugiego gola dla Realu.

• 41. min.

• 35. min.

Z rzutu wolnego dośrodkował Kroos. Ronaldo nie zdołał sięgnąć piłki tak, żeby oddać mocny strzał.

• 34. min.

Balenziaga zobaczył żółtą kartkę po tym, jak dotknął piłkę ręką.

• 29. min.

Goście nie stworzyli żadnego zagrożenia pod bramką Realu po rzucie wolnym. Źle dośrodkował Benat.

• 28. min.

Ramos ukarany żółtą kartką.

• 26. min.

Strzał Ramosa z kilku metrów w ostatniej chwili zablokował obrońca z Bilbao. Po chwili sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Obrońca Realu był na spalonym.

• 23. min.

Muniain huknął z dystansu! Piłkę z wielkim trudem wybił Casillas!

• 18. min.

Bale podał wzdłuż bramki, a Benzemie zabrakło centymetrów, aby sięgnąć piłkę i strzelić gola z kilku metrów!

• 13. min.

Carvajal i Benat zderzyli się głowami...

• 11. min.

Nieudane dośrodkowanie z lewej strony Rodrigueza.

• 7. min.

Ronaldo oddał groźny strzał przy krótkim słupku Iraizoza. Bramkarz gości zdołał wybić piłkę.

• GOOOOOOL

2. min.

Świetny początek Realu! Bale, który otrzymał podanie od Carvajala dośrodkował z prawej strony, a akcję strzałem głową zakończył Ronaldo! Portugalczyk nie miał łatwej pozycji, ale zdołał pokonać Iraizoza.