Primera Division. Barcelona remisuje z Getafe i ma już tylko matematyczne szanse na tytuł [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

• sobota, 03 maja 2014
  • 90. min. + 3

Koniec spotkania! Barcelona remisuje u siebie z Getafe 2:2 i ma już tylko matematyczne szanse na tytuł.

• 90. min. + 2

Gol dla Getafe! Piękna główka Lafity

• 87. min.

Song za Xaviego.

• 85. min.

Barcelona oddaje inicjatywę Getafe. To może skończyć się dla niej źle.

• 81. min.

Sarabia miał idealną sytuację! Dostał piłkę ze skrzydła, uderzył z woleja z siedmiu metrów, mocno, prosto w Pinto.

• 76. min.

Messi sam na sam z bramkarzem, nie opanował piłki, podskoczyła, próbował ją przenieść nam Cesarem, spadła tuż za poprzeczką.

• 73. min.

Coraz większa przewaga Barcelony, Getafe jakby traciło siły.

• 67. min.

Fabregas z prawego skrzydła podał w pole karne, z pierwszej piłki strzelał Pedro, ale jego strzał został zablokowany, ale dobił Sanchez. 2:1 dla Barcelony.

• 67. min.

Gol dla Barcelony! Sanchez!

• 64. min.

Trwają męki Barcelony. Próbują, próbują, ale nie potrafią zagrozić bramce Cesara.

• 58. min.

Pedro próbował szczęścia z linii pola karnego, ale strzelił zbyt lekko i w środek bramki.

• 55. min.

Po wrzutce Alvesa w pole karne Sanchez strzelił (chyba ramieniem?) i piłka odbiła się od poprzeczki.

• 50. min.

Dani Alves wpadł z piłką w pole karne, przewrócił się, ale sędzia uznał, że faulu nie było.

• 48. min.

Iniesta próbował z głowy, ale strzał był słaby.

Gramy!

• 45. min.

Przerwa. Po 45 minutach 1:1 na Camp Nou

• 37. min.

Strzelcem gola Lafita. Zaskakujące rozegranie rzutu wolnego - piłka z miejsca podrzucona przez Sarabię na kilkanaście metrów w górę. Spadła za murem, pod nogi Lafity, który ładnym strzałem pokonał Pinto. Początkowo sędzia liniowy pokazał, że piłkarze Getafe pomagał sobie ręką, ale po konsultacji bramka została uznana.

• GOOOOOOL

37. min.

Gol dla Getafe! 1:1!

• 36. min.

Mascherano poślizgnął się, stracił piłkę. Uznał, że musi coś zrobić, więc brzydko faulował Sammira. Rzut wolny dla Getafe, ponad 20 metrów do bramki Pinto. I żółta kartka dla Mascherano.

• 32. min.

Rzut wolny dla Getafe z 20. metrów. Sarabia myli się o metr, piłka przelatuje nad okienkiem bramki Pinto.

• 26. min.

Pedro wkręcił w ziemię obrońców Getafe, ale z pięciu metrów nie udało mu pokonać Cesara.

• 23. min.

To 28. trafienie Messiego w Primera Division w tym sezonie.

• 23. min.

Opis bramki: Xavi do Alvesa na skrzydło, ten z pierwszej piłki w pole karne do Messiego, a ten od razu strzela. I trafia.

• GOOOOOOL

23. min.

Gol dla Barcelony! Messi!

• 18. min.

Barcelona próbuje strzałów zza pola karnego. Najpierw zablokowany został Iniesta, a kilka sekund później Messi.

• 12. min.

Iniesta i Pedro próbowali małej gry w polu karnym Getafe, ale obrońcy rywali byli czujni.

• 3. min.

Barcelona przeważa, ale na razie nie zagroziła bramce Cesara.

• 6. min.

Lafita wyprowadził kontrę, minął jednego piłkarza Barcelony, ale zatrzymał się na Mascherano.

• 3. min.

Pierwsze dośrodkowanie Barcelony w pole karne Getafe i pierwszy rzut rożny. Niegroźny.

• Skład Getafe:

Cesar - Valera, Alexis, Rafa, Escudero - Lacen, Rodriguez - Lafita, Sarabia, Sammir - Colunga

• Skład Barcelony:

Pinto - Alves, Mascherano, Bartra, Adriano - Xavi, Busquets, Iniesta - Sanchez, Messi, Pedro

• Gramy!

• Barcelona żegna dziś Tito Vilanovę. Piłkarze z Katalonii zagrają w takich koszulkach:

• Piłkarze Barcelony i Getafe wychodzą na boisko.

• Jeśli ciekawi was, jak wygląda sytuacja w innych ligach, to tutaj mamy zbiorówkę >>

• Sytuacja w Primera Division wygląda tak:

Ile do końca? Zostały trzy kolejki, ale Real ma mecz zaległy z 34. kolejki przeciwko Valladolid. Rozegra go między 36. a 38. kolejką.

Mistrzostwo. Wszystko w nogach piłkarzy Atletico (88 pkt). Wystarczy, że piłkarze Diego Simeone wygrają dwa mecze, a będą mistrzami. Na potknięcia graczy Diego Simeone czyha Barcelona (84 pkt) i Real (82).

Liga Mistrzów. W fazie grupowej zagrają w przyszłym sezonie trzy zespoły walczące o mistrzostwo.

Spadek. Zdegradowany jest już ostatni w tabeli Betis (22 pkt.). Valladolid (32 pkt.) i Almeria (33) będą próbowały uratować się kosztem Getafe (35 pkt.), Osasuny (35), Elche (36) lub Granady (37).

Ważne mecze w najbliższej kolejce: Barcelona - Getafe (sobota, 16.00), Levante - Atletico (niedziela, 17.00), Real - Valencia (niedziela, 21.00).

• O 16:00 początek meczu Barcelona - Getafe.